Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dobolank, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Szemhéjpúder aplikátorral

Kiszerelés: 2,7 g

Percoon

2014. szeptember 4.

Kétféle árnyalat is meg van nekem belőle, egy világosabb bézses homokszínű és egy piszkos lilás árnyalat. Talán apró csillámok vannak benne, de inkább selymes hatást kelt feltéve. Nagyon minőségi darabok, szép tükrös csomagolás (a tapinyomokat mondjuk gyűjti rendületlenül), jól szállítható táskában, tartós, könnyen eldolgozható, egyszerű de nagyszerű darabok. Ha tehetem még beszerzek pár árnyalatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

dobolank

Korcsoport: >54
2014. május 20.

Nekem Mystery Grey árnyalatban van meg, ami egy grafitszürke szín kis apró (tényleg apró) csillámokkal. Tartós, kellemes darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 20.