Clinique

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. július 28.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Habzó arclemosó szappan, a 3 lépéses bőrápoló rendszer első fázisa. Gyengéden megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől és az olajtól. Tápláló összetevőinek köszönhetően nem szárít és megvédi a bőr természetes nedvesség egyensúlyát. Előkészíti a bőrt az elhalt hámsejtek eltávolítására.

Liquid Facial Soap Extra- Mild
Ár: 4000 , Eladó: olcsoboardshort
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Előre utalás után postázom.

jenny summerville

2020. június 26.

Hogy mennyire szeretem az csak akkor derült ki miután fél évig nem használtam. A bőröm 180 fokos fordulatot vett miután elfogyott. Még a kozmetikusom is megjegyezte, hogy valami változott. A szép, egységes, tiszta bőrképem eltűnt mikor másik arctisztítót használtam. Azt nem mondanám, hogy pihe-puha tőle a bőröm, de az biztos, hogy semmi nem tisztít úgy mint ez a termék. Annak ajánlom aki ha arctisztításról van szó nem köt kompromisszumot, mert igaz, hogy nem olcsó, de tényleg megéri ezt használni. Évekig használtam, sőt több verziót is kipróbáltam, de a MILD a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

klilii

2020. január 26.

Nekem abszolút bevált termék, elég érzékeny a bőröm és a legtöbb termék szárítja mar 2 használat után.Ezt a termeket 3 hete napi szinten használom esténként a foreo készülékemmel, kijelenthetem, hogy imádom ! Ha elfogy biztosan újra veszem ! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

molivi

2020. január 12.

Nagyon elégedett vagyok vele, nem szárít nem húz inkább puhább selymesebb lesz tőle a bőröm. A nagy pumpás kiszerelés van meg, kevés kell belőle, 1 pumpányit szoktam használni reggel és este. Könnyen felhabzik és könnyen le is mosható. Én biztosan újra veszem látványosan jót tesz a bőrőmmel, pedig nagyon sok mindenre negatívan reagál a bőröm pattanásszerű kiütéseim szoktak lenni, ettől semmi bajom nem volt eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

Lexi99

2019. november 22.

Nekem ő a kedvenc habzó arctisztítóm. Nála hatásosabbat nem nagyon ismerek, használat után nem érzem száraznak a bőrömet, nem lesz az a kellemetlen “szappanos” érzésem az arcomon, mintha még mindig ott lenne. Se íze, se illata márkahűen. Nem okozott semmilyen negatív hatást, kevéske is elég belőle. Száraz/normál bőrre 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

MaFa

2019. november 19.

Nagyon jó arclemosó,könnyen habzik. Használat után selymes és puha lesz tőle a bőröm. Nem szárít,inkább hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

BlackRose101

2019. november 9.

Termékmintám voltak, de nem kevés, így elég sok időn át volt alkalmam használni, tesztelgetni, hogy mit tud. Kellemes, géles állag, finom textúra, már-már szinte túl selymes is nekem, sokáig kellett mosni vele az arcomat, mire úgy éreztem hogy leszedett mindent (alapozót, szemhéjpúdert, spirált, fényvédős hidratálót), de végül azért meglett a tiszta érzet, nagyon enyhe húzódó érzéssel a végén...vagyis, ahogy az előttem szóló is írta: kicsit szárít, és nehéz lemosni, de végülis a maximális tisztaság érzetet azért megadja, jó hogy illatmentes - de ennyi pénzért azért lehetne felhasználóbarátabb is kicsit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

goldengirl

2019. július 28.

Először ajándékba kaptam szaküzletben egy 30 ml-es kiszerelést, amelyet csak utazáskor használtam. Tetszett, ezért megvettem a teljes kiszerelést. Nekem sajnos hosszú távon nem vált be. Nehezen lemosható, és kicsit szárít is. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

Jane

2018. december 8.

A 3 lépcsős arctisztítási rutin 1. lépéseként használom. Nekem télre ez a tökéletes arclemosó. Ilyenkor érzékeny és száraz a bőröm és ez a termék képes úgy maximálisan megtisztítani a bőrömet, hogy nem irritál. Többet nem is kívánhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

bettililiom

2018. november 19.

Évek óta használom, nem szárít, kevés elég belőle. Sminket nem szedi le, de nem is arra találták ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

A High Impact szempillaspirálon kívül nem vagyok elájulva a Clinique termékektől, de ez a másik termék, ami a szívemhez nőtt. Nagyon kevés adag elég a maximális tisztításhoz, emellett nem húzódik az amúgy arra hajlamos bőröm, friss és üde az arcom minden használat után, öröm utána hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.