Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. július 18.

Kategória:   Ecsetek

Természetes szőrből készült ferde pirosító ecset.

Kódja: BR-C-N25

gyik

2015. július 28.

Puha, tömött és szuper a formája. Az enyémből nem hullik a szőr. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 28.

Puha, tömött és szuper a formája. Az enyémből nem hullik a szőr. Imádom.

Kmanci

2013. szeptember 17.

Ez az ecset benne van a 22-es készletben is. Egyedül ő nem működik. A mosások nálam is tönkretették, pedig az összes többi jól bírja. Hullik a szőre, eldeformálódott, stb. Valami hibás szériát foghattam ki. Nem tudom mi vele a gond. Az első mosást még úgy ahogy túlélte, az volt a beavatás. Aztán használtam is, akkor még tök jó volt, szépen felvitte a pirosítót, és a második mosás óta csak néha-néha használom, mert nem csak mosás közben, de használat közben is hullik a szőre, rajta marad az arcomon. Sajnálom nagyon. Gondolkodom, hogy rendelek önállóan egyet, hátha az jobban bejön. Megadom neki a 3 csillagot, mert alapvetően tökjó ecset lenne, de az enyémmel gond van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Teo

2013. szeptember 16.

Két mosáson van túl(ma volt a második) és ma is hullott még ki belőle jó pár szőr..(meg első alkalommal is,de akkor azt hittem, hogy oké,első mosás,megszabadul a nem kívánatosoktól,ez normális) de most egy kicsit szomorú vagyok,meg félek hogy legközelebb is ez lesz..
Az ecset egyébként szuper,ideális a mérete,nagyon szépen fel lehet vinni a pirosítót vele,egyenletes lesz a végeredmény, és szuper puha!
Most ez így 4csillag a szőrhullás miatt,de ha a következő mosásnál nem hullik,és azután se akkor felpontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

rekag

2013. május 3.

Nem hullik a szőre, kellően tömör. Szépen lehet vele dolgozni. Még szoknom kell, hogy sokkal kevesebb pirosító is elég ha ezt használom, mert nagyon jól leadja a púdert. Az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.