Clinique

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dicsi, Módosítva: 2024. február 5.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

2023-ban megújult összetétel!

24 órányi szépség maszatolódás és elkenődés nélkül. Izzadtság-, pára- és könnyálló, mégis könnyen eltávolítható meleg vízzel. Egyedülálló keféje eléri és befedi még a legkisebb szempillákat is. Szemészetileg tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nefelejcs93

2017. július 26.

Sajnos én semmilyen parfümöt tartalmazó szempillaspirált nem tudok használni és ráadásul még a szemem is szuper érzékeny így nem vagyok könnyű helyzetben.A Clinique pedig azt ígéri hogy a termékei illatmentesek és szemészetileg teszteltek ,hát ezt ennél a szempillaspirálnál nagyon elszúrták mert borzasztóan irritálta a szememet ,olyan érzés volt mintha folyamatosan a sírás határán lennék.Volt már tőlük másfajta spirálom is azzal nem volt problémám de ezt nem tudom ajánlani senkinek aki hasonló problémával küzd mint én ráadásul ennyi pénzért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 26.

tillisilli

2017. július 12.

Sajna akinek kevés hosszú pillája van, azt inkább összeragasztja és még kevesebbnek látszik (szétválasztásra nem jó a keféje). Pedig még le is szedtem a keféről a fölös terméket, hogy ne tocsogjon, de nem vagyok hajlandó szempillafésűt használni hozzá és ezzel tovább bonyolítani a sminkelést, amikor más spirálok remekül szétválasztanak és ezáltal dúsítanak. No, ez nem.

A tartósságáról és a leszedhetőségről: Világéletemben csak vízálló spirált használtam, azok tartanak jól, aztán meg leszedtem olajos lemosóval.
Hogy minek kellett nekem ez a szempillaspirál?! Forróvízzel lejön, de semmivel nem egyszerűbb, mint az olajos lemosóval leszedni a normál vízálló spirált, sőt. Mivel sok kis darabka ami lejön, és beteríti az ember szeme alját, a szembe is jut bőven. Azt is észrevettem, hogy valóban mintha több szempilla esne ki a szokásosnál, amikor levakarom. (talán a forróvíz miatt?).

Szóval semmivel nem tudott többet, mint a szokásos L'oréal Volume Million Lashes vízálló, amit amúgy használtam, viszont kifestve az eredmény nem szebb, a leszedés is kín. Eladom, mert látom, másoknak bejön, nyilván több szempillával rendelkező embereknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

sky

2017. június 21.

Update: sajnos ez is kukában fog landolni... Egy hónap használat után, irdatlanul becsomósodott, (pedig alaposan visszazárom őket, hűvös, sötét helyen tárolok minden ilyet) azóta kenhetetlen, pereg, felvitelkor több a pókláb mint a pilla... :(.
Vállalhatatlan. 6000 HUF-ért ennél minőségibb terméket várok.
Nem veszem újra tutira.

Még mindig keresem A! szempillaspirált... (never ending story...)
Hol egy Clinique, hol egy Lancome, hol egy Estée Lauder, általában ezek között ingázok, ha elcsábulok másfele, nagy ráfaragás szokott lenni.
Most éppen ezt a kis picurka cukorfalalotot probáltam ki, és alapvetően hozza amit ígér.
Nem kenődik, langyos vízzel lemosható, intenzív fekete, a keféje kezdőknek-remegősebb kezűeknek kifejezettten ajánlott, icike-picike darab, könnyen befested vele felülről is a pillákat. Nem irritált, nem kopott, kissé időigényes mindent egységesen befesteni, de ez legyen a legnagyobb hibája...
Sajnos hosszabbítani nem hosszabbít, a nagyon természetes hatástól el lehet menni a pillák felső részével egy doll-eye stílusba is, de mivel az én kis pilláim kívánják a hosszabbítást, minden egyébként kifejezettten jó tulajdonsága ellenére annyira nem szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Vállalhatatlan. 6000 HUF-ért ennél minőségibb terméket várok.
Nem veszem újra tutira.

Még mindig keresem A! szempillaspirált... (never ending story...)

Lileycat

2017. április 19.

Tartos, es tenyleg csak meleg vizzel jon le. Egyszeruen gumiszeruen levalik egyben az egesz a szempillakrol a megel viz hatasara. Egyel jobban szeretem a Clinique sima spiraljat, de ez is tokeletes. Foleg hogy nem irritalja a kis erzekeny szememet. Es ha nagyobb volumenre vagyom, akkor barmilyen szempillaspiral ala jo, hogy vedje a pillakat es a szememet, de altalaban csak a hetkozapokra hasznalom. No meg olyan alkalmakra ahol tudom h konnyen elerzekenyulok majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Moringa

2017. április 5.

Tényleg lemosható meleg vízzel! A keféjét is imádtam..de azóta natúrra váltottam.

Kokapu

2017. március 1.

Van itthon kb. hat szempillaspirálom, de kellett már egy hetedik is, hátha végre találok egy olyat, amitől két-három óra múlva nem nézek ki úgy, mint egy panda maci. A választásom erre esett, igazából látatlanban, mert a Douglas Valentin napi 20%-os kedvezményét használtam ki vele. És milyen jól tettem! Azt ugyan nem mondhatom, hogy drámai hatású pillákat csinál, de azért elég jó, főleg, hogy a legkisebb pillákat is megtalálja a keféje. Viszont ez aztán tényleg nem köt ki a szemem alatt, szépen a helyén marad egész nap, este pedig a meleg vizes vatta simán leviszi. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 1.

bara89

2017. február 22.

A kedvenc spirálom. Szerintem semmi extra dologra nem képes, viszont tényleg befedi az összes pillát. Tartós is, szép és természetes az eredmény. De a meleg vízzel lemosás dolog...... Soha nem sikerült még. Megpróbáltam, többször, de fájt, vagy meg sem mozdult, vagy túl meleg volt a víz. Meg különben is, 39 fokos vízzel eltávolítható. És van olyan, aki megméri a hőfokot? A micellás víz szintén nem a legjobb választás, de az olajos lemosók elbánnak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Ivett25

2016. november 14.

Nagyon tartós, nem irritálja a szemet,nem maszatolódik, nem pókhálós, és még a színe is erős fekete. Az egyedüli hátránya az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

carrye

2016. november 2.

Sokat kipróbáltam, de valahogy megint ennél kötöttem ki. Ami nekem nagyon fontos, nem kenődik el, nem lesz a szemem alatt sötét paca, még a nap végére sem. A kicsi kefével könnyen el lehet érni a belső szemzugban lévő pillákat is. Lemosása meleg vízzel vagy vízálló szemfestéklemosóval nagyon egyszerű. Nem csinál műszempilla hatású, óriási szempillákat, de mindennapos használatra nekem ez a tökéletes spirál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 2.

mate

2016. július 28.

Nagyon jo a kefeje,teljesen egyedulallo mert a ket neves parfumeriaban se tudtak hasonlot ajanlani. Gyonyoru szempillakat csinal!!!! De,pici darabokban jon le lemosaskor,ami sajnos nekem nem jo mert a kontaktlencsemre megy es szurja a szemem (havi,alvos kontaktlencsem van). Ettol meg masnak tokeletes lehet,ezert jar az 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.