Clinique

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dicsi, Módosítva: 2024. február 5.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

2023-ban megújult összetétel!

24 órányi szépség maszatolódás és elkenődés nélkül. Izzadtság-, pára- és könnyálló, mégis könnyen eltávolítható meleg vízzel. Egyedülálló keféje eléri és befedi még a legkisebb szempillákat is. Szemészetileg tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Igh12

2016. június 23.

Nagyon meglepődtem ezen a spirálon. "találomra" rendeltem. Kicsomagolva: Kicsi dobozban, kis kefés valami - ugyan mit lehet ezzel csinálni?!
Felvitelnél azonban: hosszabbít, dúsít - mindenzt csomómentesen. Olyan pillákat is könnyedén befest amikről eddig nem is tudtam. Olyan "babatekintet" csinált pár másodperc alatt, hogy csodálkozva néztem. Hamar megszáradt - a pillákat óvatosan megtapogatva nyugtáztam hogy azok nem lettek meverek, nehezek.

Ha tartósnak is bizonyul, akkor ez lesz nekem a tökéletes hétköznapi spirál. Dark chocolate színben sőtétszőke hajhoz és szemöldökhöz jól mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

VaAn

2016. február 10.

Nem "folyik" le, nem kenődik a nap végére. Nincsenek karikák. Meleg vízzel 1xűen eltávolítható. LOVE!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

manocska8

2016. február 5.

Szuperjó. Egész nap bírja, nem pattog le, nem kenődik el, bár este elég nehézkes eltávolítani, de melegvíz hatására oldódik. A kefe mérete külön jó benne, hogy a szempillatövektől lehet használni. Alap darab lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

pattybaba

2015. december 9.

Nagyon jó kis spirál, nagyon szép, hosszú, dús pillákat lehet vele varázsolni, és egész nap a helyén marad, szuper tartós. Az egyedüli problémám vele az, hogy ugyan nagyon könnyen lejön meleg vízzel, azonban darabokban tudom csak leszedni, és sokszor, bármennyire is hiperóvatos vagyok, szempilla is jöna festékkel együtt, illetve kis darabkákban ott marad a pillatövek között. szívem szerint 3,5 csillagot adnék, de mivel jó fej vagyok, megkapja a négyet, mert nagyon szép az eredmény vele, újra venni viszont tuti nem fogom, mert nem akarom, hogy kihulljon tőle az összes szempillám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Runway

2015. november 18.

Nagy kedvenc! A kisméretű keféje tökéletes, minden egyes szempillaszálhoz könnyedén odafér. Már egy rétegben is extra hosszú pillákat eredményez, és egész nap fennmarad, elkenődés nélkül. A legjobb, hogy nem merevíti és nehezíti el a szempillákat, mint sok más (pl. drogériás) spirál, nem is érezni, hogy fent van. A lemosással eleinte voltak problémáim, de amióta megtudtam, hogy a meleg víz a legjobb módszer, azóta könnyedén le tudom szedni. Az ára elég magas, viszont minőségi terméket kapunk a pénzünkért, ami azért elég lényeges szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.

mrsgrob

2015. augusztus 26.

