Classic Collection

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   eurós boltok, online

Lancome Hypnose jellegű illat.

Kiszerelés: 100 ml

madri84

2019. december 8.

Sajnos semmit nem éreztem a parfümből, még az alkohol sem érződik ki. Nekem sajnos olyan volt, mintha vizet fújtam volna magamra.
Az üvegje és kupakja meg az a nagyon minimális illata engem Gabriela Sabatini Wild Windjére emlékeztet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

claudia

2013. május 24.

Piacon vettem egy ezresért. Nincs pénzem az eredeti parfümökre, úgyhogy be kell érnem ezekkel :) Meglepően jól hozza az eredetit amivel csak a Müllerben találkozok néha :P
Tartóssága olyan 2-3 óra, ezután újra kell fújni. Nem sajnálom, viszonylag lassan fogy. Mondjuk lehet, hogy inkább téli illat lenne, csak az új cuccaimmal nem tudok betelni és azonnal, rögtön el kell pusztítanom.
Megér egy próbát szerintem, még talán a többi fajtájával is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Megér egy próbát szerintem, még talán a többi fajtájával is.