CND

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   7,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: judit0310, az összetevőket feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2018. november 13.

Kiszerelés:   7,3 ml
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Színes gél lakk, a CND SHELLAC 14+ napig tartós rendszer része.

• Könnyű felvinni, mint a körömlakkot.
  • Tartós, mint a zselé.
  • 5 perc alatt leoldható a CND SHELLAC XPRESS5 fedőlakkal használva.
  • Nem szükséges reszelni vagy csiszolni, így nem sérül a természetes köröm
  • A CND SHELLAC rendszer második lépcsője - vékonyan és egyenletesen kell felvinni, majd CND LED lámpában köttetni.
  • Hosszan tartó, fényes körmök több, mint 14+ napon át!

A kínálatban 93 alapszín található melyek tovább "keverhetőek" a színek egymásra lakkozásával.

Gél lakk tapasztalatok - pro és kontra

CND Shellachoz eredeti CND LED lámpa eladó
Ár: 60000 , Eladó: Kencemániás
Állapot: Újszerű, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy posta
KERESEM! CND Shellac Smile Maker
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Asianlover
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: --

Sz. Csilla

2021. január 16.

Nagyon szuper termék! Magamnak csinálom a körmeimet és a géllakokkal sokkal többet bajlódtam a leszedésnél. Imádom, hogy ez olyan könnyen leoldható. Igazából én 10-14 nap után egyben leszoktam húzni őket, úgy még gyorsabb. :))

Update: egy csillagot leveszek, mert van amelyik csíkoz. Pl a winter glow. A weboldalon a negatív értékelést nem engedik ki, ez pedig a vásárlók megtévesztése. Többször próbáltam ehhez a színhez hozzáírni, hogy sajnos 3 rétegben sem fed és csíkos az eredmény, de nem engedték ki. Viszont az árát visszakaotam tőlük.
Ehelyett a coquette nagyon szépen használható halvány rózsaszín árnyalat. Ajánlom még az Extasy (pink) és a Vivant (sötét lila) színeket a jól kezelhetőségük és szép fedésük miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 16.

Lily06

2020. december 23.

Sokaig kerestem egy olyan tartos lakkot, ami nem vekonyitja el a kormeimet. Azt hiszem megtalaltam a tokeletes lakkot, amely a Shellac. Nagyon elegedett vagyok vele, egeszsesek a kormeim, emellett tenyleg egy tartos lakkrol beszelunk: igaz, en kethetente jarok manikuroshoz, de csupan azert, mert gyorsan no a kormom es zavar a lenoves, illetve a tul hosszu kormoket sem nagyon tudom elviselni. De tobb ismerosomnel kibir 3, akar 4 hetet is. Rengeteg fele szin van, mindig alig tudok valasztani. Csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 23.

Fanika

2020. október 29.

Életem körömlakkja! Először szkeptikus voltam a tartósságát illetően, de két hónap használat után bátran kijelenthetem: két hetet simán kibír az egyébként gyenge, töredező körmeimen is! 3 perc alatt eltávolítható, és utána olyan, mintha nem is lett volna lakkozva. Egyáltalán nem sérül a köröm felülete, azonnal újrakenhető. Az ára kicsit borsos, de még így is megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 29.

Marcipancica

2020. június 12.

A karantén alatt "örököltem" rokontól UV lámpát amit a régi tulajdonosa nem használt már, úgyhogy gondoltam belevágok... Mivel semmi előképzettségem sincs, mindent csak a youtubról tanultam, mondhatjukhogy teljesen kezdő vagyok. Azért választottam a Shellacot, mert ez tűnt a legegyszerűbbnek. Az elején nem remekeltem, de többedik alkalommal már kifejezetten szép eredményt tudtam elérni vele. Ár/érték arányban nagyon megéri, sokáig elég, és nagyon szépek a színek. Kezdő létemre is sikerült egyenletesen felvinni. Egyébként az elején max egy hétig bírta, de ahogy ügyesebb lettem, ez az időszak kitolódott, és tényleg kibír akár 2 hetet is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Asianlover

2020. január 10.

Többször volt már épített műkörmöm, mindháromszor így jártam, hogy csutka 0-ról szerettem volna hosszabb végű francia manikűrt, de alig vártam, hogy leteljen a 2 hét, ettem a kefét, hogy túl vastag...
Volt reszelős zselém és töltős zselés műkörmöm, ezekkel jóban voltam, de személy szerint patakokban folyik a víz a hátamon a csiszológéptől, így ez a mentális állóképességemet is megedzette :D
Összességében CND-s shellac-ot használtam legtöbbet, összesen már kb. 3-4 évet és ezzel vagyok a legelégedettebb. Vékonyan fed, sosem volt semmi gond a csíkozással vagy bármi a minőséggel. Naponta főzök, sokat mosok kezet, de nem vagyok kasszás vagy virágkötő, nincs szükségem kifejezetten erős anyagra. A színskála ma már tökéletesen kielégítő a számomra (pl. Winter Nights, Banana Clips, Cap and Gown minden lyukat betömtek a kívánságlistámról), a textúrákat szerintem díszítéssel tökéletesen meg lehet oldani, bár én alapvetően a sima lakkok híve vagyok, ritkán igénylek 10 körömre csillámos lakkokat, jobban kedvelem a transzfer fóliát/díszítő csíkot/szegecseket/köveket.
Az én paramétereimmel 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Az én paramétereimmel 5 csillag!

tothkitti91

2019. március 27.

Két hónapja kezdtem el körmöshöz járni, aki ezzel a márkával dolgozik. Beleolvastam a véleményekbe és igazából nem értem a negatív kritikákat, persze mindenki más... Én maximálisan meg vagyok elégedve. A körmösömnél rengeteg szín van, de tényleg általában nem tudok választani. Eddig minden esetben 2 réteget kent fel, ami maximálisan fedett, nem volt csíkos. Utána kaptam egy réteg fedőlakkot. Én 2 hetente járok, mert gyorsan nő a körmöm és a minimális lenövés is zavar, de 2 hét elteltével is csillog és nem kopik. (Hozzáteszem én nem mosogatok naponta négyszer, viszont rengeteget gépelek, de a billentyűzet sem károsította meg). A leoldás pedig egy csoda, kb 5 perc alatt gond nélkül lejön, nem kell vele szenvedni. Minimálisan drágább, mint a géllak, de szerintem sokkal jobb. Nem vastag, nincs nehéz vaskos érzésem. Szerintem sokáig ennél a márkánál maradok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Lolatapsi

2019. február 2.

Nincs vele gondom, de tény, hogy meg kell tanulni, ki kell tapasztalni a helyes felvitelt és a szükséges mennyiséget. Nekem ötödik alkalomra sikerült úgy felkenni, hogy szép egyenletes és a szabad véget is le tudtam rendesen zárni. Több arnyalatom van. Gyönyörű melypiros/bordó: Bloodline, Oxlblood- ezek leoldasa a sötét szín miatt kb tíz perc és utána palcikaval meg le kell tologatni a maradékot főleg a korom közepéről; Midnight swim csillamos sötétkék- a mintán szebb volt, rajtam inkább kozonsegesen mutat; Satin Pyjama- nagyon szép nude szín, rozsaszines, ezzel volt a legtöbb gondom, mert négy nap után le tudtam húzni az egész lakkozast egy rétegben, mintha egy sima gél hatású lakk lett volna. Összességében jó, nekem megköt rendesen két csöves LED lámpában is, nem volt vele gondom. Arat sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

manobeka

2019. január 5.

Én nagy géllak fun vagyok szinte az összes márkával dolgoztam, amit csak ki lehetett próbálni sok év alatt és őszinte vélemény írok most. Elég szánalmasnak tartom egy 6000 ezer ft-os géllak esetén az alábbi problémákat, Ethernal Midnight árnyalat.: Ha keveset kenek, csíkoz, átlátszik 3 réteg kell belőle, ha kicsit többet akkor is csíkoz, nehéz felvinni, de nem csak ezzel az árnyalattal van gondom.Miért is kell 3 réteg?? Épp elég idő megvárni a 2 réteget is, nemhogy 3-at. Az hogy meddig bírja, szerintem nem is igazán ennek a shellacnak a tulajdonsága, hanem hogy hogy van alá alapozva,milyen a vendég körme, problémás-e stb.. egy jó alapozással, zselés megerősítéssel egy olcsó lakknak is bírnia kell. A leoldást emelik ki többen is, meg hogy nem károsítja a körömlemezt és oldható, de ezt eddig minden más géllaknál is tapasztaltam, hiszen ha rendesen van leoldva, akkor nekem eddig sem volt semmi baj a körmömmel. Nem helyettesítheti egy zselé erejét és tartósságát, tehát akinek olyan a munkája,hogy veszélyben van a körme nap mint nap, annak nem lesz ez jó. Ahhoz kevés.Túl drága és túl van sztárolva ahhoz képest hogy mennyire jó. És igen, USA-ból rendelt IBD gél lakk 3000 ft- postaköltséggel együtt is van ennyire jó , mind minőségben, mind tartósságban. Ár -érték arányban drága és ha ilyen áru egy termék, meg ekkora a hírverés érte, akkor ne azzal átkozódjak az asztalnál ülve, hogy basszus megpróbálom egyenletesen felkenni nagy nehezen...A színválaszték mindig késik a szezonhoz képest..a NUDE kollekció most jön ki, amikor tavaly már mindenki unásig kente magát a nude színekkel, akkora trend volt.Nincsenek különleges árnyalatok, olyanok, mint a crystal Nails egy-egy kollekciójában, pl: Hypernova, finomcsillámos, színjátszós lakkok, vagy nagyon ritkán( lásd Ethernal Midnight, amivel vért lehet izzadni) Nagyon jó lenne látni már ilyet is ettől a márkától, ha ilyen drága. A színek nagy része átlagos, ilyet minden márka forgalmaz már. Az olcsóbb kivitele a Creativ Play hivatott ezt az űrt betölteni, reméljük, abban nagyobb lesz a szezonális trend majd és a merészség.Ésaz új Luxe?? Egy vicc az ára, de tényleg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 5.

mirtillmajoros

2018. november 27.

Gyönyörű színek vannak, bár a világosabbakból tényleg kell néha 3 akár 4 réteg is hogy tlejes legyen a fedés. Viszont, nehéz vele dolgozni és az ára is irreálisan sok. Csak azért használom, mert könnyen oldható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Sarah09

2018. november 14.

A legjobb tartós gél lakk amivel valaha találkoztam! Könnyen oldható, nem sérül tőle a körmöm és nagyon tartós! Ajánlom minden körmösnek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: CI 60730, Red 30 / CI 73360

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Színezék. Lila színű.