Csokoládébarna színben vettem meg már másodszor egymás után. A szín remek, nem feketésbarna hanem vörösmentes mélybarna. Nekem ez a szín sokkal jobban áll mint a fekete, ami öregít.
Előtte Clinique High Impact vízálló szempillaspirálom volt, ahhoz tudom hasonlítani: ugyan ez nem vízálló, de szemerkélő esőt, könnyezést, enyhe sírást kibír és nekem ez pont elég - a Clinique High Impact vízálló viszont gőzfürdőbe, uszodába kiváló.
Lemosni klasszissal könnyebb mint az említett vízálló szempillaspirált, amire bizony sok időt kell áldozni lemosáskor (lerobbantáskor). Az állaga folyékonyabb mint a krémes vízállóé és emiatt persze lassabban is szárad, viszont egy idő után enyhén besűrűsödött, így számomra kellemesebb a használata, bár frissen sem rossz csak némi óvatosságot igényel.
Meglepően kisebb a High Impact vízállónál, pedig csak 1 ml a különbség. A keféje kisebb, vékonyabb, de ugyanolyan szépen hosszabbít és (most hogy már kissé besűrűsödött) ugyanolyan szépen íveli fel az egyébként meglehetősen egyenes, egyébként színtelen szempilláim. Ez a kefe gyönyörű, természetesnek ható eredményt ad hosszú, felfelé ívelő szempillákkal - a vízállónak sokkal drámaibb a hatása vastagabb pillákkal.
Összességében jobban szeretem mint a High Impact vízállót, mert könnyebb lemosni és mert normálisan adagolja a festéket - a vízálló az én ízlésemnek túl sok festéket tett a kefére - és így sokkal természetesebb hatást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Borzee

2015. július 3.

Második kedvencem ő a Clinique spirálok között, első volt, de megelőzte a Lash Feathering:) Nagyon szeretem a kisebb méretű keféjét, mivel nem túl hosszúak a pilláim, így az én szememre ő tökéletes. A formulája is tetszett, nem kenődött el napközben, este pedig meleg vízzel könnyen lemoshattam. Úgy vettem észre, a micellás víznek nem igazán barátja (legalábbis az én példányom nem volt), ha azzal próbáltam lemosni, mindig dörgölni kellett és kijött egy-két szempillám az amúgy sem sokból. De a meleg víz nekem tényleg tökéletesen lehozta, így egyéb lemosóval azután nem is kísérleteztem. Ha a Lash Feathering 5 csillagot kapott, akkor ő egy erős 4-es:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 3.

tundemaria

Korcsoport: >54
2015. május 13.

Hétköznapra egy rétegben, alkalmi sminkhez két rétegben kiváló. Nem pereg, egész nap tartós. A felvitel után szép hosszúak lesznek a pilláim. A lemosásnál nekem csak lemosóval jön le és a bőröm kímélése érdekében már nem kísérletezem csak meleg vízzel.
Vettem már úgy is, hogy kisméretű szempillaspirál volt akciós csomagban, ami nagyon praktikus utazáshoz. A normál méret is gyakran kapható lemosóval, szemkörnyékápolóval együtt. Már többször vettem újra, ha lecserélem, csak a kíváncsiság miatt lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 13.

Jasa

2015. április 25.

Az egyik legjobb spirál hétköznapokra, amivel eddig dolgom volt. Szinte minden irritálta a szemem, ez viszont nem. Szuperül hosszabbít, kevésbé volumenizál, de a pillákat nem ragasztja össze. Úgy vettem észre mikor elkezdem használni kevésbé jó, kell neki kb. egy hét használat mire beáll a tökéletes fedés. Onnantól kb. 5 hónapig jó. Meleg vízzel teljesen jól lejön, ugyanakkor napközben nem potyog, nem kenődik. Már nem számolom hányszor vettem újra :) általában megvárom míg akciós, akkor veszek inkább előre tervezve is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 25.

emagdi

2015. február 2.

Évek óta ezt a szempillaspirált használom, fél évente veszek egyet. Bármi más próbáltam, mindig visszatértem ehhez. Egyenletesen fed, természetes hatású a végeredmény. Nem kenődik, nem csomósodik, nem pereg, nem potyog. Egész nap tartós, nem lesz "pandaszemem" estére :)) Praktikus, hogy sima meleg vízzel lemosható. Bírja a telet, nyarat, edzést, strandolást, mindent. Kicsit drága, de szerintem megéri az árát még így is. (Gyakran van a Clinique-nél akcióban úgy, hogy adnak mellé egy szemceruzát, kis szemkörnyékápoló mintát és egy kis neszeszert is. Továbbá 20%-os kupon szokott rá lenni havonta a Mammut napokon, vagy alkalmanként a női magazinok kupon napjain.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 2.