Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: laruci, Módosítva: 2013. július 18.

Kategória:   Ecsetek

Puha, sűrű, tömör, ferdére (csapott, kerekített) vágott ecset, melyet szemöldök elkészítéséhez, de satírozáshoz is kítűnően lehet alkalmazni. A tömör lecsapott kerekített fej lehetővé teszi a precíz vonalak megfestését, valamint satírozáskor az egyenletes mozdulatsort.

Méret: 15,5 cm

agi.greendaygirl

2013. február 20.

igazából szerintem nem egy nagy eresztés ez az ecset, egyedül a szemöldökcsontra lehet jól használni, satírozni egyáltalán nem ideális, mert csak egyik irányban használható jól, oda-vissza nem. szemöldökcsont kiemelésre megfelelő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.