Clinique

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LittleSpark, Módosítva: 2018. november 21.

Kiszerelés:   4,3 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratálást nyújt a száraz ajkaknak, ugyanakkor a formula nem ragacsos. Gyönyörű fényt és színt ad.

Clinique Pop Splash Lip Gloss + Hydration 08 Tenderheart
Ár: 4000 , Eladó: grund
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy posta
Ár: 1000 , Eladó: BogiJuhasz
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten

orchidea8627

2020. május 25.

Nagyon szeretem ezt a szájfényt, kellemes, áttetsző szín, hidratál és nem ragacsos.
Alapjáraton kicsit drága, de kuponnal, akciókor egész jó áron hozzá lehet jutni.
A csomagolása az egyetlen negatívuma a számomra, a szűkítője mellett hajlamos kifolyni belőle lezárt állapotban is és össze-vissza folyik.
Ezt leszámítva nagyon kis kellemes darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Ezt leszámítva nagyon kis kellemes darab.

kristinafarkas93

2020. január 31.

Az air kiss árnyalat az enyém, ami egy klasszikus halvány kislányos szín. Jól hidratàl, kényelmes viselni, de az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

madri

2019. május 25.

Se szín, se tartósság. Alig látszik, de az semmi is csak egy ivásig tart. Csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

mujerconfused

2019. május 18.

Update: Elsőre túl szigorú voltam, már szinte teljesen elhasználtam és egészen megszerettem, de még mindig túlárazottnak tartom.

Rosewater Pop árnyalatban volt mini karácsonyi csomagban egy Moisture Surge hidratálóval. A színből szinte semmi nem látszik, egy kis csillogáson kívül szinte semmi pluszt nem ad. Az igaz, hogy nem ragacsos, de ennyit szerintem egy jobb drogériás szájfény is tudna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

GoldaN

2019. április 15.

ajándékba kaptam, mikor megláttam kissé megijedtem a színétől (rosewater pop), de felkenve szerintem köze nincs hozzá, inkább csak csillogás. Ami nem baj, mert a szín nem igazán én vagyok. :) jó érzés, mikor fent van, nem ragadós, és tényleg mintha hidratálna is.. 4 csillag, mert csalóka a szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Moni1980

2019. április 3.

Hidratáló krém mellé volt csomagolva kis kiszerelésben. Örülök, hogy kipróbálhattam, mert teljes kiszerelésben az ára miatt nem vettem volna meg. Az eddigi legjobb szájfény, amit próbáltam. Pedig jó sokat kipróbáltam már, de valamiért rajtam egyik sem bírta fél óránál tovább. Ez a szuper kis szájfény viszont egész tartós. Tényleg hidratál!! Kissé ragacsos, de nem annyira, mint a drogériás szájfények. Nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 3.

Szepis

2019. március 20.

Rosewater Pop árnyalatban volt kis mini karácsonyi csomagban Moisture Surge hidratálókrémmel együtt, müllerben vettem nem is olyan régen akciós szombaton így 4400 forint -15%+25% ért:D Mindjárt megtetszett .... a krém hozza a megszokott elvártat, a szájfény nekem megfelelő a színe is passzol a porcelán bőrömhöz ad neki volument és olyan "csókolni való" a szám ;), teljes árán nem biztos, hogy megvenném, de tesztnek és hogy legyen egy kicsi mindenhol elférő szájfényem, tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

Lexi99

2019. március 4.

Én ajándékba kaptam, egyébként nem vagyok nagy szájfényes, vagy rúzst vagy ajakbalzsamot kenek fel. De ezt tudom használni rúzs fölé is, még jobban kiemeli a rúzs színet és olyan hatást ér el mint a Huda Beauty egyik csomagfajtája. Ha jó minőségű matt rúzs fölé kenjuk, maga az isten a kombó, igazi harapni-csókolni való ajkakat lehet varázsolni. Rúzs nélkül pedig természetes és szép a fénye, már az első nap kaptam rá dícséretet amikor használtam.
Sajnos nálam nem túl tartós, a szájfények sosem bírják sokáig rajtam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Sajnos nálam nem túl tartós, a szájfények sosem bírják sokáig rajtam...

Nena

2019. február 18.

Hidratáló krém mellé volt csomagolva, kis kiszerelésben, egyébként külön nem vettem volna meg. Nem vagyok nagy szájfényes, de ezt szívesen elkenegetem. Szintén a Rosewater Pop van meg, amit használok magában, de más rúzs fölé is. A fénye, a csillámok frissen kenve nekem nagyon tetszenek, nem ragad, kellemes viselet. Az viszont nem jó, hogy amikor kopni kezd, a szájfény eltűnik, de a csillámok nem, azok maradnak az ajkakon, ami nem túl szép látvány... :S
Ahogy nézem a teljes árát (jesszusom, 6000 forint egy szájfényért?!), azt nekem nem éri meg, de így teljesen rendben van (hidratálóval együtt volt 4400 Ft).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

LittleSpark

2018. november 21.

Tényleg nagyon jól ápol, szuperfényes.Tetszik az is hogy tényleg nem ragacsos, nem mászkál el, nem ül be a ráncocskákba. Nekem egy visszafogottabb szín van meg de látszik hogy valóban pigmentált. Mivel szájfény nem tartós. Én egy ceruzával alárajzolok így egy kicsit lehet húzni a dolgot. Amit ígér azt betartja így megadom neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.