KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2017. november 13.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Éjszakai (vagy bármikor használható) maszk, mely speciálisan az ajkak intenzív hidratálására lett kifejlesztve. Alkalmazható önmagában, vagy akkor, ha extra hidratálásra van szükség. Gyönyörű, puha és egyenletes alapot nyújt a rúzsok felviteléhez.

biharicsenge

2018. november 11.

Messze a legjobb ajakápoló amit valaha használtam! Az én szám sajnos a kinti száraz, szeles időjárás hatására annyira ki szokott cserepesedni, hogy van hogy hosszú napokig fáj, piros és a szám odalán kicsit fel is szokott nyílni. Az ilyen napokon eddig semmi sem segített pedig millio féle, fajta ajakápolót kipróbáltam màr. Eleinte nem akartam megvenni ezt az ajakápolót, mert kicsit sokallottam az árát, de muszáj volt találnom valami megoldást. Ezért megvásároltam és biztosan újra fogom venni. Elsőre nagyon furának találtam az állagát és felkenve is fura érzést adott, de úgy voltam vele hogy próba szerencse és lefekvés előtt jó vastagon bekentem vele a számat. Reggel pedig nem hittem el, amit tapasztaltam. A szám évek óta, még a legjobb napokon sem volt ilyen puha és már szinte túl hidratáltnak éreztem. Azóta minden este lefekvés előtt használom, és meglepődve tapasztaltam, hogy elég is mivel elég védelmet ad így is a számnak pl. még akkor sem szárad ki, mikor egész nap kint mászkálok a szeles időben. Mint rúzsalap is kipróbáltam vékony rétegben és úgy sem volt rossz. Csak ajánlani tudom mindenkinek!😊

biharicsenge
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

bobekecske

2018. szeptember 26.

Elolvasva a leírást én rúzsalapnak biztos nem használnám, ahhoz túlságosan sűrű. Ragacsosnak nem mondanám, de határozottan érezhető a viselete, még több óra múlva is. Nekem az a benyomásom, hogy nem szívódik be teljesen, inkább amolyan védőréteget képez. Erős szél, hideg esetén kintre remek válazsztás lehet. Elsősorban éjszakára használom, habár még reggel is picit érzem, nem zavaró.
Tetszik a puritánsága, a praktikuma, hogy tisztán tartható és fertőtleníthető a tubus kiszereléséből fakadóan. Nem biztos, hogy egyből ezt venném újra, mert az olajosabb-szilikonosabb állagú ajakbalzsamokat preferálom, de javasolnám kipróbálásra, szerintem nem lehet ezzel nagyon mellélőni.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

hennniii

2018. augusztus 3.

Az ára, úr isten, hogy ennyit elköltöttem rá, kellemes, inkább viaszos érzése van a számon, de teszi a dolgát. De olcsóbban is van jobb ajakápoló, nem egy nagy dobás. A csomagolása vett meg sajnos.

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

zsofiab

2018. április 23.

Kb 1-2 hónapja használom, nem csak este, hanem mindig amikor szaraznak erzem az ajkaimat. Nekem sajnos nem annyira valt be, nem latok hatalmas valtozasokat, sokkal olcsobb termekek jobban hidrataljak az ajaimat:( pedig nagyon vartam, hogy kiprobaljam, de nem valt be es igy sajnalom, hogy ennyit koltottem ra. Nekem is inkabb szarija a szamat miutan beszivja az ajkam:((

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

creamchito

2018. április 20.

Az utóbbi napokban stressz hatására nagyon szárazak lettek az ajkaim. Mióta jó idő lett nem használtam már, de most gondoltam, hogy pár napra elő veszem, mert rossz vége lehet. Így esténként bekentem az ajkaim és reggelre nagyon szépen megújultak. Nem váltak cserepessé és repedezetté. Tényleg hatékony termék, feltölti az ajkakat. A legjobb a pep-start családból!

creamchito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Asdfghjkl2108

2018. február 20.

Legjobb ajakapolo! ❤️ Napközben is szoktam használni szájfeny helyett, gyönyörű szép lesz tőle az ember szája. Kicsit ragacsos az elején, úgyhogy én este lefekvés előtt 1 órával fel szoktam kenni és így tökéletes. Kb 1 hónapja használom, nem is fogy olyan gyorsan; szóval szerintem ár értek arányban is szuper. Csak ajánlani tudom. :)

Asdfghjkl2108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

orchidea8627

2018. február 1.

Még akkor vettem amikor szeptemberben valamikor megláttam a Clinique-Ben mint újdonság, már erősen fogyóban van, így érzem mostanára kialakult róla a véleményem.
Az állaga nagyon sűrű, picit ragacsos, de pont ezért a nagyon kiszáradt és cserepes ajkaknak rögtön kellemes érzetet biztosít. Viszont én úgy érzem hogy hosszabb távon nem hidratál olyan jól, az utóbbi időben arra lettem figyelmes hogy reggelre mindig elég száraz a szám, pedig esténként jó alaposan bekenem ezzel a kis maszkkal.
Nálam még mindig a Clarins rózsaviaszos ajakápolója a favorit, ez sem rossz de a Clarinsban több is van és ennél olcsóbb is, illetve kellemesebb, selymesebb érzetű a számon, ezért maradok annál.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Aimet

2018. január 24.

Egyértelmű hogy csodaszer. Sajnos hajlamos a szám a kiszáradásra, télen néha borzasztóan tud kinézni, na de nem most :) szerintem nem ragacsos, ő amúgy is elvileg egy maszk,kicsit fénylik a számon amíg be nem issza, de nem zavar ( sokkal jobb mint a Clarins ajakápolója, na azt nem bírtam elviselni) a legtöbb ajakápoló nálam a kukába landol, mert egyszerűen nem működik, nehezen találok jót. Viszont megtaláltam őt, ha elfogy biztos hogy újra fogom venni.
Hidratált, puha lett tőle a szám, rúzs alá is tökéletes (kicsit várok rúzsozás előtt hogy az ne csúszkáljon). 5 csillag jár neki minimum :)

Aimet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Regi84

2017. december 6.

Nem rossz, de nem is valami nagy szám... igazából egy ragacsos bigyó ami lezárja kb a bőrt, így nyilván nem tud vizet veszteni... szóval a lényeg, hogy ragad, furi íze van, nem jó benne levegőt venni sem kb :D a párom nem enged be vele az ágyba, úgyhogy éjszakára csak ritkán használtam, de akkor is kb Carmex szintet ért el. Annyira talán mégis jó, hogy ha sminkelés közben felteszem a végén letörlöm, után tovább szép mara a Mac matt rúzsom... szóval semmi extra, nem venném újra. ( amúgy akinek valós bőrproblémája van ne ezt válassza, menjen inkább a gyógyszertári márkákra)

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

vanett

2017. október 28.

Ez a kis cukiság maga a csoda! Atópiások, ekcémások, cserepes ajkúak! Ne keressetek tovább! Szenvedésetek véget ért!
Nem tudtam, mit kenjek már a fejemre, az ekcémám széttrancsírozta a fejemet, gyakorlatilag egy merő vörös lángolás volt a szám körüli rész. Az Oriflame Tender Care mézes balzsamja az erős, féjfájást okozó szagával kiverte a biztosítékot, pedig nagyon tudtam volna szeretni (a sima verzió illatanyagmentes, viszont a propylparaben miatt nem játszik). Úgyhogy elegem lett a keresgélésből, a szagolgatásból (nagyon kevés olyan illat van, amitől nem leszek rosszul: a 2. terhességem óta gyakorlatilag semmiféle illatot nem tűrök meg magamon, s néha kínkeserv illatmentes működő kencét találni, úgyhogy nálam Clinique-ék kb adu ászok, s ált. valamelyik terméküknél kötök ki a végén úgyis).
Már első használatkor megszűntette az égő érzést (az ajkaimon kívűl is kentem, egészen fel az orromig). Igaz, enyhén csillogó felszínt hagyott, de különösebben nem volt feltűnő. Nagyon nagy megelégedéssel vettem tudomásul, hogy nem képez vízhatlan fedőréteget, mint rózsasviaszos haverja Clarins-éknél, hanem a bőr be tudja szívni. Szóval egyből barátok lettünk.
Az 1. éjszaka után láthatólag eltűntette a száraz foltokat, azonban az ajkaim összeérintésekor még vastagon éreztem a cserepeket. A megfelelő mennyiségű víz ivása előtte is megvolt, szóval nem azon múlt vagy állt a dolog. Arra figyeltem, hogy amint érezni kezdtem, hogy újból húzódni kezd a bőröm (maszkban dolgozom egész nap), újrakentem. 2 napig csak ezt használtam, s a 3. nap reggel vége volt. Minden babapopsi, sehol elhalt cafrangok.
Úgyhogy nekem ez egy nagyon fasza kis cucc. Lehet, hogy nem olcsó, lehet, hogy ilyen INCI-vel lehet találni még ennyire effektív illatmentes védőfelszerelést, de nekem már nincs erőm a vadászatra.
Az INCI böngészése közben azonban igen erősen megfogalmazódott bennem, hogy valami vagy nem stimmel, vagy én vagyok valahol nagyon más világban, de sehogy sem tudtam azokat a peptideket meglátni az összetevők közt! :D Ettől még egy szuper termék, nem fogom másként gondolni.

vanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Sea Whip Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Cholesterol eo I eu 0 0