Claire's Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jessef2004, Módosítva: 2014. október 8.

Lelőhely:   Claire's üzletek

7 féle szemhéjtust tartalmazó szett

judit.krasznai

2014. december 5.

Eddig a rózsaszínt próbáltam ki, és annyira bejön, hogy ha csak emiatt vettem volna meg az egészet, már megérte volna! :)
Lesz majd update a többiről is, annyit már én is láttam, hogy a csillámosak színtelenek, a zöld emiatt alsó pillasorhoz nagyon csini :)

Upd.: mindig a bevált fekete tusom fölé húzok vonalat velük, nem tudom, hogy viselkednek közvetlenül szempilla tövébe kenve, de így nagyon jók, és száradás után tartósak is. Az applikátor nem egy művészi célszerszám, de el lehet vele lenni, és a színek is nagyon szépek!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

jessef2004

2014. szeptember 25.

A tartósságát még nem teszteltem, de a színeket kipróbáltam a csuklómon, és mondhatom, gyönyörűek. Igazi világos, élénk, intenzív színek, jól pigmentáltak, nagyon régóta kerestem már ilyen színes tusokat. A csillámosaknak (ezüst, arany, zöld) nincs alapszínük, csak maguk a színes csillámok vannak benne, de úgy látom, nem spóroltak velük :) Megelőlegezem az 5 csillagot, remélem a tartósság miatt sem kell majd levonnom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.