Coconutoil Cosmetics

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2019. december 20.

Kategória:   Testápolók

"Organikus összetevői támogatják a bőrfelszín védelmét napozás közben is. Az ápoló olajok selymessé varázsolják a bőrt, így segítve elő a tartós barnaságot. A 100% bio hidegen sajtolt nyers kókuszolaj argán olajjal és további értékes növényi hatóanyagokkal, méhviasszal kiegészülve, eukaliptusz és édesnarancs illóolajjal frissítenek fel. Természetesen a kevésbé napos időszakokban is alkalmazható, kellemes nyári illatával még a legborúsabb napokon is megmelengeti a testet és a lelket, valamint segít megelőzni a bőr kiszáradását."

Amalika

2020. május 15.

Én is ajánlásra vettem meg, de csatlakozok az előttem szólóhoz. Nagy reményeket fűztem hozzá mert bio meg afgán olaj is van benne, de a tapasztalatom ugyan az. Nem szívódik be sajnos. Akármennyire is keveset és vékonyan próbáltam felkenni, ott marad a zsíros filmréteg a bőrömön. Próbáltam fürdés után azonnal, próbáltam szoli után, próbáltam fürdés után 1-2 órával, sajnos ugyanez az érzés. Pár hét próbálkozás után feladtam, és a csak a lábfejemre használtam amennyire lehetett. Sajnálom...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Biancah

2020. január 14.

Ugyanilyen bio body butter-em van, csak nem "for sunny days", hanem "tropical". Kozmetikusom tanácsára vettem testvajat és a bio és természetes mivolta győzött meg a drogériában. Kentem a lábszáramra, vállamra, karomra, de mintha nem is szívódott volna fel, csak egy vastag zsíros réteget hagyott a bőrömön. Sokszor próbálkoztam vele, esküszöm annyira akartam, hogy működjünk együtt, de valamiért a végén már a szagát sem bírtam. Elkenegettem a sarkamra, lábfejemre, de ma már kibobtam, pedig lett volna még benne használható mennyiség. Nem ajánlom senkinek, semmi pozitívat nem tudok írni róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

Squalane eo 1 0