Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. június 25.

Kategória:   Sminkek

Biztonságosan használható szemre, szájra, arcra és körmökre is.

A márkának nagyon sok féle mica pigmentje van, mindegyik használható ugyanígy, mint ez a szín, az összetételük azonban különböző.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

agi.greendaygirl

2013. június 6.

már egy ideje, hogy megrendeltem, sminket is töltöttem már fel, amiben ezt használtam. Az alap ötlet az volt, hogy régóta szerettem volna egy olyan igazi arany színű csillámot, de olyan nagyon apró szeműt. Ez nagyon megtetszett a honlapon, viszont az egy oz mennyiség 25 dollár volt amit kicsit sokalltam, úgy, hogy nem is biztos, hogy ilyet keresek. Ezért gondoltam rendelek egy mintát belőle (3.50) mivel az az egy teáskanál azért nem olyan kevés...
Szóval ennyiért megrendeltem és nagyon megdöbbentem, amikor megérkezett. Üres kis tégelyecskéket szántam neki, amik nagyobbak, mint egy átlagos körmös boltos csillámos tégely, úgy 1,5xese annak, na szóval olyanból volt kettő, és mindkettő megtelt veleOo
Maga atermék amúgy nagyon jó, nagyon kevés kell belőle, nagyon szép felvíve. Nedvesen pedig olyan fóliaszerű hatást kelt. A sminkjeim közt megtaláljátok a St. Patrick's Day nevű sminkemet, ott ezt használtam szemre szájra és arcra is.
Azért írtam le a sok rizsát, hogy sztem bőven elég a minta kiszerelés, mert az is elég nagy mennyiség. Lehet, hogy még rendelek majd több színben is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499