Clinique

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2014. december 19.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Egész napos szájkontúr

Kontúrozza ajkait, vagy az ajkak egészét színezve tegye tartósabbá a rúzst. Nem szárítja a bőrt. Megakadályozza a rúzs elfolyását és repedezését. Nem szükséges hegyezni.

Panda

2019. szeptember 22.

Nem vagyok vagyis voltam egy szájkontúr/ceruzás valaki de nagyon tartós sminkre, rúzrsa volt szükségem és igazából én rúzst próbálni mentem a Clinique-be de a hölgy ragaszkodott hozzá, hogy először csináljunk szájkontúros alapot- nos annyira jó színe van önmagában, hogy nem a rúzst vettem meg hanem a szájkontúrt és egész ajakra felvive egy pici szájfénnyel használtam a szájfény persze lekopott de a kontúr úgy nézett ki a számon 10 órán keresztül 6 fogásos vacsora után, mintha akkor kentem volna fel egy matt rúzst- szóval ez csúcs!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 28.

11 allspice - terrakottás árnyalat. Szuper tartós, jó kis termék, és látom, hogy webáruházban még most is kapható.
... Ilyen kevesen használtuk volna?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

... Ilyen kevesen használtuk volna?

fagas

2015. január 6.

Az egyik legjobb ceruza, amit eddig próbáltam - "Neutrally" névvel egy kellemes, nude árnyalat! Tartós, könnyű felvinni, és nem utolsó sorban szépséges, a márka rúzsaihoz jól passzoló színekben lehet még kapni. Ára meglehetősen magas, de megéri spórolni rá..:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate