Clarins

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Klári333, az összetevőket feltöltötte: lichtnori, Módosítva: 2015. október 12.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Méregtelenít, segít helyreállítani a kipirosodott bőr komfortérzetét, stimulálja a hámréteget. A bőr kiválóan hidratálttá és puhává válik.

Asianlover

2019. január 25.

Nagyon ambivalens a viszonyom az arcolajakkal, ez a termék sem a napi, hanem a heti bőrápolási rutinom része, mert nekem csak ennyit kíván a bőröm. Úgy érzem, egyfajta öregedési félállapotban vagyok (33 év), amikor az alapvető vízhiányon túl már kíván plusz zsírt a bőröm, de a legtöbb "száraz" bőrre való termék csak olajosítja/eltömíti/túl sok neki. Jelenleg heti 1, max 2 alkalommal használom ezt az olajat tisztítás után, krém alá. Így nem szárít - igen, tudom, ez furcsán hangzik, de, ha reggel és este is olajozok, akkor nekem a második nap este már szárítja a bőrömet... lehet, hogy más is jár hasonló cipőben, ezért írom ilyen részletes a nyomorom :D - viszont csodásan feltölt és kisimít. Nagyon tetszik az illata is, kellemes szantálos, de hamar el is illan. Viszonylag "híg", óvatosan kell báni vele, mert a pipetta nem tartja meg, csöpög azonnal. Adrienne Feller Aminea olaja például sokkal sűrűbb.
Mindent összevetve 5 csillagra értékelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Mindent összevetve 5 csillagra értékelem!

noranadezda

2017. október 17.

Az illata nem túl kellemes, nem is tudom milyen lenne, ha nem lenne az összetevők között parfüm!?
Ennek ellenére kedves kis olaj, megszerettem, de nem ragaszkodom hozzá. Nálam nem művel csodákat, de az esti rutinom részeként megfelel.

UPDATE

Ez szerelem lett, nem elsőre, de megtörtént. Csodákat művel, még ha nem is elsőre, de pár hét után jelentősen javította a bőröm állapotát. Kevert bőrtípusra használom, szuper a pattanásaimra is. Újra vettem és úgy érzem, nem tudok nélküle élni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

UPDATE

86csilla21

2016. március 20.

Jöttem áradozni, itt sikerült szert tennem rá, egy kedves krémmániás társamtól, kb fele árért mint a gyógyszertárban. Reméltem, hogy nem csak az ára miatt fogok ennyire örülni. Nem az én bőrtípusomra találták ki, ez száraz vagy nagyon száraz bőrre van tervezve, nekem kombinált bőröm van, ezt az olajat mégis maradéktalanul beszívta, mindenfajta zsíros érzet nélkül. tonik és esszencia, szérum után szoktam használni, egy kis termál vizet spriccelek az arcomra és utána mehet 5 csepp ebből a csodából és kész is vagyok. Csak este használom, reggelre sajnos nem vált be ennyire.

Az illata nem rossz (aki szagolta már az aromaxos argán olajat, annak ez meg se kottyan,annál hölgyek kevés rosszabb illatú termék van) szokni kell, és nem marad meg egyáltalán. Amit a legjobban szeretek benne, hogy feltölti a bőrömet és sugárzóvá teszi. Mindig is ki szerettem volna próbálni a Clarins olajakat, de drágáltam érte majd 12000 forintot, annak ellenére is hogy csak pár csepp kell belőle és nagyon sokáig elég. De most már azt hiszem értem a hypot, csodálatos temékek. Könnyen beszívodik, nincs plusz zsírosítás, kellemes hidratált érzetet ad. Legközelebb a lotuszos vezrióját fogom megvenni, és most már tudom, hogy nem kell rá sajnálni az árat, mert valóban megéri. Abszolút 5 csillagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

jirka

2016. január 10.

2. üveg végét fogyasztom. Nekem egy üveg körülbelül másfél hónapig elég, reggeli, esti használattal, alkalmanként 4-5 csepp. Nyugtatja a bőrt, ha esetleg kijön egy pattanás, akkor azt eltünteti. Az arcom kevésbé pirosodik mióta - Clarins temékeket használok - használom. Körülbelül 20-30 perc amíg beszívódik a bőrbe (száraz, megtisztított), utána használom a Clarins Gentle Care Nappali krémet (érzékeny bőrre).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

Dorine

2015. november 15.

Isteni illata van és tényleg hatásos. Mintám van belőle, ez nem pipettás, így az adagolása is nehézkes, de ez a 2 ml is elég legalább 10 alkalomra. Valószínű, beruházok rá. Abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

lichtnori

2015. október 9.

Egyszerű, minimalista csomagolás, jól használható pipetta, ami megkönnyíti az adagolást. Enyhe, finom, nem zavaró illata van. A Clarins kék orchideás arcápoló olajának sokkal erősebb az illata, mint ennek, igaz azt is imádom. :-) Clarins toniktól még nedves bőrömbe szoktam bemaszírozni esténként. Éjszakai krémet nem is használok mellette, mert az én kombinált bőrtípusom már nem igényli (kissé zsíros T-vonal, a többi része az arcomnak normál típusú). Nagyon kevés, pár csepp elegendő belőle, így a 30 ml szerintem nagyon sokáig elég lesz. Ha valakit az ára tart vissza a vásárlástól, vegye meg nyugodtan, mert kb. annyi idő alatt fog elfogyni, amennyi idő alatt 2,5- 3 tégely krémet használnánk el. Könnyű eloszlatni, hamar beszívja a bőröm, és nem hagy zavaró, olajos érzetet maga után. A hatása pedig fantasztikus! Pihe-puha, hidratált bőr, jó hozzáérni. :-) Nyugtat is, pl. a pattanások hamarabb múlnak el - már az az egy-egy, ami hébe-hóba kijön rajtam, illetve az orromnál lévő hámló, viszkető, dermatitiszes bőrt sem bántja (mármint nem hozza elő). Igazából mióta a Clarins termékeit használom (arclemosó, tonik, krém és olaj) sokkal tisztább és nyugodtabb a bőrképem. Mindenképpen ajánlom, minden bőrtípusra. Ez aztán tényleg csodaszer! :-) 10*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Illatanyagok: Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Carum Petroselinum (Parsley) Seed Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral

petrezselyem magjából kinyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban illatanyagként illetve a szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak.

További info az összetevőről a KM-blogon >>