Clinians

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. július 2.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók

mancus2

2017. szeptember 5.

Sok narancsbőr elleni krémet kipróbáltam, jártam kezelésre is. Az egész egy nagy átverés! Egyszer volt egy nagyon olcsó krémem ami tényleg használt, de jött az új csomagolás és ahogy az lenni szokott megváltozott maga a krém is, semmitérő lett sajnos :-( azt vettem észre, hogy ami működik hamar megváltoztatják silányabb minőségre :-( na, de ez nem ez a krém volt, vele nem kötöttünk barátságot rövid időre sem :-( azért kap egy kettest, mert elhasználtam kb. testápolónak :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.