Coastal Scents

Ár:   420 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissSz*, Módosítva: 2014. április 3.

Kategória:   Ajakápolók

Kőolajszármazékoktól-mentes hidratáló ajakbalzsam

NadjaBlue

2016. december 11.

A vaníliásat rendeltem meg, aminek kellemes, visszafogott illata van, a hidratáló hatása pedig remek, tényleg segíteni szokott. Az állaga kicsit furcsa volt első alkalommal, puha, ugyanakkor tele van szemcsékkel, bár ezt pár használat után meg lehet szokni. Viszont nem hiszem, hogy ajakradírnak megállná a helyét, bennem inkább csak "természetes" érzést kelt ez a szemcsés állag. Ami negatívuma lehet, hogy a kupakja miatt nem tűnik a legjobb táskábadobós kencének, de csak otthonra használom, így nálam ez nem gond.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Kimi

2015. október 30.

Az ára miatt nekem sem volt túl nagy elvárásom, de kellemesen csalódtam. A mentolosat és az originalt rendeltem meg. A mentolos eszméletlen jó, hűsíti és frissíti az ajkaimat. Az originalt rúzs alá használom, mert állandóan száraz a szám, de ez a balzsam csodákat művel. Egyszerűen imádom mindkettőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Nuca

2015. április 22.

Nekem a cseresznyés volt meg. Életem legjobb vására volt. Az ára miatt azt hittem vacak lesz, erre hónapokig használtam, elég volt fogmosás után használni, hogy sose érezzem száraznak az ajkaim. Az illat jó, kellemes és nem tolakodó, a színe nem befolyásolt semmit. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

tonic

2015. február 8.

Jók az összetevői, nem is drága, jól hidratálja az ajkakat, kicsit szemcsés állagú, nekem bevált, a vaníliásat vettem,ami nem tolakodóan erős illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 8.

moldvaieva

2014. augusztus 4.

Gondoltam teszek vele egy próbát és látatlanban megrendeltem a vaníliás verzióját :)
Azt kell mondjam nem erre számítottam , mert az illatán nem érezni a vaníliát , de miután felkentem és elkezdtem szétdörzsölni az ajkaimon előjött a kicsit sem tolakodó enyhe vanília íz. A második dolog ami feltűnt,hogy az állaga elég fura ,nem a szokásos krémes,lágy textúra ,hanem apró kis gyöngy darabok vannak benne és ,ahogy szétdörzsöltem az ajkaimon elkezdett bizsergetni , szóval akár enyhébb ajakradírnak is jó lehet. Az ajkaim jól hidratálja egyébként és szép fényt ad neki, szóval elégedett vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Powderpuff Girl

2014. május 17.

Az Original Obsession és Passionate Peppermint verzióra ruháztam be darabjáért 320 Ft-ot. Az original teljesen natúr, természetes érzést ad, semmi illata nincs és nem ragad. Nagyon szépen hidratálja a számat minimális fényt adva neki. A peppermint verzióval kapcsolatban nagyon retrós érzésem van, mert anyukámnak volt még a 90-es években ilyen mentás golyós szájfénye. Nagyon szeretem, mert ez is teljesíti a fent leírtakat, viszont a felkenése után kellemes bizsergetős érzést hagy. Messze a legjobb ajakbalzsam, pláne ennyiért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Dalmaa_

2014. május 2.

Én a 'Passionate Peppermint' ízű/illatú változatot rendeltem meg.
A csomagolás nagyon korrekt, a kupak le van ragasztva, szóval egészen biztosak lehetünk abban, hogy előttünk még csak véletlenül sem bontotta fel senki a terméket. Az illata iszonyatosan finom, nem túl erős, inkább olyan kellemes menta :)
Először egy kicsit furának tartottam, mintha nem lett volna elég sikamlós vagy hasonló, de pár használat után teljesen megszoktam, vagy az ajkaim melege puhábbá tette(?)
Nagyon jól hidratál és ami meglepett, hogy rendkívül tartós is. Ha este bekenem a szám vele (olyan közepesen vastagon), akkor másnap reggel még mindig érzem a számon és finom puhák lesznek az ajkaim tőle. Ennyi pénzért mindenképpen megéri főleg, hogy kőolajszármazékot sem tartalmaz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 2.

Én a 'Passionate Peppermint' ízű/illatú változatot rendeltem meg.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.