Claire's Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. július 28.

Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Homokos textúrájú körömlakk.

vzorka

2015. július 20.

Gyönyorű színe van, nagyon szeretem. Tartóssága átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 20.

Gyönyorű színe van, nagyon szeretem. Tartóssága átlagos.

danna113

2014. május 12.

A rózsaszín árnyalat van meg, de valamikor az ezüstet is meg fogom szerezni. Hihetetlenül gyorsan szárad, szépen fed, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

angeltear

2013. december 13.

Én is az újabb üveges verzióra csaptam le, egy gyönyörűséges ezüst színűre (a képeim között megnézhetitek). Ezek a Claire's lakkok egyszerűen az ujjuk köré csavartak, az ezüst csodásan néz ki, főleg, amikor megcsillan rajta a napfény... :3
A lakk gyorsan szárad, nekem 5 napig bírta a körmeimen aztán a körömvégeken kezdett el szépen kopni. Az ecsettel szépen, csíkozás és kicsúszás nélkül tudtam kifesteni a körmeimet. A lemosásnál sem szenvedtem annyit, mint pl. a Lovely homok finisű lakknál. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

Lyah

2013. november 24.

Tegnap vettem ebből - csak az új csomagolásból- egy pinket (ami nem is pink, hanem egész visszafogott nude-os rózsaszín, illetve egy ezüstöt. Ahhoz képest, hogy nem szeretem igazán a csilli-villi lakkokat, és nem is nagyon használok egész körmön, ez tetszik, mindkettő. Egy nude manikűrt a rózsaszín vagy akár az ezüst is nagyon fel tud dobni. Örülök, hogy megvettem, ami viszont nem nagyon tetszett, az az ára, amit csak a kasszánál realizáltam, 1390 volt darabonként. A Rossmannban ott hagytam egy Catrice-t 800 Ft körüli áron, mert már az is kezd túlmenni a lélektani határomon drogériás lakk ügyben, és erre belefutok ebbe...mérges voltam. Annyira nem lakk-nagyhatalom a Claire's szerintem, hogy ilyen áron adja a lakkokat. :( Maga a lakk 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.