Clinique

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. július 28.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Habzó arclemosó szappan, a 3 lépéses bőrápoló rendszer első fázisa. Gyengéden megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől és az olajtól. Tápláló összetevőinek köszönhetően nem szárít és megvédi a bőr természetes nedvesség egyensúlyát. Előkészíti a bőrt az elhalt hámsejtek eltávolítására.

Clinique Liquid Facial Soap Mild mini
Ár: 3000 , Eladó: Netti96
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Kecskemét, fizetés: posta/foxpost
2000.-Clinique Liquid Facial Soap Mild + Jelly + iD minta
Ár: 2000.- , Eladó: cincur
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a XVII. kerületben, Örsön, Blahán, Corvin negyednél megoldható vagy posta/foxpost

nius

2021. június 9.

Borzalmasan szárít, feszül tőle az arcom. Valószínűleg tusfürdő lesz belőle. Ez a Clinique sem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Andrea9191

2021. május 18.

Egyik vásárlásom alkalmával kaptam egy deluxe mintát. Egy zselés állagú és jól habzó arc tisztító, így elég keveset használni belőle. Nekem viszonylag sokáig elég volt a kis 30ml-es minta. Alaposan tisztított, de talán egy nagyon picit feszült utánna a bőröm, viszont mivel mást is használtam ezzel együtt lehet az volt a ludas. A teljes kiszerelést végül nem vettem meg, mert közben más arctisztítókkal is kísérleteztem és találtam olyat amit szívesebben használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

H4niko

2021. január 22.

A 3 steps részeként használom. Szépen tisztít, nekem nem okoz irritációt vagy pattanásokat. Nagyon kevés kell belőle, így nem drágállom, mert nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Netti96

2020. november 23.

A három lépcsős arcápolás első elemeként használom télen és nyáron egyaránt. Nagyon elégedett vagyok vele. Napi rendszerességgel használom és sokkal selymes, puhább tőle a bőröm. Nagyon kevés kell belőle, ennek ellenére hatékonyan tisztít. Nálam újravevős darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

anetta.filip

2020. október 6.

Kaptam belőle egy deluxe mintát. Átlátszó gél, illata átlagos, viszonylag jól habzik, megfelelően tisztít. Nekem picit önmagában használva feszül a bőröm tőle, de amúgy selymes. Öt csillagot azért nem kap tőlem. Szempillaspirál lemosására fogom hasznàlni, mert azt szuper könnyen leszedi és a szememet sem csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 6.

jenny summerville

2020. június 26.

Hogy mennyire szeretem az csak akkor derült ki miután fél évig nem használtam. A bőröm 180 fokos fordulatot vett miután elfogyott. Még a kozmetikusom is megjegyezte, hogy valami változott. A szép, egységes, tiszta bőrképem eltűnt mikor másik arctisztítót használtam. Azt nem mondanám, hogy pihe-puha tőle a bőröm, de az biztos, hogy semmi nem tisztít úgy mint ez a termék. Annak ajánlom aki ha arctisztításról van szó nem köt kompromisszumot, mert igaz, hogy nem olcsó, de tényleg megéri ezt használni. Évekig használtam, sőt több verziót is kipróbáltam, de a MILD a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

klilii

2020. január 26.

Nekem abszolút bevált termék, elég érzékeny a bőröm és a legtöbb termék szárítja mar 2 használat után.Ezt a termeket 3 hete napi szinten használom esténként a foreo készülékemmel, kijelenthetem, hogy imádom ! Ha elfogy biztosan újra veszem ! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

molivi

2020. január 12.

Nagyon elégedett vagyok vele, nem szárít nem húz inkább puhább selymesebb lesz tőle a bőröm. A nagy pumpás kiszerelés van meg, kevés kell belőle, 1 pumpányit szoktam használni reggel és este. Könnyen felhabzik és könnyen le is mosható. Én biztosan újra veszem látványosan jót tesz a bőrőmmel, pedig nagyon sok mindenre negatívan reagál a bőröm pattanásszerű kiütéseim szoktak lenni, ettől semmi bajom nem volt eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

Lexi99

2019. november 22.

Nekem ő a kedvenc habzó arctisztítóm. Nála hatásosabbat nem nagyon ismerek, használat után nem érzem száraznak a bőrömet, nem lesz az a kellemetlen “szappanos” érzésem az arcomon, mintha még mindig ott lenne. Se íze, se illata márkahűen. Nem okozott semmilyen negatív hatást, kevéske is elég belőle. Száraz/normál bőrre 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

MaFa

2019. november 19.

Nagyon jó arclemosó,könnyen habzik. Használat után selymes és puha lesz tőle a bőröm. Nem szárít,inkább hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.