Clinique

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratálás és aktív aloe kivonat, olaj nélkül. Gyorsan visszaállítja a bőr nedvességszintjét és egyensúlyát. Puhább bőr azonnal.

Ár: 2500 , Eladó: nettikiss
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás esetén postázom
Ár: 3000 , Eladó: nettikiss
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest X., fizetés: --

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Haracsimoncsi

2021. június 9.

Ajándékcsomag részeként a kis kiszerelés végén járok, de sajnos nem győzött meg arról, hogy újravegyem.
Hidratálókrém / szérumok alá szoktam fújni - önmagában nem használom - hogy segítse a többiek beszívódását. Ár - érték arányban van nálam a legnagyobb gond. Amíg fújom szeretem, aztán annyi. A permet nekem nem elég apró, így kicsit folyik, nem tudnám sminkre elképzelni. Amúgy viselni nem kellemetlen, de nem is a "wow" érzés. Biztosan mást keresek helyette a következő körre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

claudia.nyilas

2021. június 5.

Nem igazán értem a létjogosultságát... hidratáló? Nem igazán. Olyan látszat hidratáló, először ragacsos, utána meg hamar el is illan, mintha nem is használtam volna, hidratáltság sem marad, arra nagyon kevés. Arcpermet? Lehet hogy annyi a dolga, de akkor meg miért ragad?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 5.

Whosthatfitgirl

2021. május 19.

Sokallom az árát egyrészt, másrészt pedig én semmi pluszt nem kaptam a használatától... Nah, jó de, ragadt az arcom, mint állat.😃 Hétvégén megtisztított arcon próbáltam ki először, nem is sminkeltem rá, de aztán rájöttem, hogy nem is lehet rásminkelni, mert ragacsot hagy maga után.
Alapvetően nem kellemetlen érzés, meg nem is irritált, de ha hozzáértem, akkor bizony ragadt.
Szóval no thanks.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Szóval no thanks.

2020. november 15.

Ősszel-télen szeretem igazán használni reggel és este is hialuronsavas szérumok után. Így elég jól hidratál és frissít, nyáron viszont ragacsos érzetet hagyott maga után, akkor nem szerettem. Magában nem ér sokat szerintem, de a moisture surge család többi tagjával együtt használva szuper kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Pomelo

2020. szeptember 1.

Repülőn, forróságban, fűtött irodában igazi felüdülés a bőrnek. De nem mondom, hogy nem próbálok másikat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

maow

2020. március 28.

Egy karácsonyi ajándékszett részeként jutottam hozzá 30 ml-es kiszerelésben. Örömmel használtam el, a dehidratált, kombinált bőröm nagyon szerette, csak úgy itta be. Viszont van egy másik nagy kedvencem, a Klairs Supple Preparation Unscented Tonere, ami sokkal jobb ár-érték arányban, és a hatása is hasonló ehhez. Mivel van rá egy olcsóbb alternatívám, egy csillagot levonok, de amúgy jó kis termék, szépen fel lehet vele turbózni a krémek hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

pankalany

2020. március 1.

Mini kiszereléshez jutottam hozzá, elég is lesz belőle ennyi. Lehet csak nekem nem barátaim ezek a fújkálós cuccok, mindenesetre az alatt a furcsa réteg alatt amit maga után hagy, nekem szinte fullad az arcom. Hidratálni lehet hogy hidratál de ha ezt a kellemetlen filmréteg nélkül tenné, jobban szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 1.

Nashuaaa

2019. december 9.

2019. december:

Hát csak újravettem, akciósan a nagy kiszerelést, és nem bántam meg. Könnyű használni, táskába dobós, bármikor, smink fölé is tudom fújni, és a hidratálása is elég nekem. Mintha most kevésbé is ragadna tőle a bőröm. A 125 ml végén járok, szerintem újra fogom venni. Úgyhogy megy a max pont.

2018. február:

Igazából én ezt eléggé megszerettem. Csomagban jutottam hozzá 30 mlhez, a krém mellé volt. Eleinte nem szerettem, mert picit ragadt, meg nem is éreztem semmi komoly hatását, viszont azon kaptam magam, hogy már alig van az alján. Lehet, hogy nem ez a legjobb hidratáló a világon, de mivel én utálom kenegetni magam, ezt meg csak gyorsan lekapom, fújok kettőt és mehetek, így én nagyon megszerettem és végre valami, amit tudok is rendszeresen használni. Praktikus a kiszerelése,szépek az összetevői, nekem nem ragad sokáig, csak kb két percig, utána beszívja a bőröm. Tényleg nem a legdurvább hidratálású,de nekem egyébként elég is, puha a bőröm és nem okoz semmilyen irritációt. Teljes áron nem hiszem, de ha lesz valamilyen akció szerintem újraveszem. 4, mert azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

2019. december:

2018. február:

Qwerty1234

2019. november 3.

Először nagyon ockódtam e terméktől. Párom hozott külföldről. Fektettem eladásra. Ahogy nem vitte el senki egyszer pakolgattam és kezembe akadt. Hát mondom legyen... 🤣 Próbáljuk ki! Veszteni valóm nincs. Ha már más nem vitte el... Először furcsa volt. Szemembe bele folyt.. Aztán kezdtem bele jönni 3.alkalommal. Kezdem megszeretni! Nekem nagyon be jön ha nincs időm de a bőröm igényli a hidratalast. Alapozora fújtam egyszer hogy ne legyen az a maszkos hatás...
Illetve ami maradt az utazásokra tettem félre szigorúan! Az ember nem biztos, hogy egy nyaralás alkalmával a hidratalassal foglalkozik első sorban. Szóval szerintem ideális. Ujravevos mindenféleképpen! 🙂 👌

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

domcsismiracle

2019. február 18.

Utazó méretben van meg, repülés-utazás során szoktam is hozzányúlni napközben sminkre fújva, reggel hidratáló felé, alapozó alá. Szerintem nem vennék belőle teljes kiszerelést, bár lehet még leszek annyira elkesederett a száraz bőrömet illetően..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Trehalose, Sucrose, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1