Cleopatra International

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: doramora, Módosítva: 2018. április 30.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Cleopátra egyitomi depilációs cukorpaszta 100%-ban természetes alapanyagokból készülő hazai termék.

Az egyedi összetevői és a felhasználás modja miatt nem okoz irritációt, és ezért mindenkinek ajánlott.

• A körömvirág védi, táplálja, puhítja, hidratálja és tonizálja minden bőrtípust. Megnyugtatja az irritációkat és a bőrpírt.
  • Az aloe vera  behatol a bőr legmélyebb rétegeibe és  kiválóan táplálja, hidratálja és megfiatalítja a bőrt. 240 olyan az egészségre hasznos ​​összetevőt tartalmaz, amely kiváló a száraz, élettelen, érzékeny vagy sérült bőrre.

Nem tartalmaz vegyi anyagokat, ragasztókat, mesterséges színezékeket és illatanyagokat. Minden bőrtípusra alkalmas.

Összetevők: cukor, citrom, körömvirág és aloe vera kivonat

Iminbeauty

2019. augusztus 21.

Minden téren 5 csillagot érdemelt, nagy szívfájdalmam, hogy már nem kapható. Az elmúlt éveben az x-epil adott ki egy hasonló cukorgyantát, amit javasolok azoknak akik szerették a terméket. Egy picit könnyebb is annak a felmelegítése a csomagolásnak köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

applepebble

2017. augusztus 18.

Sokáig ezt használtam bikinivonalra, bajuszra, nagyon bevált. Viszont mostanában nem látom a polcokon, csak ezért váltottam az x-epil cukorpasztájára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

natasa

2016. augusztus 7.

Update: Elhasználtam, mert nem volt itthon más, és a hónaljam már gyantáért kiáltott. Meglepve tapasztaltam, hogy ott egész gyorsan ment a dolog. Nem is fájt annyira, mint a másikkal. Arcról is pikk-pakk lekapta a bajuszvonalnál a pihéket. Amiért feljavítom a pontokat: nem pattogott ki a szám fölött a bőr. Ez nagyon ritka, és hatalmas piros pont! Valahogy ki kellene kísérleteznem a használatát, mert még mindig össze-vissza ragad mindenem, a kezemről alig bírom leszedni. Próbáltam, hogy rámelegítek mikroval vagy forró vízbe állítom, de attól csak még jobban ragadt. Hónaljra és arcra fogok még kísérletezni vele. Lábra akkor marad a gép. Egyelőre. Először egy csillagot adtam, de nem dobtam ki, elhasználtam, és az eredménnyel végül is elégedett vagyok. Nincs szőr, nincs bőrpír, szép a bőröm. Azért itt hagyom az első, dühös véleményemet is. Hátha más is így jár, hogy először nincs sikerélménye vele.

Pár nappal ezelőtti, első vélemény:
A cukorgyanták szégyene. Undorító ez a termék, az utóbbi idő legrosszabb választása. Na de úgy kell nekem, kellett nekem sóherkodni. A MOOM cukorgyantát használom már nagyon régóta. De elég drága, gondoltam kipróbálok egy olcsóbbat. Hát kár volt.
A MOOM -mal szupergyorsan, koszolás nélkül tudtam gyantázni. Ehhez képest ez kész szenvedés volt. Ragad, mindenhova, minden tiszta ragacs lett, a spatulával alig bírtam kivarázsolni a tégelyből, utána meg a lábon alig maradt fent. Se gyantacsíkkal, se kézzel nem lehet normálisan használni. Az apró szőrszálakat úgy otthagyja, mint a huzat. A lábamon próbáltam ki, de csak az egyikig jutottam, mert piros foltokat, véraláfutásos sérüléseket szereztem.
Kuka, durva pénzkidobás, borzalmasan gagyi termék. Aki ezt gyártja, nem látott még normális, minőségi cukorgyantát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Pár nappal ezelőtti, első vélemény:

ribizlizizi

2016. július 2.

Akinek esetleg nem megy kézzel vagy a spatulával, próbálja meg hagyományos gyantacsíkkal. :) én az érzékeny bőrre való kéket vettem meg, rengeteg gyantázásra elég volt, igaz, én csak bikinire használom meg az exem hátát kínoztuk meg vele egyszer :) nagyon sokáig tartott, mire rájöttem, hogy volna jó... Elsőre alig bírtam levakarni, mert felhevült a bőrömön és ragadt, aztán rájöttem, hogy ez igazából cukor, úgyhogy lemostam vízzel :D következőre már a spatulával tépkedtem, de annyira nehezen akart feljönni, hogy a végén tele lett sebekkel, véraláfutással és napokig fájt valami elképesztő módon. NA, azután fogtam, száraz dörzsikefével átmentem a felületen alaposan, rendes testradírral is, megszárítottam a bőrt és úgy álltam neki, bekentem alaposan minden irányból :D fogtam egy gyantacsíkot ami szerintem még az előző századból maradt rám mert én nem tudtam bánni a rendes gyantával soha :D alaposan rásimogattam a gyantára, és egy jóízűt rántottam rajta. Igaz, könny szökött a szemembe, de láss csodát, máris levitte a szőr nagy részét. A végére már olyan jól ment, hogy egy-két napon belül helyreállt a pirosság. Bár nehezen birkózom meg az irritált bőrrel, eleinte kenegettem mindenfélével, shea vaj meg minden, de rájöttem hogy attól nekem csak rosszabb lesz... de a gyantázásra való csíkokkal könnyebb boldogulni ezzel a cukrossal is :) nekem sose sikerült házit se készítenem, úgy göngyölgetni még tépegetni pláne nem, mint sok videóban látni.
Egyébként megkaphatja tőlem (igaz a másik verziója) az öt csillagot, mert könnyű kezelni, ha rájössz, hogyan kell, egész sokáig elvagy egy tégellyel, ha nem tetőtől-talpig alkalmazod, és nekem például segített a szőrbenövés problémán, legalábbis a bikininél nem találkoztam ezzel a problémával;fáj-fáj meg kellemetlen nagyon mikor nő vissza a szőr, de sokkal kevesebb szőrbenövéssel találkoztam emellett, mint az epilálás vagy társai. Egyedül az árát találom rémesen borsosnak, de ahányszor használtam (minimum 8-9 alkalom plusz a hátgyantázás ami nem volt egy egyszerű eset:) ), már rögtön nem tűnik annyira vészesnek az ára; plusz, más, DM meg egyéb helyeken nem találtam hasonló alternatívát, csak ezt az egy cukorgyantát. Láttam, hogy vannak rendelősek, de én azokkal nem szenvedek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Froggy

2016. május 7.

Én is sokalltam már a kozmetikushoz járkálást, főleg most, mert télen még csak-csak elvagyogat az ember. Teljesen kezdő módon kezdtem a termék megismerésének, hát itt nem igaz az, hogy a szűz kéz szerencsét hoz. Ragadt össze-vissza, de nagy nehezen csak leoperáltam a hónaljam egy részét. Két héttel később, ma próbálkoztam másodszor, azt hiszem, megvan a technika :) Egy ujjal szoktam rásimigatni meg utána lerántani. Így nagyon gyorsan haladok vele, kb 1/2 kozmetikus sebességgel de bízom benne, hogy ez még változik. Az eredményt pedig tartósnak ítélem, ugyanis gyantázás közben megtaláltam az első próbálkozás nyomait :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

zsuzsoka0925

2016. április 30.

Azért vettem meg ezt a terméket, mert egyszerűen nem vagyok hajlandó kéthetente kozmetikushoz menni a hónaljam miatt, viszont a borotvától szeretnék szabadulni (mindenki által ismert okokból). A gyantázást sajnos nem bírja a bőröm ezen a területen, pedig a lábamon nagyon bevált.
Lassan 10 éve járok kozmetikushoz szőrteleníteni bizonyos területeket, szóval kismilliószor láttam a cukorpasztához szükséges helyes mozdulatot.
Ennek fényében nagy reményekkel álltam neki az otthoni cukorpasztázásnak.
Először áttöröltem a területet tonikos vattával, majd beszórtam kevés hintőporral. 20 másodpercre mikróba tettem a pasztát, így könnyebben kenhető és kellemesen meleg lett. Az eredményt illetően elég vegyesek az érzéseim, mert a hónaljamon egyáltalán nem tudtam használni az előírásnak megfelelően (sem kézzel, sem a mellékelt spatulával). Totálisan ráragadt a bőrömre és sehová nem mozdult, viszont rettentően húzta a bőrömet.Végső elkeseredésemben már csak eltávolítani szerettem volna magamról, ezért rátettem egy gyantacsíkot és lerántottam a szőrnövekedés irányába. És láss csodát, egyetlen rántással minden szőrszálat kiszedett az érintett területről. Ezek után nagy bátorságot tanúsítva kipróbáltam a kezemen is, és ott viszont abszolút jól működött, még spatula sem kellett. Bár nem tudtam kiszedni minden szálat, elsőre abszolút elfogadható lett az eredmény a kezemen. Kis gyakorlással mesterszintre fejleszthető a dolog. Sem a hónaljam, sem a kezem nem pirosodott ki a használat után úgy, mint pl. gyantázás után és valóban kevésbé is fáj. Ehhez a két művelethez a tégelynek kb a 2/3-át használtam el, ami nem kevés az árát tekintve, de még mindig sokkal olcsóbb, mint a kozmetikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Ennek fényében nagy reményekkel álltam neki az otthoni cukorpasztázásnak.

trudee

2015. augusztus 16.

