Clarins

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Clarinsklub-n 9600 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Klári333, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Clarinsklub, 9600 Ft

Revitalizálja és tonizálja a hámréteget. Megakadályozza a bőr vízvesztését, öregedésgázló. A bőr ‘feltöltődik’, a vízhiánytól kialakult ráncok halványulnak.

Ár: 9600 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Lorna

2020. február 7.

Most fogyasztottam el az üveget végül. Nem lettünk olyan nagy barátok. Kombinált vízhiányos bőrre használtam. Hiába az a trendi manapság, hogy mindegy milyen a bőrtípusod, akár aknés, akár kombinált, az olaj jó rá, kezdek ezzel a trenddel nagyon nem egyetérteni.
Semmit, abszolút semmit nem használnak nekem az olajok. Önmagában nem elég bőr hidratálásban mint ezt ezen a télen sokszor bizonyította. Krémbe keverve se dobott annyit a kevésbé hatékony hidratálókrémen, hogy ne húzódjon a bőröm.
Kombinált bőrre azért mégis rizikós szerintem kenni mindegy mint mondanak a CsajosMagazinok, hiszen ahogy elhagytam az olajokat kevesebb miteszerem lett. Csak úgy általánosságban mondva az olajakról, nekem még hajra se működik - próbáltam oda kókuszolajat, argánolajat, olivaolajat.
Passz. Immunis vagyok.
Ez meg önmagában azért elég drága. És bírom a Clarins márkát, főleg az arclemosóikat, de itt... 10 összetevőből 5 illatanyag? Aucs.
De ez én vagyok. Ha másnak bejön, nyugodtan használja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Passz. Immunis vagyok.
De ez én vagyok. Ha másnak bejön, nyugodtan használja. :)

raczrenike

2019. május 20.

Ha tehetnem, en fürdenek ebben az olajban. Az illatat egyenesen imadom. Estenkent, fürdes utan viszem fel a nedves arcbörömre. Reggel olyan puha, elettel teli a böröm. Mindig ujra es ujra veszem. Nagyon sokaig eleg, nem kell belöle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Timatak

2018. augusztus 28.

Mindig szélmalomharcot vívok az arcápolással (anyám azt mondta, kinövöm a pattanásokat és miteszereket, mert ő is kinőtte, aztán kiderült, hogy én apám olajos bőrét örököltem... na azt nődd ki), de talán most sikerült megtalálni egy jó esti rituálét a valahol száraz, valahol zsíros fejemre.

Bio, házi készítésű, gyógynövényes puha állagú szappan - ami nem tudom, hogy miből áll pontosan, mert úgy kaptam ajándékba, de nem szárítja a bőröm, a pattanásaimat mégis látványosan visszaszorította.
Illetve utána, még kicsit nedves bőrbe belemasszírozva ez az olaj. Főleg azon a részen használom, ahol száraz a bőröm:homlok és az orca. Az orcámon előtte nagyon sok pattanás megjelent, de mióta így tisztítom az arcom és használom ezt az olajat (kb. tél közepe, szóval hagytam neki időt is), nincsenek. (Mert ha csak szárítottam, akkor az volt a baja és azért lett tele.) A homlokomon kevésbé látványosak azok a vízszintes ráncok, amik előtte úgy bosszantottak. Kis győzelem, végre!

A pattanások átvándoroltak az államra, és az orrom is még mindig túl fényes-zsíros, szóval valószínűleg oda a kék orchideás olajat kéne kennem (ultimate kombó, maybe?), de az ára kicsit még meggondoltatja velem egy másik beszerzését.
Nyáron nem használom olyan sűrűn, heti 1-2 alkalommal, de télen, hideg időben minden este felkentem. Csodásan bevált igazából.
A pacsuli illatot nem szeretem, de megszoktam, már-már megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

A pacsuli illatot nem szeretem, de megszoktam, már-már megszerettem.

Ingrid123

2018. április 12.

Clarins termék vásárlásakor 10 db mini mintát kaptam ajándékba, amit ajánlok mindenki figyelmébe! Jó akciónak tartom, nem olcsók a Clarins termékek, viszont így kockázat nélkül ki tudok próbálni néhányat. Így jutottam hozzá ehhez az olajhoz is. Sajnos ő nem az én termékem.Nekem nagyon erős az illata, zavaró. Minimálisat használtam belőle, igazából lehet, hogy nagyon jó a hatása, de számomra nem kellemes egy ilyen sűrű és erős illatú olajat kenni az arcomra. Reggelre beszívódott, bár lehet, hogy még a párnára is kenődött belőle. Valóban csak néhány napig használtam, de ennyi idő alatt nagy extrát nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 12.

csikosmatyas

2018. január 14.

Semmivel nem tud többet, mint a tized ennyibe kerülő Alverdés.
Ez tényleg pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

Semmivel nem tud többet, mint a tized ennyibe kerülő Alverdés.
Ez tényleg pénzkidobás.

Kaszasd

2017. november 11.

Egeszen veletlenul fedeztem fel egy eddig nem ismert jo tulajdonsagat: veletlenul rakentem az ego-csipo, hidegtol es fertozestol veresre repedezett szamra. Ez a szaj hetek ota teljesen eredemnytelenul volt kezelgetve mindenfele termekkel, de EZ... 20perc alatt allitotta vissza a komforterzetemet. Tel vegeig en mar csak ezzel az olajjal a szamon lepek ki az ajton, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

bbkriszta

2017. május 23.

csodás, éjszakára használom, reggelre puhaság és kevesebb ránc :)
szerintem még nyáron is működni fog, biztosan beruházok rá, ha elfogyott ez az üveg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

csodás, éjszakára használom, reggelre puhaság és kevesebb ránc :)

doramora

2017. március 20.

Szerintem nagyon szuper termék. Kb. egy éve használom, most fogyasztottam el a második üveget, ami lehet soknak tűnik. Száraz levegőben élek és dolgozom, így az én arcbőröm valósággal szívja magába. Esténként használom, hamar beszívja a bőröm és reggelre üde és sima lesz tőle. Az illata is mesés :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

czakovaleria

2017. február 26.

Ha legjobbat kellene választanom az általam valaha használt bőrápolók közül, akkor egyértelműen ő lenne az! Sokáig nézegettem a boltban, majd egyszer amikor nagyon száraz volt a bőröm, akkor megvettem.
Ez a termék egy igazi csoda! Nagyon száraz és érzékeny a bőröm, de ez az olaj mindig rendbe teszi. Nem használom minden egyes nap, csak hetente párszor, hidratáló krém alá. Használat utáni napokban mindig gyönyörű, hidratált, és ragyogó tőle az arcbőröm. Egyébként a pattanásokat is megnyugtatja, és lehúzza a pirosságot. Kevés kell belőle, 1 éve használom rendszeresen, és az üveg háromnegyede megvan. Az illata is mennyei, ha lenne belőle parfüm, biztosan megvenném azt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

sztankoa

2017. február 25.

Nagyon vágytam már erre az arcápoló olajra, végre az enyém lett. Én a hidratáló krémemhez teszek két három cseppet, valahogy így könnyebb számomra a felvitele, mert ha önmagában használom, úgy érzem a pár csepp nem elegendő és nem tudom szépen eloszlatni az arcomon. Az illata intenzív, de hamar elillan, a bőröm viszont nagyon szép tőle, szépen feltölt, de nem zsírosít, még reggelre sem, ami pl. egy éjszakai krémről nehezen mondható el, reggelre fénylik az egész fejem. A hideg időben úgy éreztem elbírja a bőröm nappal is, szépen lehet rá sminkelni, nem fénylik át.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate