Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

3 fokozatú volumennövelő szempillaspirál, mely tökéletesen elválasztja és ápolja a pillákat. Válaszd ki a számodra megfelelő fokozatot, és hagyd, hogy tekinteted a legtökéletesebb fényben ragyogjon.  Akár 24 óra után is, meleg vízzel könnyen eltávolítható. Szemészetileg tesztelt, érzékeny-szemű és kontaktlencse viselők is alkalmazhatják.

Connie13

2018. november 4.

Először nagy mellényúlasnak gondoltam, mert túl merevnek éreztem a pilláimat és kényelmetlennek tűnt... gondoltam nem leszünk barátok, aztán mégis összebarátkoztunk. Az alsó pilláimra használom, mert elérik az arcom, így (ezen kívül) minden spirál odakenődik. Ez simán kibírja a napot, de nem rémálom a lemosása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

eiola

2018. július 1.

Valóban nem folyik le nap végére se, szépen szétválaszt, hosszít, dúsít, nem iritálja a szemet. Bár 3 fokozata van, én csak a legdúsabbat használom felülre és alulra is. Még egy hatalmas előnye, hogy nagyon könnyen lemosható, egy kis langyos vízzel fél perc alatt maradéktalanul lejön. Egy csillagot mégis levonok, mégpedig az ára miatt... ( 9990 Ft volt, ha jól emlékszem) Biztos vagyok benne, hogy töredéke ennyiért is vannak hasonlóan szuper spirálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.