Clinique

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dicsi, Módosítva: 2024. február 5.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

2023-ban megújult összetétel!

24 órányi szépség maszatolódás és elkenődés nélkül. Izzadtság-, pára- és könnyálló, mégis könnyen eltávolítható meleg vízzel. Egyedülálló keféje eléri és befedi még a legkisebb szempillákat is. Szemészetileg tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

moncsi29

2012. március 6.

Én jó időben szoktam ezt használni,mert nem kenődik.Nagyon szép pillákat csinál,és meleg vízzel nagyon könnyű eltávolítani.
Alapdarab:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 6.

Alapdarab:)

monszi

2012. február 22.

Ez a spirál a legjobb,amit valaha használtam.Gyönyörű pillákat eredményez! Egy baj van vele,hogy nagyon hamar darabokban hullik le a festék... De ennek ellenére,mivel amíg fent van tényleg drámai hatást nyújt,biztos hogy nem mondok le róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

zsuzsi.toth.1983

2012. február 16.

Nagy öröm volt, amikor rátaláltam erre a spirálra, mert elég "könnyezős" a szemem, ezzel viszont sokkal többet kibír a sminkem, mint bármelyik más spirállal. A pici mérete ellenére nagyon jól kezelhető a kefe, a szemzugba is elér és szép, szétválasztott, hosszú pillákat eredményez.

Előfordul, hogy csak az alsó pilláimra használom a könnyezés miatt, de oda csak ezt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 16.

Calo(z)

2011. november 17.

Csupa nagybetűvel a kedvenc spirálom! Csodákat művel a kisebb pillákon is, a színe élénk,a formula nem nehezíti el a szempillákat és egész nap tartós, még soha nem kenődött el rajtam még dörzsölés után sem. A kefe kialakítás jól átgondolt,a legrövidebb pillák is gond nélkül elérhetőek vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 17.

dorydory

2011. október 23.

Egyik kedvencem! Szépen spiráloz,tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 23.

Egyik kedvencem! Szépen spiráloz,tartós.

TiaaRainbow

2011. október 12.

Imádom,nagyon tartós és tökéletes szempillákat lehet vele csinálni,gyorsan szárad,örök kedvencem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 12.

orchidea8627

2011. augusztus 13.

A kedvenc szempillaspirálom a High Impact mellett. Tartós, de meleg vízben feloldódik és "egyben lecsúszik" a szempillákról. :D elsőre kicsit furcsa volt, de nagyon megszerettem, a spirál mérete és formája is nagyon jó, kényelmes használni és gyönyörű fekete a színe. Pici alkohol van benne, de nem vettem észre, hogy szárítaná a szempilláimat, viszont emiatt egy picit gyorsabban szárad be, mint egy spirál általában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 13.