MAC

Ár:   3600 Ft és 8200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2018. január 17.

Ár:   3600 Ft és 8200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 150 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Sminklemosó olaj.

Babooca

2019. január 15.

Tökéletesen eltávolítja a sminket, de hagy egy olajos réteget a bőrömön, amit nem kedvelek, ezért nem lett kedvenc, de vészhelyzetre tökéletes a 6 ml-es minta, amit a rendelésemhez küldtek szeptemberben. Az illata számomra erős, bár ez egyéni. Nem venném újra, de egynek jó volt, viszont emiatt nem fogom lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

kakaska

2018. december 21.

Finom illatú, könnyen használható olaj. Kis kiszerelésben van meg, utazáshoz használom leginkább. Tartós sminket is könnyen leszedi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

hennniii

2018. december 18.

Imádom ezt az olajat, nagyon jól teszi a dolgát és az illata is kellemes. A pumpája is erős, nem lesz baja, kedvenc! A kis kiszerelés pedig biztonságos utazáshoz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Kitti199609

2018. augusztus 13.

Mintát kaptam belőle.Teljes mértékben leszedi a sminkem.Meg fogom venni a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

nori93

2018. augusztus 3.

Kíváncsiságból rendeltem egy utazó méretet ebből a termékből! Nagyon könnyedén leszedi az alapozót és jó érzés a bőrön, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Szeretem használni, de nyilván van olcsóbb kategóriás sminklemosó. ami ugyanezt tudja :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Andzsella

2018. május 28.

Kis mintát kaptam, tényleg lehozza nagyon szépen az alapozót, bár keveset használok belőle, de van olyan jó, mint a Bioderma hasonló terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

szeliger

2018. február 24.

Már jó ideje az esti sminklemosáshoz olajos lemosókat használok, kíváncsi voltam, hogy a MAC mit tud ezen a téren. Az olaj enyhén illatos, édes citrusos-levendulás illatú. Az olajos tenyeremmel a száraz arcbőrön oszlatom el, utána vízzel próbáltam habosítani kevés sikerrel, nem nagyon habzik. A szememre nem mertem használni, úgyhogy az igazán ragaszkodó festékekről nem tudok mit mondani. Az arcról a smink nagy részét lehozza, de nem maradéktalanul, szükség van még második lépésre a makulátlan tisztasághoz. Fura egy olajról azt mondani, hogy szárít, de a korábban használt olajaimhoz képest a bőröm a lemosás után kifejezetten feszült, ezt a tenyeremen is éreztem, mintha a bőrt elvékonyította volna. Irritációt, kellemetlenséget nem okozott, végülis egy használható termék, de nem lett álmaim lemosója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Lulufej

2017. július 25.

Az egyik rendelésemhez kaptam ebből egy tesztert, rögtön ki is próbáltam és annyira tetszett, hogy pikk-pakk leszedte a sminkemet, nem kellett 100 vattakoronggal dörzsölgetni a szemem, fejem. Másnapra keletkezett egy termetes pattanásom, ami nem jellemző, így csalódottan arra jutottam, hogy az egyébként jól funkcionáló termék, nem az én bőrtípusomnak van kitalálva. Kihagytam néhány napot és újra próbáltam, ekkor nem jelent meg semmi az arcomon tőle, tehát valószínű nem is ez okozta az előzőt. Úgyhogy elhasználtam a tesztert és gondolkodom rajta, hogy megveszem nagyobb méretben, mert tényleg hibátlanul leszedi a sminket.
Egy dolog miatt adok most 4 csillagot: Valamiért mostanában sminklemosás után könnyezik a szemem. Elképzelhető, hogy ettől, de közel azonos időben most annyi új terméket használok, hogy lehet, valamelyik másik a ludas. Ha nem ez, akkor megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

szkmakeup

2017. április 18.

En imádom! A szemem környéke elég érzékeny ezért ha sminklemosos vattaval mosom le ( dorzsolom) kipirosodik és megfajdul. Ebből az olajból szarazon szememre felviszek egy keveset kb csak masszirozom és mar le is oldja a festeket, egy vizes vattakoronggal attorlom és tádáám a szemsmink volt nincs, az arcom többi részét en más sminklemosoval szedem le és kész vagyok, az esti rutinom ez a termek javában felgyorsitotta!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

stiles

2017. február 5.

Tényleg nem értem a sok negatív véleményt, én oda meg vissza vagyok ettől a lemosótól. Végre egy sminklemosó olaj, ami zsíros, pattanásos bőrre is jó! Nem pattogok ki tőle, nem irritálja a bőröm, nem csípi a szemem, szeretem a pumpás üvegét, és sokáig elég. Imádom használni, simán leszed mindent, a vízálló spiráltól a tusvonalon és rúzson át az EL Double Wear alapozómig :) Ráadásul nagyon finom illata is van. Aki tusolás közben próbálta használni, annak nyilván nem működik, mert ezt száraz kézzel, száraz arcbőrre kell felvinni, belemasszírozni, és aztán vízzel lemosni. Akinek nem hajlamos pattanásokra a bőre, az szerintem ne fizessen egy lemosó olajért ennyit, a Baleás is tökéletes, ugyanolyan jól tisztít, de akinek olyan problémás a bőre, mint az enyém, viszont ki szeretné próbálni a double cleansing-et, annak ezt a lemosó olajat nyugodt szívvel tudom ajánlani, a Baleásat meg a Bobbi Brownosat pedig messziről kerüljétek!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>