Coconutoil Cosmetics

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Arcápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2016. március 31.

Kategória:   Arcápolók

Az arcregeneráló és sminklemosó olaj tökéletes választás azok számára, akiknek fontos, hogy mivel tisztítják meg bőrüket egy fárasztó nap után. Olajkeverékünk kettős hatású: nemcsak eltávolítja a sminket és a szennyeződést, hanem táplálja és regenerálja bőrünket. Mélytisztító arckezelés zsíros érzés nélkül. E-vitamin és antioxidáns hatása, hogy frissen és fiatalon tartja a bőrt, kezeli és szabályozza a faggyúmirigy termelést. Megfelelő a pattanásos bőr ellen és összehúzza a pórusokat.

KataMayaNagy

2018. november 30.

Kellemes levendulás illata van, az arcszérummal együtt használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen tisztít és közben nem szárítja a bőröm. Nagyon gazdaságos, nedves vattakorongra 1-2-3 csepp elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Pannaflora

2018. november 6.

Nekem nagyon bevált. Szerintem kellemes az illata, nem tömíti el a pórusokat, mindig sikerül vele eltávolítanom a sminkemet. Arcápoló olajként is megállja a helyét. Nem zsírosítja a bőrömet. Reggel arcápolóként szoktam pár cseppet használni belőle, este pedig sminklemosóként használom, szintén pár cseppet csepegtetek egy nedves vattakorongra és azzal törlöm át az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. november 1.

Sminklemosásra szerintem is korlátosan használható, mert a szemsmink eltávolítása kellemetlen vele - egy rövid ideig enyhe homályos látás marad utána és szembe kerülve kicsit csíp is. Ezért én is inkább arcápolásra használom, arra jobban bevált.
Gyógynövényes, levendulás az illata, ami a benne lévő hatóanyagokra emlékeztet. Szépek az összetevői.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 1.

Tavasz tündér

2018. október 24.

Hm... nem tudom mi lesz a sorsa. Az illata kellemes, hol a levendula, hol a teafa dominál. De valahogy nem tudom megkedvelni az olajos sminklemosást. Nekem sokkal egyszerűbb és hatékonyabb egy sminklemosó kendő. Ráadásul szemkörnyékre nem tudom használni, mert csípi a szemem, ugye a teafa illóolaj miatt. Gondoltam arcápolónak jó lesz. Kevés kell belőle, hamar beszívódik, viszont engem alig hidratál. Őt is nagyon szeretni akartam, mint a szérumot, de nálam valahogy nem működik. A szérumtól kipattogtam, hiszen a kókuszolajnak magas a komedogén indexe. Így nem merem ezt a terméket sem használni. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 24.

Anna97

2018. július 26.

Imádom az illatát, a bőröm puha és ragyogó a használata után, én éjjelre kenem fel szérumként.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Katie

2018. április 8.

Erős sminkkel még nem próbáltam, de a halványabb színű hétköznapi sminket szépen lehozza. Nekem nem csípi a szemem (eddig legalábbis nem csípte, de volt már olyan termék, ami csak pár használat után kezdett irritálni). Az illata viszont nekem túl erős és tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

zsofiab

2018. március 8.

Megnyertem egy csomagot egy nyeremenyjatek soran, amiben ez az arctisztito olaj is benne volt. Szemfestek lemosasra nem tudtam alkalmazni, mert nagyon csipi a szemem, mas sminket meg nem nagyon hasznalok, de azert attorlom vele neha az arcom es akkor latom a vattan, hogy lehozza a szennyezodeseket, de nagyon olajos marad utana a borom. En szeretem ezt az illatot, de szerintem felesleges igy, hogy szemre hasznalhatatlan, akkor mar hasznalok inkabb egy olyan lemosot, amivel mindent at tudok szepen torolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

martina0418

2018. február 22.

3 hete használom, egy leárazott karácsonyi csomagban bukkantam rá. Alapból nagyon száraz a bőröm, sok krémmel, arclemosóval kísérleteztem már és sokszor belefutottam, hogy a tápláló arcápolók eltömítik a pórusimat. Na de ez az olaj! Valami csodát tett a bőrömmel, reggel és este használom, esténként még az arcszérumot is használom mellé. Az arcbőröm sima, hidratált, nem tömíti el a pórusokat. Mostantól csak ezt fogom használni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Yummy

2018. február 21.

Mintám volt belőle, vagyis pontosabban egy sminklemosó kendőt kaptam ami ezzel az olajjal volt átitatva. Mivel ez csak mintatermék volt és a kendő nem kapható, az olaj miatt ide írom a véleményt. A kendő durva volt, bántotta az arcom. Lehozta a smink nagyrészét, de fájt pedig nem érzékeny a bőröm és a csípő érzéstől sem riadok vissza. Viszont puha volt utána a bőröm és nem volt olajos az érzete. Szerintem tisztításra nem lehet a legtökéletesebb és én a pattikra sem ajánlanám. Ezek alapján 3 csillagot kap, mert nem csak az olajat értékeltem hanem a kendős dolgot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

evatakacs

2018. január 8.

Én imádom, biztos újra veszek belőle ha elfogyna.
Arckrém helyett használom és szemfesték eltávolításra is.
Arcápolónak (is) nagyon szeretem. Este felkenem és reggel pihe-puha arccal ébredek. A pórusaim se olyan tágak mint előtte. Alapból elég szíros a bőröm, de úgy érzem amióta ezt használom javult a helyzet. Kíváncsi leszek, hogy nyáron hogy szuperál.
Sminklemosónak ( úgy mint a többi olajos alapú lemosót) egy benedvesített vattára csepegtetem és így gond nélül leszedi a sminket, ( mondjuk én alapozót nem használok és a szememen se szokott túl sok esemény történni, egy kis szemhélypúder / tus / spitál). De az arcomat utána a Dr Organic holttengeri ásványos arclemosójával átmosom ( mielőtt az ápoló réteget felvinném)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Én imádom, biztos újra veszek belőle ha elfogyna.
Arckrém helyett használom és szemfesték eltávolításra is.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>