Cocochoco

Ár:   2520 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juli87, az összetevőket feltöltötte: zimmbo, Módosítva: 2020. szeptember 29.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Tiszta, alapvető tápanyagokat tartalmazó sampon, amelyet érzékeny fejbőrre, száraz, károsodott vagy kezelt hajra terveztünk.

A sampon a haj kiszárítása vagy a fejbőr irritálása nélkül gyengéden tisztít. Ez a sampon nem tartalmaz szulfátos lemosószereket, szárító szappanokat vagy a fejbőrt irritáló anyagokat. Kizárólag természetes forrásból származó tisztítószereket használunk, mint a jukka (kaktusz) leve, a szappanfa-kivonat, és a gyengéd szójaproteinek, amelyek gyengéden tisztítanak anélkül, hogy a haj rétegeit bántanák vagy bármilyen irritációt okoznának.

Biztonságosan alkalmazható bármely hajtípusra és festett hajra. Bőrsemleges pH 5,0.

zimmbo

2021. január 8.

Ud.: Kis pohárkában vízzel hígítva szépen fel lehet habosítani a hajon, már egészen megszoktam. Megdöbbentő módon alig fogy, és így használva úgy érzem tisztít is rendesen. Kap még egy csillagocskát, de nem többet.
Nem vagyok tőle elájulva. Alig bírom felhabosítani, (tudom, hogy a szulfátmentes, és azért, de ez tényleg durva) nem érzem, hogy rendesen tisztítana, és az illata is hamar elillan.Hamar el fog fogyni, mert sok kell belőle.
Ja, és az is bosszantó, hogy forgalmazóknál eltérő INCI-ket találtam a neten. Ide azt töltöttem fel, ami az én flakonomon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 8.

Vivien987

2018. december 14.

Az elso hasznalat utan is rossz tapintasu volt a hajam,mintha eltoredezett volna,holott havonta kapja a hajujraepito kezeleseket a hajam! Nem
habzik rendesen,nem erzem hogy megtisztitana a fejborom,zsirosodik tole a hajam rettentoen. 1 napot bir mosas nelkul,ha ezt hasznalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Lisa100

2018. augusztus 28.

Nem ajánlom azoknak, akiknek vékonyszálú, gyorsan zsírosodó a haja. Sajnos az enyém extrán ilyen, és cca 18 órát bír ki selymesen, majd hirtelen óráról órára zsírosbödönné válik a hajam ettől a sampontól. Ha hagyomásnyos samponnal mosom, akkor 1,5 napot kibír.
Szóval valóban jó termék-csak nem nekem. A kondicionáló extra selymessé és puhává teszi a hajat.
Jelezném, hogy a feltüntett árat update-elni kellene, mert 150 ml 3500 Ft, 400 ml 6500 Ft.

UPDATE: 2 hete használom, 2 naponta. Egyre rosszabb és rosszabb tőle a hajam. Minden alkalommal zsíros tenyérnyi paca marad a hajamon, pedig mosom, sikálom, 3 léből, de mintha egy rosszul kimosott olajos hajpakolás lenne a fejemen, ami persze akkor derül ki, amikor szárítom....így moshatom (nám) újra. Nem ajánlom.
Próbáltam már töményen a hajamra tenni, próbáltam fele-fele hígításban vízzel, de semmi nem segít! A gyártó szerint nem habzik. Szerintem meg nagyon, mégsem segít a szerencsétlen samponon még ez sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Juli87

2016. június 3.

Nagyon sok fajta hajbalzsamot és hajpakolást használtam már, de eddig ezzel a termékkel voltam a legelégedettebb. Az én hajamról tudni kell, hogy szálkás, száraz, nehezen nő, mert elseprűsödik a hajam vége és olyan mintha töredezne. Festett hajam van ezért ez is megnehezíti, hogy egészséges legyen. Mikor rátaláltam a neten erre a termékre és elolvastam mit tartalmaz, gondoltam egy próbát megér. És bevált!:) A keratin tényleg csodákat tett a hajammal!!:)))) Először a samponnal kellett hajat mosnom, attól furcsa állagú lett a hajam, mivel nem tartalmaz szulfátot, mint a többi sampon így nem károsítja a haj szerkezetét és nem mossa ki a keratint sem, mint a többi sampon, ami tartalmaz szulfátot. Majd a haj maszkot kentem fel és 5 percig hagytam hatni. Mikor lemostam a kezem szó szerint végig siklott a hajamon olyan selymes volt a hajam, mint még soha. Hajszárításkor is tapasztaltam, hogy a hajam puhább, selymesebb, fényesebb és egészségesebb lett már egy haj kezelés után is! A haj végeim is erőre kaptak! Azóta már eltelt pár hét és még mindig ezt a terméket használom, és teljes szívvel ajánlom mindenkinek, hogy próbálja ki nem fog csalódni!:) <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Glycerin, Xylitglucoside, Anhydroxylitol, Maltitol, Xylitol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.