Clio

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2 x 12 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strauszkinga, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   $20
Kiszerelés:   2 x 12 g
Lelőhely:   online külföldről

Könnyű, bőrbe olvadó textúra SPF50+ / PA+++ fényvédelemmel. Hidratálja és tökéletesíti a bőrt, természetes fedést biztosít.

3 árnyalatban kapható

strauszkinga

2017. augusztus 18.

A Missha cushion alapozója volt az első, amit próbáltam, és belezúgtam ebbe az alapozó típusba. Ahhoz képest külsőleg egy sokkal csinosabb darabról van szó, viszont nekem annyira nem jött be. Gyönyörűek ezek a pasztell rózsaszín színek, a "szivacs" is ilyen színű, ami nem túl praktikus. A Missha-nál, ahol sötétebb a "szivacs", tökéletesen látszik, hogy a "szivaccsal" felszedett mennyiséget felhasználtuk-e, ezen nem látszik. A hatása fényes, a fedése egész jó. Nem egyenletes a bőrfelszínem, emiatt használok alapozót, az egységesítésben tökéletesen működik ez a darab. Én olyan csomagban rendeltem, amihez volt utántöltő is, most ennek nem örülök túlzottan. Ha nem lenne utántöltő, nem vennem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.