Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. április 16.

agi.greendaygirl

2011. november 21.

nekem a fairy wings árnyalat van meg, és nagyon szép *-* igazi tündérpor, nagyon apróra őrölt por, gyönyörű csillámfénnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 21.

Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: Carmine / CI 75470