Clarins

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Klári333, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Revitalizálja és tonizálja a hámréteget. Megakadályozza a bőr vízvesztését, öregedésgázló. A bőr ‘feltöltődik’, a vízhiánytól kialakult ráncok halványulnak.

annama

2020. november 24.

Az olaj hatásával, a bőrképpel, amit kölcsönöz, nagyon elégedett vagyok. szinte sugárzik az arcom, amióta használom, mintha a fürdőszobában felkapcsolnék még egy lámpát, miután bemasszíroztam a bőrömbe. amiért mégis óriási csalódás nekem ez az olaj, az a számomra elviselhetetlen, erős, kellemetlen, szúrós, férfi parfümre emlékeztető illat, ami annyira tartós, hogy ha éjszakára használom, az egész hálószobát belengi és még reggel is érezni. összehasonlítva Adrienne Feller olajaimmal, amiket eddig használtam, kiábrándító, mert Adrienne olajai olyan finom, visszafogott illatúak, hogy akár nappalra is használhatnám őket és nem nyomnák el a parfümömet. A hatás öt csillag, az élmény egy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

Bodar

2020. október 24.

Müllerben volt leàrazva ezèrt elgondolkoztam rajta ès az itteni vélemènyek alapjàn ùgy voltam vele adok egy esèlyt neki. Sajnos a fèrjem fogja elhasznàlni neki jobban bejött. :-) Kifùjja a szèl az arcát ès arra tökèletes. Viszont ehhez meg tùl drága egy Nivea is bôven jô lenne.
Nagyon nehezen szívòdik be, szòval jòval lefekvès elôtt ajànlott felvinni az arcra különben a párnàn landol az olaj nagy rèsze. Kicsit nehéz volt megszokni mennyi az ideàlis, amit egyszerre felvigyek. Nem èreztem semmi pluszt, a Neutrogena is hozza ezt, ha nem többet. Nagyon sajnàlom, mert màr régòta keresgèltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 23.

Az olajok elkötelezett híve vagyok, ahogyan ezt már korábban is írtam, így folyamatosan keresem a számomra felfedezésre váró arcolajokat. A Clarins márka több termékét napi szinten használom (krémek, rúzsok, ecsetek, alapozók), nyilván az ikonikus olajuk sem maradhatott ki.
Az ovális formájú üvegben napraforgóolajra emlékeztető színű olajat találunk. Az illata erőteljes, gyógynövényes jellegű. Egy sűrű olajjal van dolgunk, ami a nedves bőrre történt felvitel után csillogóan fent is marad, mint az olajok többsége, ezért kizárólag este használom. Másnap reggelre láthatóan szebb bőrképet nyújt, feltölti, simává és puhává teszi az arcbőrt.
30 ml-es kiszerelés, ami jó sokáig kitart, főleg, ha egyszerre nem csak egyféle olajat használunk. Számomra ezért a 15 ml praktikusabb is lenne. Adrienne Felller ezt a gondomat megoldotta, bár ő 15 ml olajat mér nagyjából ugyanannyiért, mint a Clarins.
Napi rendszerességgel is szívesen használom, bármilyen évszakban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Napi rendszerességgel is szívesen használom, bármilyen évszakban.

Lorna

2020. február 7.

Most fogyasztottam el az üveget végül. Nem lettünk olyan nagy barátok. Kombinált vízhiányos bőrre használtam. Hiába az a trendi manapság, hogy mindegy milyen a bőrtípusod, akár aknés, akár kombinált, az olaj jó rá, kezdek ezzel a trenddel nagyon nem egyetérteni.
Semmit, abszolút semmit nem használnak nekem az olajok. Önmagában nem elég bőr hidratálásban mint ezt ezen a télen sokszor bizonyította. Krémbe keverve se dobott annyit a kevésbé hatékony hidratálókrémen, hogy ne húzódjon a bőröm.
Kombinált bőrre azért mégis rizikós szerintem kenni mindegy mint mondanak a CsajosMagazinok, hiszen ahogy elhagytam az olajokat kevesebb miteszerem lett. Csak úgy általánosságban mondva az olajakról, nekem még hajra se működik - próbáltam oda kókuszolajat, argánolajat, olivaolajat.
Passz. Immunis vagyok.
Ez meg önmagában azért elég drága. És bírom a Clarins márkát, főleg az arclemosóikat, de itt... 10 összetevőből 5 illatanyag? Aucs.
De ez én vagyok. Ha másnak bejön, nyugodtan használja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Passz. Immunis vagyok.
De ez én vagyok. Ha másnak bejön, nyugodtan használja. :)

raczrenike

2019. május 20.

