Clinique

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dicsi, Módosítva: 2024. február 5.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

2023-ban megújult összetétel!

24 órányi szépség maszatolódás és elkenődés nélkül. Izzadtság-, pára- és könnyálló, mégis könnyen eltávolítható meleg vízzel. Egyedülálló keféje eléri és befedi még a legkisebb szempillákat is. Szemészetileg tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

peachcricket

2013. január 28.

Nekem inkább negatív élmény volt. Túl vastagon viszi fel a festéket, annak ellenére, hogy tartós néven fut, egész nap pereg, nem göndörít, max hosszít, dúsnak sem hat tőle a tekintetem. Kis mérete miatt a kefe használata sem kényelmes, hab a tortám: tele van parabenekkel....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

molnarfarkasvivien

2013. január 14.

Kicsit kicsinek és vékonynak érzem a kefe részt, nem is túl dűs.
Kétségtelen, hogy nem csomós, nem csíp és könnyen lejön lemosóval, forró vízzel, és nap közben nem kenődik el.
De én ne érzem, hogy jujj mekkora a pillám tőle.
Szerintem ez a kicsi kefe miatt van.
Vagy csak az én szempillám hosszú és dús.
Ki fogom próbálni a szilikonos kefés C. spirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

Kicsit kicsinek és vékonynak érzem a kefe részt, nem is túl dűs.
De én ne érzem, hogy jujj mekkora a pillám tőle.
Szerintem ez a kicsi kefe miatt van.
Vagy csak az én szempillám hosszú és dús.
Ki fogom próbálni a szilikonos kefés C. spirált.

nijikel

2013. január 6.

Az elején jól működött de a 3. tubusnál csípni kezdte a szemem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

Az elején jól működött de a 3. tubusnál csípni kezdte a szemem.

hjanka

2012. december 20.

Érzékeny a szemem, így eddig ritkán szoktam sminkelni, de ez a spirál bevált nagyon. Nem vörösödik be tőle a szemem, nem kenődik el, az amúgy is nagy szempilláimat még jobban kihangsúlyozza. A meleg vizes lemosása nehézkesebb, de még mindig jobb erre fordítani 5 percet, mint sminklemosóhoz nyúlni, amik kimarják a szemem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

halmavanszki.diana

2012. december 16.

Életem eddigi legjobb spirálja, fantasztikus! Nem csomósodik, gyönyörűen hosszít, dúsít. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

godot

2012. november 6.

Öt csillag. Mindent elmondtak előttem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

Öt csillag. Mindent elmondtak előttem. :)

kisvacok

2012. augusztus 13.

Érzékeny a szemem, ezért nem nagyon szeretem spirálozni, illetve aztán este lemosni.
Igazából nincs gondom a pilláimmal, hosszúak, feketék, dús is, és ez a spirál pont elegendő volument
ad még pluszba nekik. Igazából ami megfogott benne, hogy meleg víz alatt csak lehúzom a kis "gömbőcöket" a pilláimról, és nem kell fél óráig csiszatolnom, nem kenődik bele a szemembe, illetve a szemem köré. Néha azért nem tökéletesen jön le,így reggel találok még fekete foltot a szemem alatt, de ez azért nem oly nagy probléma, ráadásul más spirállal is ugyanígy voltam, még alapos lemosás után is. Én ettől függetlenül 5-öst adok neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Krisiun

2012. július 7.

Az egyetlen fajta spirál, ami nem kenődik ill. nem hagy nyomot a szemem alatt. Most használom az ötödik tubusomat belőle. Régebben ugyanilyen mechanizmusú spirál volt még a L'Oréal Beauty Tubes (kétvégű bordó-fehér) - sztem ennél sokkal szebb pillákat csinált, és könnyebben lejött -, de valamiért sajnos nem lehet már kapni. Ez legalább viszont van, és működik :)

Mindennapos használattal nálam 3 hónapig megbízhatóan teljesít. Utána elkezd beszáradni. Eddig 5 hónap volt a maximum, ameddig kitartott egy ilyen tubus. De a 3. hónap után már hamarabb pergett le a szempilláimról. Akkor is lepereg egyébként, ha nagyon vastagon kenjük fel, de inkább csak a pillák legvégéről, ill a külső zugból. Az alsó pillákról erős szélben lekönnyezem, de szerencsére könnyen javítható.

Akkor a legkönnyebb lemosni, amikor már pár órát hordta az ember. Egyébként ha száradás után nem sokkal valamiért le kell mosni, az szinte lehetetlen. A használat kezdetén kicsit túl vizes a formula, könnyen mellé lehet pacsázni (meg béna is vagyok, hiába spirálozok évek óta minden nap :D) Pár használat után, mikor kezd picit besűrűsödni, egészen ideális lesz.

Negatívum: a szín. A fekete nagyon jó, jobb nem is lehetne, de a barna, na az pocsék. Ezért az öt csillagot a feketének adom. A barnával az első baj az, hogy felhordva már egyáltlán nem néz ki barnának (hanem lágy feketének), de ezt még meg lehet bocsátani, és ha őszinte akarok lenni, valahol számítottam is rá, hogy így lesz. Viszont nem lehet jól rétegezni, és ha sikerül is valamennyire, akkor sem ad megfelelő tartást a szempilláknak, nem lehet vele szembetűnő változást sem elérni. Csak azoknak lehet jó, akiknek eleve dús, sötét, hosszú pilláik vannak, és egy minimális tartást akarnak elérni a spirállal. Mindenki másnak melegen ajánlom a feketét. Legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 7.

cupcake

2012. május 7.

Gyönyörű szép szempillákat csinál, ebből a szempontból 5*-os. Ami nem tetszik benne, hogy nagyon nehezen lehet lemosni, nekem se hideg, se melegvízzel és sminklemosóval sem sikerült, a take the day off-al félórás szenvedés után tudtam lemosni. Még csak termékmintám van belőle, de ha nem lenne ez a kis szépséghibája, akkor tuti csak ilyet vennék, addig is maradok a másik nagy kedvencemnél a high impact mascara-nál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Szokarisz

2012. március 29.

Szinte minden spirálra kijött már enyhe allergiám, ez az első, amitől semmit nem tapasztaltam. Nagyon szépen különválasztja a pillákat, ezért többnek néz ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.