Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lauran, Módosítva: 2017. november 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Testpermet

KERESEM!Clarins Eau Ressourcante
Ár: max 8000 Ft , Eladó: tomane
Állapot: üveges maradék , Helyszín: x, fizetés: Banki utalást követően postán maradó ajánlott levélként

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bernadettu

2021. november 14.

Egy 5 ml-s mintát használtam el belőle. Számomra az aftersave illatokat idézi, emiatt inkább légfrissítőként használtam el. Ezt a nyugtató, harmóniát sugárzó illat ígéretét amit a csomagolásán írtak, számomra nem igazán teljesítette.
Rajtam talán 3-4 órán át volt tartós, ruhán viszont akár még 24 óra elteltével is érezni.
Az, hogy nem gyártják nem hiszem, hogy helytálló, inkább azt mondanám, hogy kevés helyen elérhető, online parfümériában láttam a teljes kiszerelésű méretben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

umpalumpa

2015. május 7.

Hát, igen régen használtam, de emlékszem mennyire szerelmes voltam belé :) Volt tusfürdője és testápolója is. Úgy rémlik mindegyik 50 ml-es kiszerelés volt.
Én úgy használtam, mint egy parfümöt, mert valóban tartós illat és kiegészítve a tusival, testápolóval, már bőven illatozik az ember lánya.
Azt hittem itt tobzódni fognak a vélemények, így meglepi volt, h csak 2-en vagyunk egyelőre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 7.

lauran

2013. április 28.

A legjobb és legkülönlegesebb nyári testpermet, hosszan tartó illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 28.

A legjobb és legkülönlegesebb nyári testpermet, hosszan tartó illattal.