CMD

Ár:   €10   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   €10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szemfestéklemosó-olaj a kíméletes tisztítás érdekében, értékes olajokkal. Gyengéden távolítja el a sminket a szemről, anélkül, hogy irritálná a szemet. Az értékes, minőségi olajok ápolják az érzékeny szermkörnyéket és a szempillákat.

ICADA által certifikált natúrkozmetikum, vegán.

Tvylvis

2015. augusztus 14.

Szinte mindig van otthon valamilyen olajos szemfestéklemosóm (vagy sima mandulaolaj). Tudom, sokan nem szeretik az állagát - én sem rajongok érte feltétlenül -, viszont nekem ez vált be vízálló szempillaspirál lemosására. Amúgy ha tehetem, nem használok vízálló sminket, normál körülmények között nincs rá szükségem, és nem akarom nyúzni a szemem az eltávolításával.
Ez a termék jó, hozza, amire szükségem van. Minden olajos lemosót érdemes bevizezett, kinyomott vattakorongra felvinni, akkor nem a vatta szívja be, és kíméletesebb a használata. Szépen leszedi a vízálló spirált, az állaga jó, illata "olajos" (tudom, butaság ilyet írni, de értitek). Amit nem szerettem, az az adagolója. A szűkítő nélkül nagyon ömlik, szűkítővel meg alig jön valami, és az üveg annyira vastag műanyag, hogy még összenyomni sem lehet. Újra nem fogom venni, annyira nem nyűgözött le, és az ára sem annyira baráti. Egy nagyon erős hármast kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil