Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomthony, Módosítva: 2013. március 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Dezodorok

Kifejezetten a férfi bőr igényeinek megfelelően készült Clinique termék. A stick deo könnyen kezelhető, nem hagy foltot a ruhán, nincs ragadós kényelmetlen érzés viselésekor. Illatmentes, egésznapos védelmet biztosít az izzadás és a szagok ellen.

Kiszerelés: 75 vagy 100 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KJB

2018. szeptember 25.

Az az igazság, hogy bár nő vagyok: ízig-végig férfi párom nyomdokait követve "lenyúltam" a dezodorját és már évek óta csak ezt használom a női verzióval ellentétben....és milyen jól tettem??! :) Nekem bevált, legyen tél vagy nyár...illatmentes....bármely parfüm így kompatibilis vele, egyszerűen szuper...egy baj van: az ára! De Glamour vagy Joy napokon, illetve kiemelt akciókor érdemes lecsapni rá! Hosszan kitart! Szerintem Perfekt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

tomthony

2013. április 18.

Most már 2 hónapja ezt használom úgyhogy van némi tapasztalatom vele kapcsolatban. Nekem fontos, hogy illatmentes. Én személy szerint nem kedvelem ha többféle illat van rajtam egyszerre, namost a parfümökhöz meg elég nehéz ugyanolyan illatú deot találni, így ez a tulajdonsága kap egy piros pontot. Annak ellenére, hogy nincs benne parfüm elnyomja a testszagot!!! Nagyon takarékos, nap mint nap használom és még több mint a háromnegyede megvan pedig nem bánok vele hímestojásként. Amik viszont nem tetszenek benne!: elméletileg nem hagy nyomot a ruhán..no ez nem igaz!!! Morzsálódik! 2 hónap után már meglazult az alsó tekerős adagolója, pedig nem vagdosom a földhöz meg ilyenek. Én igen izzadós vagyok, így nehéz olyan deot találni ami tényleg használ, no annak ellenére, hogy ez elméletileg professzionális és igen drága termék azért nem vagyok elájulva az izzadásgátló hatásától...ennyit egy DMes deo is tud. Egyébként meg vagyok elégedve a Clinique termékeivel, de ez a deo majd 5000ft-s áron, ilyen gondokkal azért nem egy főnyeremény.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Hydroxystearate, Arachidyl Alcohol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Hydroxystearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil