Coconutoil Cosmetics

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2016. március 31.

Kategória:   Arcápolók

Az arcregeneráló és sminklemosó olaj tökéletes választás azok számára, akiknek fontos, hogy mivel tisztítják meg bőrüket egy fárasztó nap után. Olajkeverékünk kettős hatású: nemcsak eltávolítja a sminket és a szennyeződést, hanem táplálja és regenerálja bőrünket. Mélytisztító arckezelés zsíros érzés nélkül. E-vitamin és antioxidáns hatása, hogy frissen és fiatalon tartja a bőrt, kezeli és szabályozza a faggyúmirigy termelést. Megfelelő a pattanásos bőr ellen és összehúzza a pórusokat.

cshrs

2020. július 10.

A kétlépéses sminklemosásom első részének tagja. Masszírozva feloldom vele az alapozót vagy korrektort, majd egy nem olajos arclemosóval eltávolítom a sminket. A célnak teljesen megfelel, bár a szemsminkemhez inkább mandulaolajat használok, mert az jobban bevált. Már egyszer újravettem ezt az olajat, de szerintem többször nem fogom, mert szeretnék tovább nézelődni hátha találok még jobbat. Az illata viszont kifejezetten tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

Fannuskaaa

2020. május 15.

Ajándékba kaptam. Tetszett hogy bio, de ha nem látja el azt a funkcióját amire ajánlják, akkor.... A sminket nem szedi le, csak elmaszatolni tudtam vele. Ami nagyon nem tetszik hogy teljesen-teljesen eltömítette a pórusaimat. Az illata nagyon erős, de 15perc múlva már elillan teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

dunaimano

2020. május 14.

Első benyomás: levegőt! Ajándékba kaptam, most jutott sorra karácsony óta. Lemosás első lépéseként alkalmaztam, közvetlenül kézről arcra, zuhany alatt. Könnyű, folyós állagú, de borzasztóan illatos, és utána mégis nehéz olajos réteg marad az arcomon. A második lépés (ami jelenleg a naturland babafürdető) kevés volt ehhez az olajos érzethez, de sajnos a sminkem sem tűnt el 100%-ban. Micellás víz volt a megváltóm... Igaz, nem egy natúr sminkelős típus vagyok, de a koreai olajos lemosóim gond nélkül megbírkóznak a hobbimmal. Az összetevői engem nem győztek meg, kombinált bőrrel a kókuszolaj nem a legjobb választás, illetve magamtól levendulát sem használnék, szerencsére ez egy leöblítendő termék, így talán nem olyan problémás. Hosszú távú tapasztalatokkal még vagy jövök, vagy nem. 2020.05.14.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

KataMayaNagy

2018. november 30.

Kellemes levendulás illata van, az arcszérummal együtt használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen tisztít és közben nem szárítja a bőröm. Nagyon gazdaságos, nedves vattakorongra 1-2-3 csepp elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Pannaflora

2018. november 6.

Nekem nagyon bevált. Szerintem kellemes az illata, nem tömíti el a pórusokat, mindig sikerül vele eltávolítanom a sminkemet. Arcápoló olajként is megállja a helyét. Nem zsírosítja a bőrömet. Reggel arcápolóként szoktam pár cseppet használni belőle, este pedig sminklemosóként használom, szintén pár cseppet csepegtetek egy nedves vattakorongra és azzal törlöm át az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. november 1.

Sminklemosásra szerintem is korlátosan használható, mert a szemsmink eltávolítása kellemetlen vele - egy rövid ideig enyhe homályos látás marad utána és szembe kerülve kicsit csíp is. Ezért én is inkább arcápolásra használom, arra jobban bevált.
Gyógynövényes, levendulás az illata, ami a benne lévő hatóanyagokra emlékeztet. Szépek az összetevői.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 1.

Tavasz tündér

2018. október 24.

Hm... nem tudom mi lesz a sorsa. Az illata kellemes, hol a levendula, hol a teafa dominál. De valahogy nem tudom megkedvelni az olajos sminklemosást. Nekem sokkal egyszerűbb és hatékonyabb egy sminklemosó kendő. Ráadásul szemkörnyékre nem tudom használni, mert csípi a szemem, ugye a teafa illóolaj miatt. Gondoltam arcápolónak jó lesz. Kevés kell belőle, hamar beszívódik, viszont engem alig hidratál. Őt is nagyon szeretni akartam, mint a szérumot, de nálam valahogy nem működik. A szérumtól kipattogtam, hiszen a kókuszolajnak magas a komedogén indexe. Így nem merem ezt a terméket sem használni. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 24.

Anna97

2018. július 26.

Imádom az illatát, a bőröm puha és ragyogó a használata után, én éjjelre kenem fel szérumként.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Katie

2018. április 8.

Erős sminkkel még nem próbáltam, de a halványabb színű hétköznapi sminket szépen lehozza. Nekem nem csípi a szemem (eddig legalábbis nem csípte, de volt már olyan termék, ami csak pár használat után kezdett irritálni). Az illata viszont nekem túl erős és tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

zsofiab

2018. március 8.

Megnyertem egy csomagot egy nyeremenyjatek soran, amiben ez az arctisztito olaj is benne volt. Szemfestek lemosasra nem tudtam alkalmazni, mert nagyon csipi a szemem, mas sminket meg nem nagyon hasznalok, de azert attorlom vele neha az arcom es akkor latom a vattan, hogy lehozza a szennyezodeseket, de nagyon olajos marad utana a borom. En szeretem ezt az illatot, de szerintem felesleges igy, hogy szemre hasznalhatatlan, akkor mar hasznalok inkabb egy olyan lemosot, amivel mindent at tudok szepen torolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>