Clinique

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 24.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, tápláló szájfényfény. Magasfényű ragyogásának köszönhetően ajka teltebbnek, egészségesebbnek és puhábbnak tűnik.

Bőrgyógyászok által tesztelt, 100% illatanyagmentes.

8 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bugeyes

2018. december 10.

Még tavaly vettem 01 'normous nude árnyalatban, valamilyen kupon-napokon :). A szín önmagában nagyon tetszik, kellemes, ahogy a neve is mutatja, igazi nude szín. Nem szárít, valóban minimálisan dúsítja az ajkakat, szép fénye van. Egyébként egyáltalán nem tartós, evés-ivás után abszolút lejön, a fedése sem valami extra, de én ezt betudom a világos színének. Használgatom a mai napig, mert szeretem a színét, de biztosan nem fogom újravenni, mert ez az az elmegy kategória, ami nélkül amúgy abszolút lehet létezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

kukkancs

2017. július 1.

A powehause punch árnyalatát vásároltam meg. Féltem hogy nem fog látszani de kellemesen meglepődtem hogy gyönyörű élénk színe van. És tenyleg teltebb a száj ahogy igeri. Az ivast meglepően jól bírja.
Ecsettel jobban terül és jobbab érvénysül a színe, mint ha ecset nélkül vinnénk fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.