Coconutoil Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. február 10.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

"Az Arabica kávés testradírral garantáltan lendületes reggeleknek és persze káprázatosan szép, hidratált bőrképnek nézel elébe."

HDorina

2021. május 30.

Az első termék, amit tőlük használtam a levendulás ajakápoló, amivel elégedett voltam, de sajnos ez a termék nem volt nálam befutó. Szerintem ár-érték arányban nem éri meg, nagyon kevés radír volt a zacskóban és ez a por állag, szerintem szörnyű. Nem lehet szépen felvinni a bőrre, a fele lehullik mire odaérne. Az illata nem volt rossz, de a radírozó hatása sem volt megfelelő. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene

Nem szabványos INCI név. Jelentése: kókuszvirág cukor. A kókuszcukor (vagy más néven pálmacukor) a kókuszpálma virágának nektárjából előállított hagyományos cukor. Jellemzően bőrradírozó termékekben találkozhatunk vele.