Clinique

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dicsi, az összetevőket feltöltötte: peachcricket, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

24 órányi szépség maszatolódás és elkenődés nélkül. Izzadtság-, pára- és könnyálló, mégis könnyen eltávolítható meleg vízzel. Egyedülálló keféje eléri és befedi még a legkisebb szempillákat is. Szemészetileg tesztelt.

fofo

2014. december 15.

Hihetetlen, ugyanolyan tartós, mint a vízálló (az eladó hölgy azt mondta, hogy könnyet, izzadtságot, szemerkélő esőt bírja - ezeket kb. már mind teszteltem is), a keféje nagyon tetszik, az összes kis pillát el lehet érni. Meleg vízzel, mikroszálas kendővel egészen jól lejön. Viszont több rétegnél nekem kicsit összeragasztja a pillákat, ezért egy csillagot levontam. Ha lehetne fél csillagot adni, akkor csak felet vontam volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 15.

Vanília

2014. szeptember 9.

Engem szabályosan boldoggá tett ez a szempilla spirál, mert eddig, valószínűleg a zsíros bőröm miatt, mindig azzal küzdöttem, hogy elmosódott minden festék és két órán belül pandaszemem lett. Ez a spirál sziklaszilárdan megmarad reggeltől estig és a meleg vizes lemosás vixi kendővel is nagyon egyszerűen működik. Ráadásul nagyon szépen kiemeli még a kis pillákat is. Nekem abszolút csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

messin

2014. augusztus 18.

Már legalább hatszor vettem, nagyon szeretem. Csodás mély fekete színe van, és az első 2-3 hónapban nagyon jó az állaga, utána kicsit besűrűsödik és kezd peregni a pillákról. Nekem a meleg vizes lemosás nem jön be, mert a fél arcom fekete pacás lesz, valamit nyilván rosszul csinálok. Sima szemfestéklemosó tejjel szoktam leszedni, pikk-pakk lejön. Nem irritál, a keféjét pedig imádom, h olyan kis vékony, mert a pillák tövét is gyönyörűen el lehet érni vele. Nekem nagyon szépen megemeli a szempilláimat, jól formázható és nem csomós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

norilili

2014. május 4.

Nagy előnye a meleg vízzel lemoshatóság. Akkora könnyebbség nekem, hogy az esti lemosás pikk pakk kész, nem kell a szempilláimat szekálni. Így megkapja tőlem az ötöst, attól függetlenül hogy nem nagyon extra hatású, biztos vannak tőle jobban dúsító szempillaspirálok. Nekem viszont a természetes hatása bejön így ez nem is szempont. Estig gond nélkül kitart, csak véletlen dörzsölésre morzsolódik szét kicsit. Kontaktlencsés szemeimet nem irritálja. Szeretem, újra fogom venni már a 3. darabot:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Milendoria

2014. április 18.

Glamour napok alkalmával szereztem meg csomagban, és lehet hogy nekem vannak nagy pilláim, de én alig merem egynél többször áthúzni rajtuk, mert óriási pillákat csinál. Finom kis keféje van, csak úgy siklik, csodás, tartós, szép. Nagy szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

Bajbus

2014. április 4.

Nagyon szerettem benne, hogy meleg vízzel lemosható, nem kellett trükkökhöz meg különféle sminklemosókhoz nyúlnom, hogy levakarjam (ami az állandó kontaktlencsém miatt külön öröm). Igazából semmi extra szerintem, szép, természetes pillákat kreál, sem extra hosszabbítás, sem dúsítás, nekem egy átlag hétköznapra éppen elég volt. Egyáltalán nem bántam meg a vételt, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

godot

2013. július 9.

Az itteni magas értékelések alapján választottam ezt a spirált, és bár általában bejönnek az itteni tippek, most nem ez volt a helyzet. Kb dél magasságában már nyoma sincs a spirálnak, addig viszont csomós és pereg, a pillák nem lesznek tőle nagyobbak, csak ragacsosak. Ha hozzávesszük az árszínvonalat, akkor ennek minuszcsillagot adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 9.

Eizsu

2013. április 28.

Az első IGAZÁN jó szempillaspirálom. Extra tartós, egész nap a helyén marad, viszont meleg vízzel tényleg pikk-pakk lemosható. Már 4-5 tubust biztos elhasználtam belőle. Az egyetlen hibája talán, hogy ha az ember igazán dús pillákat szeretne vele varázsolni, akkor mindenképpen több réteg szükséges belőle. Egyébként nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

Dorka7

2013. április 20.

Jól szétválasztja a pillákat, soha nem tapad fel, nekem a kefe mérete tökéletes. Az örök kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 20.

nat_getzeny

2013. április 19.

nekem bevált, olyan szempillafestéket kerestem, ami nem csíp, mert a legtöbb irritál. másik nagy elônye, hogy 39 fokon mosható, vízzel, így ha elutazom, mindig ezt viszem, mert nem kell külön lemosóval bajlódnom. nyáron strandon még nem próbáltam, hogy lejön-e a víztôl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.