Clinique

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mokkalany, Módosítva: 2019. március 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Krémes pirosító, melyet könnyen magunkkal vihetünk, krémes formulája a bőrön púderessé válik. Ujjainkkal könnyen eloszlatható. Ellenáll a víznek és színei sokáig megtartják élénkségüke

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pankaland

2016. november 4.

Több funkciós termék, én használom arcra és szájra is. Nagyon krémes, finom textúrája van, szépen el lehet dolgozni. Az arcon és a szájon is matt hatása van, nem csillog. Szeretem és szívesen használom. A tartóssága arcon számomra megfelelő, szájon hamarabb kopik. Nekem a Black Honey árnyalat van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

mokkalany

2015. február 3.

A rúzsoknál jóval vastagabb arcpirosító stift. Azt a különlegességet ígéri, hogy felkenés után púderes lesz, és tényleg be is tartja. Nagyon kellemes színei vannak (nekem a szolid "rosy blush" van meg), könnyű eldolgozni, és elég tartós is. Azt láttam valahol a neten, hogy limited edition, aminek nem örülök, mert nagyon elégedett vagyok vele. Igaz, hogy drága, de szerintem legalább egy évig elég.

Friss: Már eldöntöttem, hogy nem veszek többet, ha egyszer elfogy, de észrevettem, hogy kicsit highlighter-szerű is a hatása, de csak nagyon szolidan, púderesen, szóval mégis csak tud valami extrát! Viszont a tartósságával akadnak gondok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 3.