Ha tehetnem, en fürdenek ebben az olajban. Az illatat egyenesen imadom. Estenkent, fürdes utan viszem fel a nedves arcbörömre. Reggel olyan puha, elettel teli a böröm. Mindig ujra es ujra veszem. Nagyon sokaig eleg, nem kell belöle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Timatak

2018. augusztus 28.

Mindig szélmalomharcot vívok az arcápolással (anyám azt mondta, kinövöm a pattanásokat és miteszereket, mert ő is kinőtte, aztán kiderült, hogy én apám olajos bőrét örököltem... na azt nődd ki), de talán most sikerült megtalálni egy jó esti rituálét a valahol száraz, valahol zsíros fejemre.

Bio, házi készítésű, gyógynövényes puha állagú szappan - ami nem tudom, hogy miből áll pontosan, mert úgy kaptam ajándékba, de nem szárítja a bőröm, a pattanásaimat mégis látványosan visszaszorította.
Illetve utána, még kicsit nedves bőrbe belemasszírozva ez az olaj. Főleg azon a részen használom, ahol száraz a bőröm:homlok és az orca. Az orcámon előtte nagyon sok pattanás megjelent, de mióta így tisztítom az arcom és használom ezt az olajat (kb. tél közepe, szóval hagytam neki időt is), nincsenek. (Mert ha csak szárítottam, akkor az volt a baja és azért lett tele.) A homlokomon kevésbé látványosak azok a vízszintes ráncok, amik előtte úgy bosszantottak. Kis győzelem, végre!

A pattanások átvándoroltak az államra, és az orrom is még mindig túl fényes-zsíros, szóval valószínűleg oda a kék orchideás olajat kéne kennem (ultimate kombó, maybe?), de az ára kicsit még meggondoltatja velem egy másik beszerzését.
Nyáron nem használom olyan sűrűn, heti 1-2 alkalommal, de télen, hideg időben minden este felkentem. Csodásan bevált igazából.
A pacsuli illatot nem szeretem, de megszoktam, már-már megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

A pacsuli illatot nem szeretem, de megszoktam, már-már megszerettem.

Ingrid123

2018. április 12.

Clarins termék vásárlásakor 10 db mini mintát kaptam ajándékba, amit ajánlok mindenki figyelmébe! Jó akciónak tartom, nem olcsók a Clarins termékek, viszont így kockázat nélkül ki tudok próbálni néhányat. Így jutottam hozzá ehhez az olajhoz is. Sajnos ő nem az én termékem.Nekem nagyon erős az illata, zavaró. Minimálisat használtam belőle, igazából lehet, hogy nagyon jó a hatása, de számomra nem kellemes egy ilyen sűrű és erős illatú olajat kenni az arcomra. Reggelre beszívódott, bár lehet, hogy még a párnára is kenődött belőle. Valóban csak néhány napig használtam, de ennyi idő alatt nagy extrát nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 12.

csikosmatyas

2018. január 14.

Semmivel nem tud többet, mint a tized ennyibe kerülő Alverdés.
Ez tényleg pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

Semmivel nem tud többet, mint a tized ennyibe kerülő Alverdés.
Ez tényleg pénzkidobás.

Kaszasd

2017. november 11.

Egeszen veletlenul fedeztem fel egy eddig nem ismert jo tulajdonsagat: veletlenul rakentem az ego-csipo, hidegtol es fertozestol veresre repedezett szamra. Ez a szaj hetek ota teljesen eredemnytelenul volt kezelgetve mindenfele termekkel, de EZ... 20perc alatt allitotta vissza a komforterzetemet. Tel vegeig en mar csak ezzel az olajjal a szamon lepek ki az ajton, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

bbkriszta

2017. május 23.

csodás, éjszakára használom, reggelre puhaság és kevesebb ránc :)
szerintem még nyáron is működni fog, biztosan beruházok rá, ha elfogyott ez az üveg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

csodás, éjszakára használom, reggelre puhaság és kevesebb ránc :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate