Clinique

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2017. november 13.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Éjszakai (vagy bármikor használható) maszk, mely speciálisan az ajkak intenzív hidratálására lett kifejlesztve. Alkalmazható önmagában, vagy akkor, ha extra hidratálásra van szükség. Gyönyörű, puha és egyenletes alapot nyújt a rúzsok felviteléhez.

Andrea9191

2021. május 19.

Nagyon ki tud száradni a szám, és olyankor az ilyen Burt's bees, eos és hasonlók nem igazán segítenek, de ha ezzel bekenem, reggelre rendbe is hozza még akkor is amikor durván ki van repedezve.
Picit talán ragacsos érzetet kelt és egy darabig mindenképpen érezni, hogy van valami az ember száján, valamint egy fényes réteg is marad utánna ezért talán a legjobb megoldás éjszakára használni, akit az zavarna.
Nem egy olcsó termék, de igazából amíg kísérleteztem olcsóbb ajakápolókkal, amik nekem nem igazán használtak az se volt túl pénztárca barát, így mivel ez nálam bevált és elég sokáig ki is tartott biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

lilaszilva

2020. szeptember 14.

Nekem egy apró kiszerelésem van belőle, szett részeként vettem. Nagy várakozásokkal próbáltam ki, mert az őszi-téli szezonok iszonyúan megviselik az ajkaimat és eddig még nem igazán találtam olyan ajakápolót, ami teljesen levett volna a lábamról. Na jó, a hagyományos carmex tetszett, de hosszabb használat mellett ahhoz is hozzászokott a bőröm, így a hatás gyengült. No szóval ez a kis rózsaszín cukiság valóban tetszetős külsőt kapott. Tetszik az adagolója, bár én mindig a kisujjamra nyomok belőle egy pöttyet és ujjal kenem szét. Meglepően testes cucc. Kicsit viaszos és picit ragadós is. Nem ragacsos, vagyis annyira nem zavaró, de masszív. Nagyjából "sosem" szívódik be, így nappalra valóban nem praktikus. Viszont ad egy szép csillogást a szájnak, szóval ebből kifolyólag én olyan hamis szájfényként is bevetem néha. Tulajdonképpen minden tetszik benne, egyedül az ára borsos, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Veronika8614

2020. február 7.

Kedvenc ejszakai ajakapolom, reggelre gyonyuruen hidratalt ajkakkal ebredek, tetszenek az osszetevoi is, nehez olyan ajakapolot talalni, amiben nincs illatanyag.
A keramid pedig az egyik kedvenc osszetevom, ekcemas borommel csodat tesz.
Most en balga, mas ajakapolokkal kiserleteztem, mert mindig megszokom, es kivancsi leszek ujdonsagokra, aztan alig varom hogy elfogyjanak, es visszaterhessek hozza. Olyan jol hidratal, hogy napkozben meg szinte mar mindegy, mit hasznalok, csak szinten tartasra kell.
Nappalra felesleges hasznalnom, mert ido kell neki beszivodni, en meg vagy eszek, vagy iszok, es ugyis lejon, mielott hatna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

A keramid pedig az egyik kedvenc osszetevom, ekcemas borommel csodat tesz.

gaimanna

2020. január 21.

Update: hát... körülményes nekem csak estére használni. Ha már ott van a fürdőszobában, reggel is bekenem vele a számat, így pedig gyorsan fogy. A tubusos kiszerelést, rájöttem, hogy nem szeretem, csak otthoni használatra alkalmas számomra. A szájproblémám elmúlt nagyjából, és biztos vagyok benne, hogy valami hormonális vagy egyéb egészségügyi dolog volt, nem ez segített rajta. Nem csodaszer, teljesen átlagos (vagy átlagosnál picit jobb) ajakápoló, erősen túlárazva, így 1 csillagot le kell vonjak, mert átlagos pontszámot ér.

2019.10.29.
A közelmúltbeli KM-blogbejegyzés felkeltette az érdeklődésemet, mert épp egy masszív cserepesajak-krízis kellős közepén voltam (vagyok), én kétségbe voltam esve, mert semmi nem használt, letettem a Carmexet a mentol miatt, a fizikai ajakradírokat, az újonnan beszerzett Burt's Bees stift meg egy hét alatt félig elfogyott, stb... így G-napokon megvettem 20%-kal olcsóbban ezt a csodában reménykedve (btw már a moisture surge családnevén fut a cucc, "Lip Hydro-Plump Treatment"). Az ajkaim most határozottan jobb állapotban vannak, de lehet, hogy a potenciális betegség, aminek a tünete lehetett a probléma, múlóban van, vagy a szintén a cikkben ajánlott enzimes hámlasztó eredményes, amit szintén beszereztem, de szerintem ez a termék is működik. Mindazonáltal még a kedvezménnyel együtt is állati drága szerintem (már 6000 Ft felett van), az Eucerin vagy Uriage hasonlóan szép összetevőjű termékei is feleennyibe fájnak, ezért ezt tuti nem veszem újra, hanem az utóbbiak közül ruházok be valamelyikre. Csak az ára miatt viszont nem fogom lepontozni, mert amúgy jó: kicsi elég belőle, jól kenhető, siklik, kicsit be is szívódik (azaz érzem, hogy hidratál, nem csak bevon), de nem ragacsos, viszont max pontszámot sem tudok adni, mert ez nálam még nem az a csodaszer kategória, ami igazolja ezt az irreális árat. Hozzáteszem, csak éjszakára használom (az ára miatt spórolok vele).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

2019.10.29.

biharicsenge

2018. november 11.

Messze a legjobb ajakápoló amit valaha használtam! Az én szám sajnos a kinti száraz, szeles időjárás hatására annyira ki szokott cserepesedni, hogy van hogy hosszú napokig fáj, piros és a szám odalán kicsit fel is szokott nyílni. Az ilyen napokon eddig semmi sem segített pedig millio féle, fajta ajakápolót kipróbáltam màr. Eleinte nem akartam megvenni ezt az ajakápolót, mert kicsit sokallottam az árát, de muszáj volt találnom valami megoldást. Ezért megvásároltam és biztosan újra fogom venni. Elsőre nagyon furának találtam az állagát és felkenve is fura érzést adott, de úgy voltam vele hogy próba szerencse és lefekvés előtt jó vastagon bekentem vele a számat. Reggel pedig nem hittem el, amit tapasztaltam. A szám évek óta, még a legjobb napokon sem volt ilyen puha és már szinte túl hidratáltnak éreztem. Azóta minden este lefekvés előtt használom, és meglepődve tapasztaltam, hogy elég is mivel elég védelmet ad így is a számnak pl. még akkor sem szárad ki, mikor egész nap kint mászkálok a szeles időben. Mint rúzsalap is kipróbáltam vékony rétegben és úgy sem volt rossz. Csak ajánlani tudom mindenkinek!😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

bobekecske

2018. szeptember 26.

Elolvasva a leírást én rúzsalapnak biztos nem használnám, ahhoz túlságosan sűrű. Ragacsosnak nem mondanám, de határozottan érezhető a viselete, még több óra múlva is. Nekem az a benyomásom, hogy nem szívódik be teljesen, inkább amolyan védőréteget képez. Erős szél, hideg esetén kintre remek válazsztás lehet. Elsősorban éjszakára használom, habár még reggel is picit érzem, nem zavaró.
Tetszik a puritánsága, a praktikuma, hogy tisztán tartható és fertőtleníthető a tubus kiszereléséből fakadóan. Nem biztos, hogy egyből ezt venném újra, mert az olajosabb-szilikonosabb állagú ajakbalzsamokat preferálom, de javasolnám kipróbálásra, szerintem nem lehet ezzel nagyon mellélőni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

hennniii

2018. augusztus 3.

Az ára, úr isten, hogy ennyit elköltöttem rá, kellemes, inkább viaszos érzése van a számon, de teszi a dolgát. De olcsóbban is van jobb ajakápoló, nem egy nagy dobás. A csomagolása vett meg sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

hanna

2018. június 3.

Egy csodaszer. Mindig kiszáradó ajkaimat folyamatosan széppé teszi. Eddig semmi nem vált be, de ezt már hónapok óta használom, hol magában, hol rúzs fölé, alá, még a kis barázdákat is feltölti a számon. Imádom és abszolút ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

zsofiab

2018. április 23.

Kb 1-2 hónapja használom, nem csak este, hanem mindig amikor szaraznak erzem az ajkaimat. Nekem sajnos nem annyira valt be, nem latok hatalmas valtozasokat, sokkal olcsobb termekek jobban hidrataljak az ajaimat:( pedig nagyon vartam, hogy kiprobaljam, de nem valt be es igy sajnalom, hogy ennyit koltottem ra. Nekem is inkabb szarija a szamat miutan beszivja az ajkam:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

creamchito

2018. április 20.

Az utóbbi napokban stressz hatására nagyon szárazak lettek az ajkaim. Mióta jó idő lett nem használtam már, de most gondoltam, hogy pár napra elő veszem, mert rossz vége lehet. Így esténként bekentem az ajkaim és reggelre nagyon szépen megújultak. Nem váltak cserepessé és repedezetté. Tényleg hatékony termék, feltölti az ajkakat. A legjobb a pep-start családból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Sea Whip Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Cholesterol eo I eu 0 0