Clinians

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. augusztus 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez egy különleges krémzselé, mely exkluzív formulájának köszönhetően, szuperaktív összetevőivel kivételesen hatékony és hosszantartó eredményt biztosít. A jódozott alga javítja az anyagcserét és vitalizálja a szöveteket. Elvezeti a felesleges folyadékot, az eszcina és koffein kivonatok segítenek eltávolítania lerakódott vizet, így javítja a szövetek működését. A szerves szilícium és a növényi proteinek erősítik a bőrt, összetettebbé és egészségesebbé teszik azt.

Kiszerelés: 200 ml

wishes

2011. augusztus 16.

Én feszesítésre használom, mégpedig úgy, hogy testmozgás felénél a combomba masszírozom, és folytatom a tornát. Nem tudom önmagában milyen lehet, de mozgással együtt nagyon hatékony.
Az illatát felvitel után nem igazán csípem, de úgyis meg szoktam fürdeni miután mozogtam, szóval nem zavar.

Update (2013.05.02) : idén kicsit elkezdett narancsbőrre hajlamosodni a combim, ezért előkapartam az elfekvős dobozkámól, és újból befogtam. Pár használat után látványos eredményt nyújt, ellenben az előtte használt Avon Cellu Breakkel, amivel hiába kentem kitartóan már egy jó ideje. Tudom, hogy ez drágább, de inkább fektetek be erre legközelebb is, ha ennyivel hatásosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 16.