Claire's Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2013. július 25.

Lelőhely:   Claire's üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Bőr hatású körömlakk.

ribizlizizi

2015. november 6.

szerintem igénytelen hatást kelt. Volt feketében és bőrszínben, ronda volt, kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Szaszmancs

2013. december 8.

Lyahtól megörököltem a feketét és a nudeot, vegyesek az érzéseim, mert a két szín eléggé máshogy viselkedik. Mindkettőből elég 2 réteg, ez a közös tulajdonságuk. A feketét próbáltam ki először és benne csalódtam picit, a második napon már csúnyán lekopott, a felszíne is megváltozott, mintha a rücskökről lekopott volna a szín. A nude jobban bírta, 4-5 napig viseltem, de egy idő után ennek is megváltozott a felszíne, de ez nem lekopott, hanem a körömvégeken simává vált a felület. Érdekes egyébként ez a finish, inkább mondanám egy szolid homok finishnek, mint bőrnek, de ha nagyon nézzük, bele lehet látni végül is. Örülök, hogy örökbe fogadhattam őket, a nude biztosan többször is elő fog kerülni, a feketével meg még barátkozom gondolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

angeltear

2013. november 26.

Nagyon tetszik, az egyik legkülönlegesebb lakkom! Az ecsettel nagyon könnyen fel lehet vinni a lakkot a körmökre, két rétegben tökéletesen fed. Gyorsan szárad és hiperszuper tartós, a negyedik napon mostam le mert már meguntam és valami újra vágytam. :P Maga a textúra nagyon érdekes, akik látták rajtam (mindenki össze-vissza tapizta a körmeim) mind megdicsérték és azt mondták tényleg hasonlít a bőrhöz. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Lyah

2013. november 1.

Tegnap megvettem. A nude sajnos -bár nagyon passzol a bőrszínemhez- igazából úgy néz ki, mintha elbénáztam volna a lakkozást, a fekete pedig kb 4 rétegben fog kelleni, hogy fedjen is...kicsit csalódott vagyok, inkább a sima nude lakkot kellett volna megvennem.

Up: próbálkoztam, hogy mivel kombináljam, de nem és nem...ha kell valakinek, szóljon, ajándékba odaadom, ha érdekli a dolog és nem akarja megvenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

stenonis

2013. szeptember 13.

Imádom, egyszerűen tökéletes, tiszta rock and roll. A fekete van meg, kicsit gyengén fed, a második réteget legközelebb vastagabban fogom felvinni, de a végeredmény így is nagyon klassz. Egy álom vele dolgozni és nagyon gyorsan szárad. És rücskös :) nagyon fura, de majd megszokom. Nem tudom, mennyire tartós, bevallom annyira nem is izgat, mert megőrülök érte.

A Claire's lecseréli a teljes körmös kínálatát, minden le van árazva, én ezt 300 forintért csíptem el tegnap :) megszűnni nem fog, más csomagolást kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.