Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2012. július 22.

Kategória:   Testápolók

Garantáltan friss, eredeti, jól kenhető, iazi 100% sheavaj.
Nyugat-Afrikából, Ghánából.

Sminkakademia

2013. november 13.

Még anno vettem fél kilót belőle (meg fekete szappanból is), mert jó kg árban volt (de úgy látom most is jó árban van ugyan úgy). Levágtam késsel belőle egy darabot, amit használok és a többit a hűtőbe tettem. A mai napig van belőle és semmi baja. A sarkamtól kezdve a fejemig szinte mindenemre használom. Egy kis tégelyben tartom az aktuális adagjaimat, engem nem zavart, hogy zacsiban jött (normális igényes zacskóban), mivel így gondolom a csomagolást nem kellett annyira megfizetnem. A fekete szappannal ugyan ezt tettem egyébként. Igazából nekem az ár számított és hogy 100% shea legyen. Hát épp ez nyert :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

svivko

2012. július 24.

MUP-ból rendeltem, ahol írták is, hogy kimérve, utántöltésként küldik. Bár azt nem gondoltam, hogy egy zacskóban lesz. De nem olvadt el, pedig 34 fokon már olvad, és elég meleg napokat élünk, de nem így az mpl futárbácsija <3. Szerencsére.
Szóval. Miután megérkezett beraktam a hűtőbe, és kerülgettük egymást néhány napig, nem tudtam mit kezdeni vele- kövezzetek meg, tudom, hogy kb MINDENHOL alkalmazhatom a testemen, de először nem ment.
Anya már meg is kérdezte, hogy ez valami rohadt sajt-e, mert akkor szívesen megkóstolná ő is..... :D Azóta csak rohadt vajnak emlegeti... ha-ha....
Aztán leégtem, rendes fájós, homárbőr-effektussal szenvedtem, és első gondolatom a kis shea pajti volt otthon, aki a hűvös hűtőben várt rám, és a nap által megpörkölt bőrömre.
Kikaptam a hűtőből, anyám kezébe nyomtam, és megkértem hogy jól rendesem zsírozzon be. Letörtem neki egy félhüvelyk ujjnyi darabot, és hasra vetődtem. Ő meg elkezdett dolgozni vele, mint reggelinél a pirítós, meg a fokhagyma kb úgy viselkedett a shea a bőrömmel, csak nem fogyott el olyan gyorsan.
Majd mikor anya megállapította, hogy úgy nézek ki, mint egy jó olvadt vajas kenyér, magamra hagyott, és az új szerelmemmel, akivel azóta kezelgetem a hátam, ugyanis a legtöbb leégett bőrfelületen már másnapra barna, egészséges bőrt kreál.
Az arcomra is használtam, ami zsíros, tág pórusú, de nem ártott neki, finom puha lett, egészséges, olyan üdén ragyogó. muhaha mint egy teleshop reklám.
De komolyan.
Színe törtfehér-fehér kisebb átmenetekkel, állaga kemény, a bőrön vékony rétegben olvad, nem grízes. Illata teljesen kellemes, nem erős, nem büdös. Nem tudom mihez hasonlítani, de nem rossz az én kényes orromnak.
Nagyon jó barátok lettünk. Csak valami épkézláb csomagolást ki kell találnom neki... :)

chapter2:
Hű, köszi bandita, de - mily szégyen - nincs oriflame-es kontaktom, és most vettem egy yves rocher testápolót, így arra sincs szükségem( bár ezeknek majdnem akkora a tubusa mint egy fogrém ennyit az újrahasznosításról..) :(. Igyekszem jegyezni az infót! :)
Amúgy azóta is a kis zacsikájában vár rám a hűtőben :) csak nem lesz baja, végülis nem mászik ki belőle, nem válik folyóssá még nagyon a kezemben sem, úgyhogy bár elég bio megoldás, de nem gáz. Mellesleg legutóbb használtam a hajvégeimre is , mert elég sprődek voltak. Ezek a természetes olajok és vajak valami csodák... legszívesebben szétkürtölném...... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

De komolyan.

chapter2:

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)