Coconutoil Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encuuu, Módosítva: 2016. február 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Energiával tölti fel és vitalizálja az arcot. Magas antioxidáns tartalmú készítmény, ami gátolja az öregedés jeleit. Organikus arckrém, ami kizárólag ehető minőségű anyagokból áll és előállítása során semmilyen kémiai feldolgozás, vagy módosítás nem történik.

Pajzs

2019. július 31.

Szemkörnyékre használom, ezért is vettem meg, arcra nem kenem, úgy érzem, nekem az sok lenne. Esténként használom, mert bár nem hagy maga után annyira zsíros érzetet, azért nem pár perc alatt szívódik be. Rózsa- vagy termálvízzel benedvesítem a szemem környékét, majd beütögetem ezt a szérumot. Nem tapasztaltam a szokásos zavaró, csúszós érzetet, mikor bekenem magam vele, mint annyi más olajos készítménynél. Finom, puha lesz tőle a bőröm. A szemöldököm is jól puhítja, ha épp szükségem van rá. Az illata nyers, olajos, nem bánom, hogy nem parfümözött. A kupakja jól zár, nem lett az üvegcse ragacsos-olajos a használata során. Egy-két picike csepp elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Mila85

2019. június 9.

Nem is tudom hanyasra értékeljem ezt az olajat. Szépek az összetevők, kellemes natúr kókusz olaj illat, puha bőr. De, arcra én nem szerettem használni, egy két bekenés után nekem szárazabb volt a bőröm, de ezt már régebben is észrevettem (kivéve a jojoba olajnál) más olajakkal is, de nem is használok heti 1-2 alkalomnál többször olajakat arcomra, akkor is inkább hidratálóba keverve. Viszont ezt az olajat mellre, kismama pocakra, körömágybőrre használom, illetve, lábfej, könyök, térd, vizes bőrön szuper. 30% akcióval vettem, ennyiért mást is vennék tőlük, amúgy nem éri meg nekem. Nekem az illata nagyon bejön, évek óta használok natúr bio extra szűz kókusz olajat vizes bőrre heti 1x. Viszonylag jól beszívódik, de főleg szárazabb bőrnél. Nyáron különösen szeretem, ha egész nap kint vagyok, medence klóros víz stb, este jó egy kis plusz táplálás és nem kell belőle sok, jobban beszívja a bőröm mint bármilyen testápolót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Vickisgone

2019. május 23.

En mar a negyedik uveggel hasznalom es hidratalokent remekul mukodik! Ahogy az elozo velemenyeket olvasgattam, nekem is feltunt, hogy lehet hogy ez okozza a homlokomon levo kisebb pattanasokat. Egyebkent nagyon erzekeny a borom, ezelott egyetlen La Roche Posay hidratalon kivul mast nem viselt el, szoval en orulok hogy talaltam egy termeszetes olajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

tmsmnk

2019. május 9.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. Pici apró pattanások lettek mindenhol az arcomon, alig akar beszívódni, és mégis valahogy még szárazabb utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

nncsrny

2019. március 26.

Már frissen bontva nagyon durván avas szaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Már frissen bontva nagyon durván avas szaga van.

Lunahejj

2019. február 7.

Számomra nagyon bevált. Ha szárazabbnak érzem a bőröm, nagyon jól funkcionál hidratálóként. Keresem az igazi hidratálót (ami nem olaj), ő egy átmeneti ideális választás volt számomra. (Ha tiszta mandula, argán, vagy sárgabarackmag olajat rakok magamra akkor kiütéses lesz a szemem körül, tőle nem.) Pár csepp kell csak belőle, nekem nem okoz pattanásokat. Újravettem miután elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

iifenopy

2019. január 27.

Nagyon tetszett a termék, használata után másnap mindig szép sima a bőröm és jobb a sok krém után egy olajat használni az arrcomon. Viszont kezdek gyanakodni hogy ez okozza a pattanásaimat mostanában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Havu

2018. november 30.

Nagyon száraz a bőröm, de valahogy túl sok neki. Pedig rengeteg kókuszolajos terméket próbáltam. Még év elején vettem karácsonyi csomagban. A belső szivacsos anyagon volt egy cetli, ha visszajuttatjuk adott címre újrahasznosítják és 500 Ft-os kupont kapunk. Nem ez a pénz a lényeg, hanem bevittem és konkrétan kidobták... :( Kicsit elment a kedvem a termékek használatától, tekintve, hogy tetszett a filozófia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Tavasz tündér

2018. október 24.

Nagyon tetszik a cég filozófiája, szép összetevőkkel dolgoznak. A csomagolás is letisztult, praktikus. A kókuszolaj sokrétű, kívül, belül szuperül alkalmazható. De! A komedogén szintje magas, ezért pattanásokat okozhat. Sajnos nálam is. Pedig annyira akartam szeretni! Valóban jól hidratál, feltölti, kisimítja, puhává varázsolja a bőrt. 2-3 csepp bőven eleg volt az arcomra. Vizes bőrbe masszírozva hamar beszívódik. Nappalra is, smink alá is működik. Ezért akinek nem érzékeny a bőre, annak egy szuper termék lehet! Kidobni nem fogom, szemkörnyékápolóként elhasználgatom, csak ügyelek rá hogy az arcomra ne kerüljön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 24.

NDCsilla

2018. október 23.

Nagyon nagy szívfádalmam, de rajtam nem működött. Pedig csupa csodaanyag van benne, semmi mesterséges plusz :( Nagyon reménykedtem, egy hónapig rendíthetetlenül használtam is, annak ellenére is, hogy éreztem, nem lesz ez így jó. Végül beláttam, h nekem ez tényleg nem jó. Hiába a kedvező összetétel, az olajat annyira nem bírta magán a bőröm, hogy lassanként egy merő gyulladás lett a fejem :( Nagyon sajnálom, h nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol