Clarins

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 10875 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Pötyi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 10875 Ft

Ár: 10875 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 8000 , Eladó: sofiamona
Állapot: néhány alkalommal használt, Helyszín: Budapest II., fizetés: Átvétel Budapesten személyesen a II. kerületben, vagy MPL csomagban előre utalással

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Nessy

2021. október 18.

Nagy parfümgyűjtő hírében állok, de egy ideje “leszoktam” már csak ritkán ajándékozom meg magam egy-egy niche darabbal. Ez a testpermet azonban kb. 5-6 éve az állandó kedvenceim között van. Imádom télen használni, nagyon szépen fagynak a bőrre a virágok és citrusok így valami egészen különleges lesz belőle.
Bármikor jól esik, ehhez az illathoz migrén esetén is nyúlhatok.
Képes megújulni, az én bőrömön 8 óráig érezhetően jelen van és mindig tud valami mást mutatni. Örök szerelem!

Up.: már nem tudom hányadik üveggel fogyasztom, pedig nem sok parfümöt veszek újra … nem volt itthon fél évig a növekvő Atelier Cologne kollekcióm miatt, de annyira hiányzott… hihetetlen illat! Tesztelgettem pár parfümöt ami elvileg helyettesíthetné, nem rosszak, de csak ebben találtam meg azt a különleges “tavaszi rügy” illatot, amiről egyszerűen nem tudok lemondani! Annyira szeretem!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

Bármikor jól esik, ehhez az illathoz migrén esetén is nyúlhatok.

googles

2017. augusztus 6.

Update: mostanaban nagyon vagyom erre az illatra!

Régóta kedvencem, nagyon finom, friss illat. Az a legjobb benne, hogy több összetevőt érezni rajta, nem egysíkú, vagy szimplán citrus illatú, vagy egyéb.
Meg az uvege is annyira tetszik, ez a kis szinatmenet, amit betettek es a feny.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Update: mostanaban nagyon vagyom erre az illatra!

Meg az uvege is annyira tetszik, ez a kis szinatmenet, amit betettek es a feny.

hógolyó

2017. július 14.

Nagyon finom, virágos nyár illat. Rajtam nem tart soká (ez sem). Nem is használom, mert a darazsak rögtön megtalálnak. A muslicák pedig ellepik a szőke hajam. Ciki-nem-ciki lakás illatosító lett belőle. A bogár para miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 14.

Pötyi

2013. augusztus 25.

Nyárra vettem, kellemes, citrusos, friss illat. Nem is nevezném parfümnek, inkább csak valami aromaterápiás kellemességnek :-) A leírás szerint citrusok, vadrózsa és fa alkotják az illatot, nekem egyértelműen citrus.
Örülök, hogy megvettem, de nyárinak tartom, így jó eséllyel megy egy időre a polc hátsó részére, aztán jöhet elő újra jövőre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance