Coach

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. október 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej - frézia, mandarin, uborka

Szív - rózsa, édes tónusok, tündérrózsa, jázmin, gardénia

Alap - cédrus, vanília, szantálfa, mályvacukor

anita763

2021. február 11.

Egy kedves illatostárs jóvoltából lettem gazdagabb ezzel a csodálatos parfümmel, ezúton is köszönöm innen Mónikának! :) A Coach Poppy friss, vízi és enyhén porszerű virágillat. Felfújáskor leginkább a ropogós uborkát és a finom tavirózsát érzem ki belőle, majd később a bőrömön vaníliásan édesebbé válik, és krémes pillecukorra emlékeztet a leszáradása. :) Nagyon kellemes és irodabarát illat. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 11.