Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális- virágos

Illatösszetétel: Fekete ribizli, Rózsa, Kasszia virág, Pink bors, Benzoin, Vanília, Labdanum, Kardamom, Ámbra, Szantálfa

Ár: 4.000 Ft + postaköltség , Eladó: Verona5
Állapot: 50 ml-ből a kép szerint, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox, vagy személyesen
Ár: 13000 , Eladó: Parfum28
Állapot: Hiánytalan, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás

Verona5

2018. május 7.

Számomra tisztára az Ungaro Desnuda ugrik be! Fűszeres, száraz, nem édes, inkább kissé őszies illat - rajtam a borsos, szantálos, fekete ribizlis jegyek jönnek elő, a rózsát kevéssé érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 7.

PerfumePippi

2017. július 22.

Először írok úgy véleményt egy parfümről, hogy a csillagok száma másvalakinek a bőrét fogja tükrözni. Egy kedves hölgyismerősömön éreztem ezt az illatot és nagyon meglepődtem, mert ő nem kedveli az édes parfümöket, viszont nagyon finom, pamutos-gyümölcsös tisztaságillata volt, édesebb a tőle megszokottól, de nem tocsogós, hanem visszafogottan elegáns. Engem arra emlékeztetett, ahogyan az avonos Luck La vie viselkedik a bőrömön - abban is van egy meghatározhatatlan, kissé púderes, mályvacukros pamutillat. Rákérdeztem, mit visel, de nem tudta megmondani, mert "örökölt" parfümről volt szó - inkább megmutatta nekem. Nem tudtam, hogy a cégnek vannak illatai is, így nagyon örültem, hogy kipróbálhatok valami teljesen ismeretlent. Hááát...rajtam kissé kesernyés, földes jellege van, amolyan Cabochard-os utánérzés, de meglehetősen öregasszonyos kiadásban. Mintha két különböző illatot fújtunk volna föl.
Rajta azonban olyan tökéletes ez az alkotás, hogy nem tudok 5 csillagnál kevesebbet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 22.