Cococare

Ár:   $2   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 8.

Ár:   $2
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Testápolók

krenat

2016. május 5.

Én imádom ezt a terméket, már amennyire terméknek nevezhető, hiszen tiszta kakaóvaj. Elég kemény, de bőrrel érintkezve felpuhul kicsit, és könnyebb kenni. Főleg az ajkaimra és kezemre használom, illetve igény szerint ha van szárazabb bőrfelület valahol. Mélyen hidratál és finom az illata. Én nem bánom, hogy nem csavaros, csak beljebb nyomom az ujjammal kicsit. Mivel természetesen kemény, hihetetlenül kis mennyiség fogy el belőle egy használat alkalmával, így nagyon kiadós és sokáig elég. A stiftes formátum nagyon praktikus, mert keménysége miatt tégelyekből nagyon nehéz kiszedni a kakaóvajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

lianex

2015. március 12.

Szintén az iherb oldalán vettem, teljesen vaktában, igazából csak kellett egy 1-2 dollár közötti értékű apróság, amivel átlépek egy értéket, és nagyobb kedvezményt kapok. Szóval ha úgy nézzük, nem hogy pénzbe nem került, de kerestem rajta. :D
A termék egyébként számomra körömgyilkos csomagolásban van (a kupakját nehezen tudom lepattintani, ezért vontam le egy csillagot), tényleg nem tekerhető vissza, de nem probléma a használata. Az illata egyenesen vicces, mintha csokiban fürödtem volna, egészen megéhezek tőle. Célirányosan kenegetem, jól hidratál, nem ragad. Remélem, hogy nyáron nem fog nekem tócsává olvadni, majd igyekszem észben tartani, hogy tegyem hűvös helyre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 12.

fabyen

2014. december 29.

Iherb-ről vadásztam és most várom a következő szállítmányt belőle. Imádom! Használom a kezemre, arcomra, előszeretettel viszem magammal, ha utazom, mert a stiftes kivitele megkönnyíti a felhordást, bár nem egyszerű kicsalogatni a tubusból. Mennyei az illata és pillanatok alatt beszívódik, ha kap egy kis meleget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

sephora

2013. március 1.

Külföldön vettem ezt a terméket, 1-2 dolláros cucc és nagyon megérte az árát.
A stift nem csavaros, emiatt a használata annyira nem praktikus, de van visszacsavarható változata is.
Főként a striáimat kenegettem vele, de jó volt a könyökömre, sarkamra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 1.

Külföldön vettem ezt a terméket, 1-2 dolláros cucc és nagyon megérte az árát.
Főként a striáimat kenegettem vele, de jó volt a könyökömre, sarkamra is.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter