Clinique

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dicsi, Módosítva: 2024. február 5.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

2023-ban megújult összetétel!

24 órányi szépség maszatolódás és elkenődés nélkül. Izzadtság-, pára- és könnyálló, mégis könnyen eltávolítható meleg vízzel. Egyedülálló keféje eléri és befedi még a legkisebb szempillákat is. Szemészetileg tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ZaFi

2019. december 29.

Sokfele magasabb arkategoriaju spiralokkal sem sikerult latvanyos eredmenyt elernem.
Tobb ilyet hasznaltam mar el mert ez az elso spiral ami a szogegyenes rovid pillabol is ives lathatoan hosszabb pillakat ad.
Tartos,nem kenodik es nem irrital.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Tartos,nem kenodik es nem irrital.

erika81

2018. december 30.

Először egyszerűen gyűlöltem, szerencsére mintám volt csak belőle.
Túlságosan híg volt a festék, lemosni pedig kész szenvedés volt. Se meleg vízzel, sem kétfázisú lemosóval nem jött le, így inkább egy időre félreraktam.
Ez jót tett neki, mert ahogy sűrűsödött a festék természetesen szebb pillákat tudtam vele festeni, a lemosását pedig a rózsaszín Bioderma-val sikerült megoldanom. Így már szívesebben elhasználtam, de megvenni nagyban nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Először egyszerűen gyűlöltem, szerencsére mintám volt csak belőle.

anita.szaraz

2018. december 28.

Douglasban vettem. Kipróbálás nélkül megvettem: semmi extra dúsítás vagy hosszabbítás, a kicsi fej miatt a rövidebb pillákat is eléri, nem pereg le. Viszont tényleg semmilyen lemosó nem szedi le csak a meleg vizes öblítgetés. Nem venném újra, a mostanitól is inkább megválok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

sheol

2018. július 11.

Szerencsére kipróbáltam az üzletben, mielőtt megvettem. Borzasztó élmény volt lemosni. A rendes sminklemosóm leszed mindent, vízálló dolgokat is, kivéve ezt... Fenn maradt a pillán, ami húzódott, utána meleg vízzel ugyan valóban lejött, de belekenődött a szemembe, 5x annyi időbe telt a sminklemosás és még a szemeim is fájtak. Ha pedig elsőnek ezt szedném le meleg vízzel, akkor meg a sminkem maszatolnám szét az arcomon, szétkenve oda is, ahova nem kellene, mielőtt a sminklemosóm leszedhetné. Ha csak önmagában viselném biztos jó lenne, de sminkkel együtt nálam nem működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Lidu

2018. június 25.

Régen voltam lelkes szempillaspiráltól, ettől az vagyok! Kontaktlencsét hordok, és napi szinten sminkelek, ezért fontos, hogy a szempillaspirál ne maszatolódjon és lehetőleg kicsi legyen a kefe. Kicsi szemem van, jó néhány spirállal előfordult, hogy a buci kefe miatt mindenhova kenődött a festék. Ez evvel nem fordul elő! A festék állaga kicsit furcsa, olyan mintha valami gumis anyagból állna, én zuhanyzásnál meleg vízzel szoktam szó szerint kézzel leszedni, mert csak két ujjal megfogom a szempillámat, és lehúzom ezt a gumis réteget, nem kell dörzsölni, stb.
Én Clinique cuccokat mindig valamilyen akció idején veszek, meg szokott lenni csomagban is. Így sem valami olcsó, egy évig sem bírja, mégis tervbe van véve, hogy veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Wr.

2018. május 8.

Tényleg nagyon jó, az egyetlen szempillaspirál ami nem maszatolódik és nem leszek tőle panda a nap végére! Sajnos a keféje annyira nem jön be, nem tudok szépen dolgozni vele, ezért csak az alsó pilláimat szoktam kikenni vele, de ez az én defektem és nem a szempillaspirálé. Én lemosni micellás vízzel szoktam a sminkem, az nem viszi le rendesen, de rendes sminklemosókkal ez lehet nem probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

souzanna

2018. január 31.

