Best of Beauty 2019

Clarins

Ár:   10 890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   10 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Detox Booster sápadt bőrre - nagykoncentrációjú hatóanyaggal. A Zöld kávé elismert méregtelenítő tulajdonságáról. Újraéleszti a fakó bőr ragyogását, méregtelenít és feltölti a bőrt. Ha bőre dohányfüstös környezettől, túllakottságtól, éjszakai bulizásoktól szenved, akkor a Booster Detox a megfelelő bőrápoló az Ön számára.

Tartsa meg kedvenc arcápoló krémét és keverje bele a Clarins Booster koncentrátumot - 3-5 csepp elegendő. Használja naponta, hetente, akár havonta, az arcbőre igényei szerint.

fagas

2019. április 3.

Ez egy kiváló booster! Itt vettem a zsibin - köszi Klau innen is:-) - "jóárasítva", és nagyon jól tettem. Kb. 2-3 naponta használom úgy két hónapja, este krémbe cseppentve és reggelre szépséges, egységes, friss bőrrel ébredek. AZ illata is bejövős, szeretem a gyógynövényes bukét, az üvege pedig okosan van kialakítva, biztonságosan záródik, az alaján kialakított nyomós rész pedig külön pontot érdemel. Kb. biztos, hogy újraveszem/beszerzem, ha elfogy!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

Asianlover

2018. november 13.

Adtam neki egy esélyt, mert 50 %-os akcióban találtam! :) Nem kellett csalódnom. Olyan szérum ez, amitól tényleg megszépül az ember bőre. Jó termékük ez is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Livomivo

2017. július 19.

Elsőként a kéket, a Repair-t vettem meg, annak sikerén felbuzdulva erre is beruháztam. Sokáig latolgattam, vajon a sárgát vagy a zöldet vegyem meg. Végül azért döntöttem emellett, mert glicerin mellett zabkivonatot is tartalmaz, ami bőrnyugtató hatású, a zöld kávé pedig antioxidáns.
Hogy ragyogóvá vált-e a bőröm, azt nem tudom, de nem is arra vettem, hanem a kirügyezett homlokomra, arra pedig már 2-3 nap után hatott: szépen elkezdte leszárítani a comedókat. Az angol felirat szerint a "conjected" bőrt méregteleníti, ami az én olvasatomban pattanásokat (nem acné) és comedókat jelent.
Nem irritál, de fontos hozzátennem, hogy nem a rozáceás orcákra, hanem a homlokomra és az államra használom szérumhoz keverve.
Kiadós, alig-alig fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Kiadós, alig-alig fogy.

ylexe

2017. június 15.

Az ég világon semmit nem érzékelek belőle most már 2-3 hetes rendszeres használattal a hátam mögött. Úgy néz ki, nekem a Lancome Energie de Vie jobb választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Szütyő Beauty blog

2017. március 28.

Ezt választottam, mert ezt ajánlották sápadt és picit fakó bőrre. Koncentrált formulája zöld kávé kivonattal dúsított, koffeinben gazdag és méregtelenítő tulajdonságai is vannak. Elvileg felélénkíti a fakó arcszín ragyogását, méregteleníti és feltölti a bőrt. Amit lehet róla tudni tudományosan, hogy a bőrnek ugye van egy belső méregtelenítési rendszere. Túllakottság, környezetszennyezés, cigarettafüst és vitaminhiány hatására a rendszer többé nem tud ezzel megbirkózni és mérgek halmozódnak fel. A bőr elveszti ragyogását, az arcszín fakó lesz, nem tud tovább lélegezni. Sajnos nálam vitaminhiányra is van példa, illetve eléggé fakó is a bőröm, így nem volt kérdés, hogy teszek vele egy próbát.

Maga a szérum koncentrátum nagyon folyékony - valahol félúton a vizes és az olajos állag között, a csomagolás viszont véd minket nehogy baj történjen: az alján van egy puha kis ’gomb’ ezt lenyomva lehet adagolni a fluidot. A szokásos arckrémünkkel vagy maszkunkkal kell összekeverni a tenyereink közt 3-5 cseppet a koncentrátumból, és működik. Nekem egyébként picit túl gazdag ez az előírt 3-5 csepp, számomra elegendő 2 is, és bár lehet sűrűbben is alkalmazni én kéthetente egyszer használom, mert úgy vettem észre az én bőrömnek sok ez az intenzív turbó hatás. Viszont akinek szárazabb és jóval befogadóbb a bőre, úgy érzem akár ezzel a típussal, akár a másik kettő közül valamelyikkel érdemes próbát tennie, mert remek termék, és akár szép ajándék is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Percoon

2016. október 10.

Pár napja használom csak, de eddig elégedett vagyok. A Detox és az Energy között hezitáltam sokat, leginkább nekem a kettő kombinációja kellene. Nem bulizok éjszaka, senki nem dohányzik a környezetemben, de elég sok méreganyaggal találkozik az arcbőr egész nap, a méregtelenítés nagyon jól jön. Tenyeremben cseppentem rá a szokásos krémemre, szépen eloszlik a bőrön, és viszonylag gyorsan be is szívódik, talán egy-két másodperccel többet kell masszírozni, de mégis csak egy szérumról van szó. Az arcom szinte már utána rögtön kicsit élénkebbnek nézki, nehéz megmagyarázni, semmi túl látványos de én azért látom. Hosszú távú hatásról még nem tudok beszámolni. Eddig naponta egyszer használtam, de lehet le fogom csökkenteni heti pár alkalomra. Eddig ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

kneva

2016. szeptember 25.

jó készítmény, de nekem nem ez az igazi. Mondjuk az én bőröm nem sápadt, nem dohányzik senki a környezetemben és bulizni sem járok. De úgy hiszem, hogy a nagyvárosi környezet szennyezett levegője rosszul hat a bőrünkre.
Szépen elegyedik a krémemmel, jól felszívódik. Mintám volt belőle. Elképzelhetőnek tartom, hogy egyszer megvegyem, de csak miután már megvettem és használtam a testvérét, az Energy Boostert. Az nekem egy hajszálnyit jobban bejött, jobban beszívódott. Ha megveszem és lesz több tapasztalatom, visszajövök update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate