Clarisonic

Ár:   44 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: gigi, Módosítva: 2020. július 28.

Ár:   44 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Artisztító készülék

Másodpercenként 300-as rezgésének köszönhetően hatszor több szenyeződést távolít el a börfelszínéről mint, amit a kézi arctisztítás során le lehet mosni, így a krémek mélyebre hatolhatnak a bőrbe.

Ár: 12000 , Eladó: gingerbloo
Állapot: használt, egy karcolás van rajta, Helyszín: Szentendre, fizetés: kp vagy utalás
Ár: 15000 , Eladó: illesjulia
Állapot: használt, de kiváló állapotban , Helyszín: Petőháza, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm

miko02

2020. augusztus 13.

Egy limitált kollekciós Mia 2-m volt, és hosszú évekig volt hű társam a mindennapi arcápolási rutinom részeként. A Gigi és a Bioderma termékeivel használtam, és mindig nagyon elégedett voltam vele.
Nem régen adtam el, miután olvastam arról, hogy elköszön a cég, és nem lesznek pótfejek sem. Azóta a Foreo Luna mini 3-at használom, még egyelőre nem tudok érdemi véleményt mondani. Az biztos, hogy ezt sajnálom, és meghatározó éveket töltöttünk együtt. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

zs001

2020. február 15.

Nem szerettem meg :-( . Először is, hiàba hasznàltam a sensitive fejjel, az èn èrzèkeny, kipirosodàsra hajlamos bőrömre sok volt mèg ez is. Úgy èreztem, mintha legyalulna egy rèteget, utàna extràn hùzódott a bőröm, tùlèrzèny lett. Azt gondolom, ez mèg rövid tàvon sem egèszsèges. Próbàltam heti egyszeri hasznàlattal is, de ìgy is többet àrtott, mint hasznàlt. A màsik gondom, hogy nem èreztem tùl higiènikusnak sem, lassan szàradtak a sörtèk. Maga a kèszülèk ugyan szèp, esztètikus, de sok helyet foglalt, a tartozèkai folyton ùtban voltak, stb. Nagyon jó reklàmot csinàltak ennek az eszköznek is, de vèlemènyem szerint nem sokat èr. Fèl ève àll a szekrènyem aljàn :-/ .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Plusskutya

2019. szeptember 19.

Hű társam ÉVEK ÓTA a reggeli készülődésben.
A COSRX Low PH Good Morning Gel arctisztítójával használom, minden reggel, a zuhany alatt.
Tág pórusú, mitesszerekre hajlamos, kombinált bőröm van, a Mia sokat segít rendbentartani.
A pótkeféi elég borsos áron kaphatóak, de az e betűs aukciós oldalon mindig találok utángyártott keféket, amik a tapasztalatom szerint ugyanolyan jók, és negyedannyiba kerülnek.Többféle elérhető belőlük, egyszerre többet veszek egy szállítási költséggel és felhalmozok itthonra jópárat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Hű társam ÉVEK ÓTA a reggeli készülődésben.

annao

2019. augusztus 17.

nekem nem pont ez van, hanem az eggyel ujabb. nagyon szeretem, nalam ez tenyleg kihagyhatatlan resze a rutinomnak. amikor nem hasznalom par napig, akkor mar jonnek is ki a ronda mitesszerek, es a porusaim eltomodnek. erdemes ebbe invesztalni, sokaig hasznalhato, es csodat tud tenni az ember borevel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

kristinakroes

2017. december 24.

Tényleg sokat javul a bőr, már attól is, ha komolyabban vesszük az arctisztítást, sminklemosást. Én két lépésben távolítom el a sminket, illetve a koszt az arcomról. Először micellás lemosóval, majd egy gyengéd arclemosót használva a clarisonicommal mosom le az arcom. Azért ez a gép nem egy csoda, a szép bőrt a profi rutinnak köszönheti az embert, ez annak csak egy része. Undorítóan túl van árazva, ez a gép nem ér 10 ezret sem, nemhogy 40-et. Az egész hype miatt csillagászati az ára. Röhej, hogy nem akkumulátor van benne, hanem újratölthető elem. 40 ezerért, még egyszer mondom. Jah, és havonta új fejet kell venni 8 ezerért. Na, ezt én nem teszem meg. Wayne Goss is alkoholba áztatja, hogy tovább kitartson, nekem is megfelel így. Csak a delicate fejet használom, nekem még a sensitive brush is karcolja a bőröm, igaz én vadul hámlasztok is, szóval teljesen érthető, hogy érzékeny a bőröm. Gyönyőrű Sunwashed Peach színben van meg, szeretem, jó érzés, ahogy masszírozza a pofim használat köben, szebb is a bőröm, részben neki köszönhetően, de ennek a technológiának a legyártása, fejlesztése, nem kerül ennyibe. Túlárazott luxus, de nem pénzkidobás. Szeretem, de senkinek nem ajánlom, csak, ha nagyon nem hiányozna neki az a 40 ezer, egy nagyon áramvonalas, színes, elektronikus mosdókesztyűért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

titikutyus

2017. október 30.

Problémás bőr esetén minden fortintot megér ez a befektetés. Az enyémet karácsonyra kaptam, és mindig hozzá fordulok, ha az arcomon eluralkodnak a pattanások, és kézben szeretném tartani a helyzetet. A smink lemosása után érdemes a Clarisonic-al pluszban letisztítani az arcot, de mindenképp cask azután hogy a sminket lemossa az ember. Minden nap én nem használtam, mert érzékeny a bőröm, de heti 1-2 alkalom csodákra képes néhány hét után. Amire figyelni kell, hogy azért félévente heti 1-2 használat mellett le kell cserélni a kefét (önállóan is lehet kapni Douglasben) a higiénia miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

OOKakadu

2017. március 23.

Az első clarisonicom elromlott, most újravettem. Ahogy a blogbejegyzésben is szerepel, nem nélkülözhetetlen, de tág porusokkal szenvedőknek jó ha van. Naponta sminkelek és nagyon szépen leszed mindent, a bőröm azóta nem hámlik, bár itt a benton aloe BHA tonik is besegít. Csodát nem tesz, viszont kicsit segít kordában tartani a miteszereket és a böröm utána nagyon puha. Az árától nem érdemes elrettenni, én használtan vettem 30 euróért, érdemes átnézni az ilyen oldalakat, állandóan kínál valaki. Még kefecserével is az eredeti ár fele alatt jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

rougeoftheday

2017. január 24.

Lassan egy éve használom a Clarisonicot. Bárki gondolkozna a megvásárlásán, határozottan ajánlom. Nagyon drága, tény, de nagyon szuper! Nekem csodálatos módon rendbe tette az arcbőrömet. Nem voltam kimondottan pattanásos, de vegyes volt a bőröm és sok mitesszerem volt. Mikor elkezdtem használni, nekem is kipattogott kicsit a bőröm. Elkezdődött a megtisztulás. 2-3 hónappal később vettem észre a változást. A bőröm már egyáltalán nem zsíros, még T vonalban sem. A pattanások teljesen megszűntek. A mitesszerek pedig picit visszahúzódtak, de még mindig itt csücsülnek. Őket sajnos nem tüntette el, de esélyük sincs, hogy pattanássá alakuljanak át. Az arcom tiszta, nem vagyok már alapozófüggő. Mindig este használom, alapos sminklemosás után. Úgy tapasztaltam, hogy a géles állagú lemosókkal a leghatékonyabb. Én sokáig a Vichy mélytisztító arclemosó géljével használtam és nagyon bevált. Már nem tudom elképzelni, hogy úgy feküdjek le aludni, hogy nem mostam le vele az arcomat. Hihetetlen mennyire tisztának érzem utána bőröm. Én ajánlom mindenkinek, aki csak megveheti magának, mert tényleg használ. (Ja és a normál kefét használom!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

fungiiiii

2016. július 23.

Kb fél éve használom, az első két hét után eléggé kipattogzott az arcom, és elkezdett hámlani is, akkor reggel- este használtam, szerintem az sok volt. Most csak napi egyszer használom, puha lesz utána az arcom, és kellemes az a kis masszírozó hatás, amit ad, viszont úgy igazából olyan sok mindent nem csinál. Nem lett kevesebb mitesszerem vagy pattanásom sem. Nagyon meg lehet szokni, mert tényleg kellemes használni, de úgy érzem, hogy pénzkidobás volt, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

gicsa

2016. április 8.

Nyár óta használom a gépet kisebb kihagyásokkal, naponta. Igazából szeretem, csak azt nem tudom mi miatt. Ugyanis valójában az én bőrömmel semmit nem tett. Tág pólusaim vannak, időnként száraz területekkel az orrom környékén. Se nem lett puhább, se nem lett tisztább. Mégis valamiért beleivódott a napi rutinomba. Rövid ideig kell alkalmazni, - 1 percet mindenki kibír -, ez tetszik. Azonban az a tapasztalatom, hogy használat előtt tökéletesen el kell távolítani az összes szennyeződést, sminket, mert ellenkező esetben a fej hamar bepiszkolódik olyannyira, hogy le is kell cserélni, nem elegendő a tisztítása. Én nyár óta most vettem fejet rá másodszorra. És mivel a keféje sem egy olcsóság, ezért nagyon magasnak tartom az árát, amit szerintem nem ér meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 8.