Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: masiki, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. április 29.

A hibátlan arcbőr alapja. A Diva Defense Primer finomítja a ráncokat, vonalakat és minimalizálja a tág pórusokat. Tökéletes alapot biztosít az alapozónak és a szemfestéknek. Védelmet biztosít a mindennapi káros szennyeződésektől. Ez a laza por minden bőrtípusra biztonsággal használható, különösen a zsíros vagy érett bőrre. Ásványi anyagokat tartalmaz, mely megakadályozza az akne kialakulását, valamint segít csökkenteni a rosaceat. Használata során azonnal sima, tökéletesen előkészített bőrszerkezetet nyújt a további sminkeléshez.

Agi4

2015. február 21.

Egységesebb bőrképet ad, halványítja a foltokat és tartósabb rajta az alapozó. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

LexiSmink

2012. június 10.

Problémás bőrön használtam csak idáig ezt a terméket a teszter kis kiszerelésben és nekem nagyon bevált. Rozaceás bőrön is jól működött, mert halványította a foltokat és sokkal szebben mutatott rajta az alapozó. Zsíros bőr esetében még az alapozó fölé is alá is jól funkcionál. A por primerek azonban minden bőrtípuson másképpen reagálnak, szóval valakinek szuper és tökéletes, de lehet, hogy valakinek kevés, vagy lepörög a bőréről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Emolliensek: Methicone
Fényvédők: Titanium Dioxide