Clinique

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratálás és aktív aloe kivonat, olaj nélkül. Gyorsan visszaállítja a bőr nedvességszintjét és egyensúlyát. Puhább bőr azonnal.

Qwerty1234

2019. november 3.

Először nagyon ockódtam e terméktől. Párom hozott külföldről. Fektettem eladásra. Ahogy nem vitte el senki egyszer pakolgattam és kezembe akadt. Hát mondom legyen... 🤣 Próbáljuk ki! Veszteni valóm nincs. Ha már más nem vitte el... Először furcsa volt. Szemembe bele folyt.. Aztán kezdtem bele jönni 3.alkalommal. Kezdem megszeretni! Nekem nagyon be jön ha nincs időm de a bőröm igényli a hidratalast. Alapozora fújtam egyszer hogy ne legyen az a maszkos hatás...
Illetve ami maradt az utazásokra tettem félre szigorúan! Az ember nem biztos, hogy egy nyaralás alkalmával a hidratalassal foglalkozik első sorban. Szóval szerintem ideális. Ujravevos mindenféleképpen! 🙂 👌

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

domcsismiracle

2019. február 18.

Utazó méretben van meg, repülés-utazás során szoktam is hozzányúlni napközben sminkre fújva, reggel hidratáló felé, alapozó alá. Szerintem nem vennék belőle teljes kiszerelést, bár lehet még leszek annyira elkesederett a száraz bőrömet illetően..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

SoLy

2019. január 18.

Szettben jutottam hozzá 2 darabhoz is. Az egyiket eladásra feltettem ide, a találkozóra igyekezve valahogy a táskámba ki is ömlött a harmada (lehet a táskám is hidratálást kívánt titokban), így a csomagolás nem teljesen fix, rá kell még csavarni a biztonság kedvéért, ha utaztatjátok, pedig előtte nem nyitogattam. Jött a hűvösebb idő, amikor azért kiszárad az ember lányának a feje foltokban, így bevetettem. Önmagában szerintem nem elegendő, kell hozzá a krém vagy egy szérum, legalábbis egy kombinált, vízhiányos bőr esetén. Mint írják itt többen is, lehet nélküle élni, de nem rossz termék pl egy utazáshoz és nyáron, amikor az ember valami pluszra vágyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

judvid

2018. december 28.

Ha szárazabb a bőröm akkor a Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator - Hidratáló krémzselé előtt befújom még ezzel az arcom. Ahogy korábban is írták nem nélkülözhetetlen a termék, de ad egy kis plusz hidratáltságot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Lorna

2018. április 13.

Megéri. Elég csóró gyerek voltam, ami úgy tök szépen rányomja a bélyegét a vásárlásaimra és rendszeresen kellemesen finom bűntudatot érzek akárhányszor valami drága dolgot veszek. Na ezzel is így voltam. Most egy ilyen koreai essence-re (amiről minden bőrápolási guru egyetért, hogy egy extra luxus lépés a rutinban) hajazó vízspray izére akarok kidobni mennyi pénzt? Egy félév használat után azt kell mondjam: tök megéri. Ez meg a Paulás sötétkék arctonik helyezheti el nálam a kupaklenyomatát az arctonikok hírességek sétányán. (Ja, mer olyan tök van:) Egy fél évre elég volt napi használattal. Hidratál, nyugtat, felfrissít, jó érzés használni, szép az összetevőlistája. Kell enél többet tudnia egy hidratáló toniknak? Szerintem nem. Ja és kb egy rutinnyi ajándékot kaptam hozzá a Clinique márkaboltban. Most, hogy elfogyott érzem, hogy hiányzik, szerintem ez bizonyíték rá, hogy milyen klassz volt. Egyszer még újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Jucccc

2018. április 9.

Nagyon kellemes, frissítő hatású permet ez, a teljes kiszerelést használom, és szerencsére nem fogy gyorsan. Alapvetően kétféleképpen használom: vagy napközben, hogy a bőröm szomját oltsa; vagy pedig az alapozó alá, hogy egységesítse azt. Mindkét szerepben tökéletesen helytáll. Az egyetlen egy probléma az ára: vannak nála sokkal olcsóbb, ugyanúgy high end termékek, amikkel hasonló vagy ugyanolyan jó hatást érek el, csak kb fele ennyibe kerülnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Nashuaaa

2018. február 15.

Igazából én ezt eléggé megszerettem. Csomagban jutottam hozzá 30 mlhez, a krém mellé volt. Eleinte nem szerettem, mert picit ragadt, meg nem is éreztem semmi komoly hatását, viszont azon kaptam magam, hogy már alig van az alján. Lehet, hogy nem ez a legjobb hidratáló a világon, de mivel én utálom kenegetni magam, ezt meg csak gyorsan lekapom, fújok kettőt és mehetek, így én nagyon megszerettem és végre valami, amit tudok is rendszeresen használni. Praktikus a kiszerelése,szépek az összetevői, nekem nem ragad sokáig, csak kb két percig, utána beszívja a bőröm. Tényleg nem a legdurvább hidratálású,de nekem egyébként elég is, puha a bőröm és nem okoz semmilyen irritációt. Teljes áron nem hiszem, de ha lesz valamilyen akció szerintem újraveszem. 4, mert azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Lencseee

2017. október 14.

Szuper toner (olyan koreai/japan ertelemben)! Szerum elotti lepesben elhasznaltam egy utazo meretet. Egy gondom van vele, hogy szerintem fele ennyiert ketszer ekkora hadalabo veheto,azonos hypepal es hatassal...De,aki clinique fan,az ugyis megveszi. Nekem kellemes meglepetes volt,igaz ez a MS vonal hibatlan. Ara ellenere is 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

zseni

2017. augusztus 28.

elkepsztöen jo, de nem nelkülözhetetlen termek. szerintem utazasra, repülö- vagy vonatutra nagyon praktikus, sminkre is szoktam fujni neha, hogy egysegesitse a szineket es termeszetesebb finist adjon, vagy pedig ha itthon töltöm a napot, par orankent fujkalom magam vele hidratalokrem helyett, az en börömnek eleg is:) biztosan ujraveszem, mert nagyon jo kis arcpermet, de egetrengetö valtozast szerintem ne varjon töle senki, arra a szerumok es hamlasztok valok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Lilium

2017. július 26.

Semmi extra. A hidratáló krémem hatását ugyan erősíti, de nekem ez így kevés. Teljes áron nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile)
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Trehalose, Sucrose, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1