Hónaljra és bikinivonalra próbáltam egyelőre, mert már nagyon elegem lett az epilálás macerájából és fájdalmaiból. Remek termék. Elsőre mondjuk picit nehézkes volt használni, de hamar belejöttem. Nálam úgy volt sikeres, hogy vízzel lemostam a kezelendő felületeket, majd jól megtöröltem, majd hintőporral alaposan beszórtam, és oda mehetett fel a gyanta szőrnövekedéssel ellentétes irányban. Nem árt a kezünkön is eloszlatni egy kis hintőport, mert kevésbé olvad meg a gyanta. Óvatosan, csak ujjakkal érdemes formázni, mert a tenyérben felolvad és akkor már össze-vissza folyik, kenődik. Amikor már picit olvadós lett, akkor visszatettem a tégelybe és akkor pár perc után megint kivettem. Egy alkalomhoz összesen kb. a tégely 1/5-ét használtam el, mert azt a gyantát, ami már nagyon telement szőrrel, ki lehet dobni. Ha nagyon gyantásak vagyunk, akkor mossuk le, majd hintőpor és folytassuk, ahol abbahagytuk. Igazából ha már szétkenődött a bőrön, akkor gyors, csipkedő mozdulatokkal a szőrnövekedés irányába még mindig lehet folytatni a műveletet, illetve nehezen hozzáférhető részeken vagy olyan felületen, ahol nem tépődött le a szőr, ez is hatékony tud lenni. Gyorsabb, mint az epilálás, ráadásul közel sem fáj annyira. Elsőre mondjuk az epilálásnak csak a 90-95%-os hatékonyságát tudtam elérni, de ez gyakorlattal biztos javítható. Remélem, hogy a bőrirritáció szempontjából is előnyösebb, mint az epilálás. Mindenesetre szerintem meg fogok próbálkozni házilag is elkészíteni, mert annyira nem drága ez a termék ahhoz képest, hogy milyen jó, de azért itthon mégiscsak kb. 100 Ft-ból ki lehet hozni egy ekkora tégelynyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Cappio

2015. június 22.

dm-ben vettem, egyelőre csak a karomon csináltam meg egy pici részt próbaképpen, csodálatos!!! olyan szépen kiszedi a szőrt, nem vörös utána egész este, nagyon jónak tűnik így elsőre, az tény, hogy ki kell tapasztalni a technikáját, de remélem jó barátok leszünk, főleg ha végre elfelejthetem a gyulladást/szőrbenövést. ha már többször használtam, hosszabb ideig update-elek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

narancsdzsem

2015. május 28.

Nagyon jól működik ez a gyanta! Kényelmes, tiszta, gyors, tényleg kevésbé fáj, mint a hagyományos gyantázás, nem marad a bőrön, és nem kell túl sok. Hónaljon-bikinvonalon tesztelve. Szerintem minimum 10-szer lehet egy kört megtenni vele. :)
Lábon a rövidebb, elfekvő szálakkal nem bírkózott meg.
Nem kell mikrózni sem, szobahőmérsékleten már gyurmázható. Kézzel felkenve-leszedve is nagyon könnyű vele dolgozni.

Nagyon nagy találmány!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

Lábon a rövidebb, elfekvő szálakkal nem bírkózott meg.

Nagyon nagy találmány!

sziszi76

2014. szeptember 8.

A barátnőm ajánlotta. Kicsit drágáltam, de most már úgy gondolom, h abszolút megéri az árát! Én teljes fazont és hónaljt szoktam vele szőrteleníteni, ezt egy dobozból 2-szer tudom megtenni. Ha ezt a kozmetikusnak kellene kifizetni, már bőven spóroltam. A használata elsőre macera volt, de azóta kitapadztaltam. Én mikróban melegítem, de nagyon kell figyelni, h csak folyós legyen, de ne forró!!! Én használok gyantapapírt, kb.5 cm széles csíkokra vágom, úgy szedem le apránként. Így magamnak csinálva sem fáj úgy, mint a kozmetikusnál, ahol szinte ordítottam a fájdalomtól... Szóval szerintem tök szuper, ráadásul selymesen sima utána a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.