Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 25.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

24 órán át tartó szemöldök festék, mely még a ritkább szemöldököt is hangsúlyossá varázsolja. Mini applikátoros keféjével természetes hatás érhető el, emellett nem maszatolódik el, pára, izzadás és vízálló. Szemorvosok által tesztelt. Allergiateszttel vizsgált. 100% illatanyagmentes.

drekab

2017. november 1.

Nagyon szépen és pontosan lehet vele dolgozni, és szuper a keféje is, nagyon szépen beigazítja a szálakat. Tartós, természetes hatást ad, könnyű használni. Viszont: nagyon hamar elfogy, nekem kb egy hónapig tart 1 db. (Vagy csak nem lehet kiszedni a tégelyből az oldalán lévő festéket...??) Úgyhogy 4-edjére már nem vettem újra, helyette ceruzát használok, az gazdaságosabbnak tűnik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

vasilissa

2017. augusztus 24.

Imádom!!! nagyon szép, pontos, nekem a legvilágosabb Blonde árnyalat van meg. Egyébként Anastasia Beverly Hills mániás vagyok szemöldök terén, ezt most pótléknak használom, de tökéletesen működik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

NikiN

2017. március 29.

Nem füztem nagy remenyeket ehhez a szemöldök kefehez, de miota hasznalom egyre jobban imadom. Nagyon szep termeszetes hatast lehet vele elerni. En mindig is utaltam a termeszet ellenes tulsagosan is tökeletes szemöldököket. Ezzel viszont annyira csodaszep less, nem is gondoltam volna, hogy egy ilyen kis kefe ilyen csodakra kepes. Olyan mintha ki sem festettem volna a szemoldokomet, viszont nagyon szep format ad neki es a hezagokat szepen kitölti. Ket negativumot tudnek kiemelni, az egyik hogy a szaradas utan a barna szin ezüstösse valik a fenyben, az en hajam es szemöldököm pedig fenyben inkabb vöröses arnyalatu. A masik pedig, hogy eleg apro a kiszereles, igy nem tudom, hogy mennyire idöre is lesz vajon eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

rekag

2016. június 29.

A 02-es árnyalatot vettem meg. Nagyon természetes világosbarna színe van, szépen kitölti a hiányos részeket, egységesít, tartósan rögzít, gyorsan megszárad. A kis kefével precízen lehet dolgozni, nem fényes, azonnal mattra szárad a szemöldökön. Talán az egyetlen negatívum a kis kiszerelés, de ettől függetlenül 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.