Szörnyű kálváriát jártam be a szempillaspirálokkal. Egyszerűen mindegyik elmaszatolódott, a szemem alatt kötött ki, vagy estére lepergett.
Kétségbeesésemben becsámborogtam a Douglasba és segítséget kértem az egyik sminkes hölgytől. Eredetileg vízálló spirált akartam (hátha az nem kenődik), de lebeszélt róla, mondván, hogy az nem jó hosszú távon, mindennapos használatra.

Ekkor ajánlotta ezt a terméket. Lassan 1,5 hónap használat után az alábbiakat tapasztaltam:

x NEM MASZATOLÓDIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - ezt egyszerűen nem lehet elég nagy betűkkel kiírni. Felkenem és csá, este is pontosan ugyanúgy ott van, a szemem azóta nem úgy néz ki, mintha valaki súlyosan megríkatott volna. Minden nap.
x maga a termék pici, ez kicsit fura, de praktikus
x a kefe iszonyat apró sörtékből áll
x tényleg nem jön le se olajos se krémes állagú szemfestéklemosóval

Ami viszont nagyon nem tetszik:

x estére a pillák kő keménnyé merevednek, ez egyfajta kellemetlen feszítő érzetet ad, nem szívlelem
x nagyon vékonyan fedi be a pillákat és erősen szétválasztja őket, látványra nem túlzottan természetes és mivel nekem amúgy is rövid és nem túl sűrű pilláim vannak nem a legszebb látvány
x a lemosás. Hát szóval az nagyon fájt az első 3 alkalommal, mert akkor a meleg víz hatására szépen belemostam a szemembe a terméket, ami borzamasan csípett. Hát köszi.... negyedszerre rájöttem, hogy ha fürdés közben meleg vízzel letusolom az arcomat és utána gyengéd mozdulatokkal "lecsipkedem" a terméket a szempilláról az hatásos. Viszont szerintem ennek következtében több pillától szabadulok meg, mint kéne. Ejnye......

Összességében nem rossz, imádom, hogy a festék ott van, ahova felkentem, de én alapvetően a dúsító spirálokat szeretem, és a lemosás kicsit macerás. Arról nem is beszélve, hogy ez a feszítő érzés nap végén nem kellemes.
Nagyon szeretném szeretni, és fogom is használni, de ő sem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

x maga a termék pici, ez kicsit fura, de praktikus
x a kefe iszonyat apró sörtékből áll
x tényleg nem jön le se olajos se krémes állagú szemfestéklemosóval

Ami viszont nagyon nem tetszik:

Nagyon szeretném szeretni, és fogom is használni, de ő sem az igazi.

Awarga

2018. január 30.

Legjobb, ha a zsíros bőröd miatt nem akarsz mokkákat a szemed alatt a nap végére.
Meleg vízzel jön le, semmi maszatolás vagy elkenés. Kb 1000 éve használom.
Hétköznapi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Meleg vízzel jön le, semmi maszatolás vagy elkenés. Kb 1000 éve használom.
Hétköznapi.

ReiraShiver

2018. január 1.

Nagyon szeretem, tartós, szépen, könnyen felvihető, és nagyon minimális, inkább csak szín pluszt ad. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Lilium

2017. november 2.

2017.10.16.
Pici pillákra pici spirál. 🤗 Imádom! Göndörít, szétválaszt, és a sajátomhoz képest hatalmas szemeket csinál. Eredetileg azért akartam kipróbálni, hogy ne fessem össze vele a szemhéjamat, és ez be is jött. Egyáltalán nem pereg, bírja reggeltől estig, lemosni viszont nem kihívás. Egyelőre még az apró keféjéhez képest sok festéket vesz fel, ezt törölgetem, de amikor már kevesebb anyag van benne, akkor lesz minden tökéletes. Ez nekem eddig egy hatalmas 5!❤️

2017.11.02.
Most tűnt föl, hogy mióta ezt használom sosem szokott könnyezni a szemem. Kontaktlencsés vagyok, mióta jobb minőségű folyadékokat használok, azóta kevésbé érzékeny a szemem, de most teljesen megszűnt mindenféle irritáció. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

2017.10.16.

2017.11.02.