Classic Nails

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anettke, Módosítva: 2016. március 4.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Színes zselélakk a tartósan színes körmökért.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Maja92

2022. február 7.

A megfelelő előkészítéssel egész tartós, 1,5 - 2 hét után kezdett picit lepattogni, viszont az ecsetét egyáltalán nem szeretem, nehéz vele szépen felvinni a lakkot anélkül hogy a bőrömet is befogná. Ez az első gél lakkom, a sima drogériás lakkokkal mindig szépen tudtam dolgozni, ez viszont más.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

Pöti

2021. június 4.

Több színt is vettem belőle. Szerintem az olcsóbb kategóriából a jó minőséget képviseli. Azért kezdtem otthon géllakkozni vagyis régebben körmözni saját magamnak, mert borzasztóan gyengék a körmeim, és gyakorlatilag minden lejön róluk. Ezzel a márkával elégedett vagyok, mert bár kell javítgatni egyiket másikat, ez inkább a saját körmöm minősége miatt van és nem feltétlen a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

Betttike

2020. október 13.

Idén májusban rendeltem meg a kezdő szettet, egészen szeptemberig próbálkoztam a termékekkel. Kellett néhány alkalom, hogy megtanuljam szépen lakkozni a körmöm velük (sima körömlakkal előtte nagyon szépen ment), de bele lehet gyorsan jönni egy kis kézügyességgel. Viszont sajnos hosszabb távon nem lettünk jóban a márkával. A színek közül nem mindegyik fedett teljesen 2 réteg után sem és több esetben teljes eltérés volt a webshopon feltüntetett lakk színe és a valóság között (még ha bele veszem a képernyő színbeállításait is), 1-2 esetben nem is hasonlított. Mikor először megrendeltem a csomagot nem teljesen az általam választott színeket kaptam (amit rendeltem nem volt benne, de kaptam olyat, amit nem rendeltem :D), felhívtam őket és már másnapra jöttek is a jó színek, tényleg gyors és kedves volt a probléma megoldása :) A legfőbb oka, amiért másik márkát választottam végül az az, hogy allergiás lehetek valamelyik összetevőjére, mert az ujjaim nagyon viszkettek tőle és a körmöm körül nagyon apró kis hólyagok jelentek meg, az Elocom kenőcs rendbe hozta. Áttértem a Crystal Nailsre, allergiás tünetek nincsenek tőle, sőt ugyanazzal a technikával, ugyanazzal a rétegrenddel az összhatás sokkal természetesebb, sokkal vékonyabbak a rétegek a körmömön. Összességében olcsóbb kezdő szettnek gyakorolni jó, de szerintem ha megvan a technika más termékekkel akár sokkal szebb eredményt el lehet érni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

postareb

2020. április 27.

Több előttem kommentelően hasonlóan én is az egyik gél lakk kezdőszettet vásároltam meg. A csomagban lévő 5 szín mellé én még vásároltam magamnak 7 másikat is, eddig 5 színt próbáltam ki. Laikusként tudok értékelni, mivel ez az első alkalom, hogy saját magamnak készítem a gél lakkot, eddig csak körömlakkot használtam. Szerintem megfelelő az állaguk, szép színük van és könnyű velük dolgozni (nem folynak el túl könnyen, de nem is túl sűrűek). Számomra 3 réteggel a legszebb, de 2 rétegben is nagyon jól fed. Szerintem ár/érték arányban elég jó, bár nem tudom más márkához hasonlítani, mert még csak ezeket próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 27.

nellik

2020. április 23.

Géllakk kezdőcsomagot vettem tőlük, szupernek tartom, hogy a csomagban minden benne volt, amire csak szükségem lehet a lakkozáshoz.
Még néhány színt rendeltem, viszonylag könnyű velük dolgozni, még így is, hogy most kezdtem az itthoni géllakkozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Viwi0524

2019. július 19.

Szülinapi ajándékom volt ettől a márkától a gél lakkos kezdőcsomag. Nagyon örültem neki mert otthon csinálom a körmömet, és nagy segítség volt ez a kis doboz.
A színek nagyon szépek, jól fednek, az előkészítő anyagok is jók nagyon. Most rendeltem zselét is, megpróbálkozom vele....
Sok márkát próbáltam már, volt DN, Crystal, volt olcsóbb is, de eddig ezek a legjobbak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

cocoapowder

2019. július 1.

Örülök hogy ennek a márkának a színeit használom, a sötét színek nagyon jól fednek. Egyedül a fehér egy kicsit lehetne jobb, az elvileg csak minták készítésére alkalmas, de én egész körömre szerettem volna, de amint felkentem láttam hogy nem lesz jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

nagyorsolya78

2018. szeptember 18.

Nemrég kezdtem itthon géllakkozni, a Classic Nails kezdőszettet vettem meg, több színt is hozzá. Nem mindegyik szín viselkedik ugyanúgy, némelyik csíkoz, de pl a mély lila (szőlőszín?) nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Anettke

2016. március 15.

Szép, ütős színek, megfizethető áron.
Eddig bevált, tartssága 2-3 hét között mozog.

Update: Néhány szín valami okból kifolyólag nem köt meg rendesen és másnap lejön, de csak a második réteg, az első marad. Azt hiszem valami mást próbálok ki legközelebb..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Szép, ütős színek, megfizethető áron.
Eddig bevált, tartssága 2-3 hét között mozog.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.