CND

Ár:   1090 Ft, 2790 Ft és 7990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   59 ml, 245 ml és 917 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2018. november 13.

Ár:   1090 Ft, 2790 Ft és 7990 Ft
Kiszerelés:   59 ml, 245 ml és 917 ml
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online
Kategória:   Testápolók

Hidratáló kéz- és testápoló, harmonikus illatkombinációval. Azonnal felszívódik és bársonyos hatást kölcsönöz a bőrnek.

• Nyugtatja a száraz bőrt
  • Helyreállítja a bőr nedvességtartalmát
  • Egyedi, hosszan tartó illat

Erina

2018. június 26.

Nekem nagyon bevált. Nem extra száraz a bőröm, de azért kell egy kis plusz ápolás a kezeimnek. Az illata kellemes, visszafogott. Maga a krém szuper állagú, hamar beszívódik, nem kell belőle sok. Remekül hidratál. Tervezek más illatok beszerzését is. Részemről 5 csillagos termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Lolychan

2018. június 10.

Sok reményt fűztem hozzá, hiszen kézre és testre is használható. Én a grapefruitost kaptam meg a Pixiből, remek az illata. Könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Úgy vettem észre, az extra száraz bőrömnek sajnos kevés, így elajándékoztam másnak. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.